Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

alzbeta.hod
9. okt 2009

pro mě je nejlepší čas kterýkoliv mimo pracovní dobu. 😀 Můj grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6

aduliak
9. okt 2009

Ninka....jasne,ze tyzdna 🙂 vidis? som prepracovana 🙂

aduliak
9. okt 2009

alzbetka....pekny grafik 🙂 nemas pokazeny teplomer? 🙂 ale zas...bodaj by sa ti pokazil na dlho este 🙂

alzbeta.hod
9. okt 2009

no nějak se to nehýbe... mrška jedna, stále si říkám jen výš ke hvězdám. 😀

aduliak
9. okt 2009

tak zienky....odchadzam z roboty...prajem vam krasny vikend a poriadne si to uzite!!!

nina88
9. okt 2009

Aj ja letím... Pa 😀

alzbeta.hod
9. okt 2009

pa pa

blackrose
9. okt 2009

adu, urcite ti poharik neuskodi, neboj sa 🙂
ja uz sa tiez tesim, ked vypadnem z prace a budem mat vikend 🙂

kv3tka
10. okt 2009

krasnu sobotu vsetkym.... 😉
aj ked tu asi nik.... 😠 ...my sme prave prisli k nasim...a cakame na bryndzove halusky 😝 ...tak robim kuk na konika 😀 ...

inak vcera ste to tu pekne rozbehli....az do hadky to prerastlo 😀 ...ale to sa pri takej teme,ako je potrat aj dalo cakat... 🤐 ja tiez nesuhlasim...ale nesudim,kedze nik nevie...co ta zena preziva,co ju k tomu vedie....a nik nebude citit to,co ta zena o par dni,tyzdnov...ci rokov "po" 😢

pimma
11. okt 2009

dobre ranko 🙂 nejak to tu stagnuje posledne dni. kde sa vsetky flakate? 😉
kv3tka, kuchyna hotova? kedy letite spat?
dzou.. kde si? chcem s tebou porovnat graf 🙂
nejak mi tie teploty skacu a teraz neviem, kedy bude ovulka. tu je moj graf, mam v tom chaos.krcek je nizsie a hlien je taky mliecny. tak radte baby 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1

blackrose
11. okt 2009

ahojte 🙂
my mame zlikvidovanu nasu obyvacko-spalnu 😀 a polku bytu sme nastahovali do malej izbicky... ale spalo sa v nej skvele 🙂
kv3tka... dovolenka ti uz konci... ☹ ale halusky ti trosku zavidim, mnaaaam 🙂
pimma kedze mas krcok nizsie a mliecny hlien, tak podla mna sa ovulka pomaly blizi. Uvidis dalsie teplotky...

pimma
11. okt 2009

black... co prerabate?
teraz je krcek vysoko,je to normalne?nejak sa stahuje 😀

alzbeta.hod
11. okt 2009

ahojky i já si myslím PIMMA že ovu buď byla teď 10dc a nebo se ještě objeví v ještě větší kráse.. 😀

pimma
11. okt 2009

alzbetka .. dufam,ze este len bude, lebo len vcera sme sa zacali snazit 😉 .ty si na tom ako?uz mas po ovulke?

dzou
11. okt 2009

tu soooooooom pimma ale az teraz a aj to na chvilu ....http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

dzou
11. okt 2009

no pri ovu ma byt krcook vysoko 😉 aposuva sa v priebehu dna preot treba sledovt viackrat za den

blackrose
11. okt 2009

pimma, my postupne prerabame cely byt... teraz sme uz na konci a robime si obyvacku. Davame stresne okna, menime parkety, davame novu omietku, stierku a nakoniec malujeme 🙂 uz aby tu bol ten koniec. Teraz je este len neporiadok z toho 😀 Dali sme si urobit nabytok, kupili sme si novu postel... A este nas caka vymalovat kupelku, ale to by uz mala byt len taka mala robotka 🙂

pimma, ak mas krcok vyssie, tak je mozne, ze uz sa ti ovu blizi. Ja si nemyslim, ze by si ju uz mala na ten 10 DC. A aj este nebol tahavy hlien, tak ovu nebola. Zistuj podla otvoreneho a makkeho krcku.

flamenga
11. okt 2009

krčok môže byť ešte aj pár dní (1-2) po ovu hore a mäkký 🙂

aduliak
11. okt 2009

Ahojte...je tu niekto? 🙂 ja som dnes nemerala, so svadby sme prisli o 3 v noci a mala som par poharikov vina, takze sa mi nedalo 🙂 merala som vcera a som takto http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 .... tak neviem, ale nadej, ze muzikovi potapaci prezili vo mne 3-4 dni, stale zije 🙂

xena323
11. okt 2009

aduliak, teplotky su vacsinou len napomocna orientacna zalezitost...zalezi na potapacoch a na tvojom vajku....ake dlhe mas cykly?

aduliak
11. okt 2009

Ahoj Xena...mavam vacsinou 29 dnove cykly.... 🙂 viem, ze sa neda na teploty spoliehat na 100% 🙂

xena323
11. okt 2009

tak to mas podobnu dlzku ako ja...
ja som minuly mesiac mala stale teplotku 37 a v den mrchy mi este stupla az som nechcela uverit lebo mne zacina len takym spinenim,tak som aj testovala...

aduliak
11. okt 2009

neviem, ci si citala, co sa mi stalo pri ovu tento mesiac....ale teplota stale 36,5 a ten piatok 2.10. som bola u doktorky a ta mi povedala,ze ovu uz bola (asi den predtym)...takze teplotam verim tak na 50% 🙂 aj ja som mavala spinenie tesne pred ms, ale odkedy beriem duphaston, tak nemam s tym problem....

xena323
11. okt 2009

aduliak, necitala...ale fajn je na tom ze ti doktorka potvrdila ovulku...je super ze bola tak snad ste sa trafili aj ked aj to je niekedy malo...odkedy sa snazite???

aduliak
11. okt 2009

snazime sa 6.mesiac....ovulku sme presne netrafili, manzela som mala na tyzdnovkach v Presove.... 🙂 preto pochybujem, ze by jeho potapaci vydrzali vo mne 3-4 dni, nemali sme najsuper spermiogram, takze uvazujem triezvo a cakam, ci a kedy mrcha dojde....ale nadej v srdiecku je stale 🙂 a vy sa kolko snazite?merias BT?

xena323
11. okt 2009

my sa snazime asi rok...najprv len tak,potom som sa viac sledovala a aj podnikla vysetrenia a teraz sa nebranime ale nesnazime...mozem ti doporucit pre mm vit E,L Carnitin a koenzym Q10 a ty papkaj Femibion a mozno este E na vajecniky...BT nemeriam...uz teraz...ale pri prvom som poctivo merala...tento mesiac som si len poznacila den mrchy a dost...

aduliak
11. okt 2009

vitamin E som uz mm kupila....a ja papam poctivo Balibrum baby plan a tento mesiac som mala prvykrat kvapky Femigard....a vy ste uz na spermio boli?

xena323
11. okt 2009

ano boli sme asi nejako v lete....

aduliak
11. okt 2009

nas tam poslala moja doktorka hned druhy mesiac, co sme sa snazili.... a ako ste dopadli?

xena323
11. okt 2009

vsetko oki malicky problem s viskozitou ale to nie je dovod...bola som aj na teste ci moj hlien nezabija spermie...aj to bolo ok...ja som bola aj na folikulometrii aj mi robili hormonalny profil...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre