Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

katka.he
12. okt 2009

ahoj wilinka.... krasny zvysok dna....

nina88
12. okt 2009

Kati takto isto bola bris... mala rovnakú teplotu, potom stúpla v deň očakávanej a tak testla a našla //. Skús to ráno, budeš vedieť na čom si... 😉 Držím palce 😉 🙂

katka.he
12. okt 2009

naozaj? 😀 😀 😀 to by bolo super..ale mam pocit ze ma zacina pobolievat v podrusku...takze asi dojde mrcha🙂...nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...aj ked ma to bude mrziet...ale co uz..a ty ninka si na tom ako? ktory si den?

nina88
12. okt 2009

Ja? Len 7. dc... Takže mňa to pekné ešte len čaká... 😀 😝

katka.he
12. okt 2009

😀 tak si to uzijte

katka.he
12. okt 2009

baby majte sa krasne ja palim domkov papa

nina88
12. okt 2009

Ja mám úplne najradšej obdobie mrchy po ovulku... to som v takom klude... Dám si tabletku ak ma bolí hlva, neobmedzujem sa v ničom... Týždeň po ovu ešte ako tak, no a ten posledný týždeň-ten by som najradšej úplne škrtla... 😠 😵

pimma
12. okt 2009

ahojte. co mate nove? pozeram ze katka vyzera nadejne 🙂 drzim palce
ja by som mala mat dnes ovulku a predstavte si,ze nam menia stupacky, takze nic zo snazenia ☹ muzik musel kvoli tomu ostat cez den doma a ked som prisla z prace,siel na nocnu,pride po polnoci. kurnik sopa, chcem sa milovat a nemozem 😠 a este k tomu mame v byte kopu spiny,prachu a hluk

jaruska8
12. okt 2009

Nina, som na tom podobne. 😉 😉 Ani vínko si človek nemôže dať. 😒 😒

katka.he
13. okt 2009

dobre ranko babenky, takze ja dnes teplotka 36,6.... takze viete co to znamena... ale co uz...mozno to vyjde na buduce... 😉

nina88
13. okt 2009

Ahoj Kati, no čo už... Ešte nie je ten správny čas, všetko je tak ako má byť... 😉
Ja vo štvrtok začnem merať, kvoli ovulke a 3 dni po ovu zas prestanem... Zatial mi moj plán vychádza... Dnes som 8 DC tak už sa pomaly pripravujem... 😉 Chcela by som 12 dc ,,zamiešať,, a 14-na ovulku... Vraj každý deň nie je dobré, tak uvidím ako to vyjde... 🙂

alzbeta.hod
13. okt 2009

ahojky a dobré ránko... zas nám klesla teplotka. Na diskuzi o grafech jsem se dozvěděla že jde o IP pokles. Uvidíme zítra.

katka.he
13. okt 2009

ninka ano..aj ja som to pocula ze je dobre tak kazdy 2-3 den... trosku som smutna z toho...hoci este som ju nedostala tu mrchu, ale podla teploty viem, ze to dnes pride...aspon som zbytocne neznicila tehu test 😉

willi
13. okt 2009

...ahojte kocky 😉 ...takze ako pozeram, tak vsetky sme na tom rovnako...ocakvame ms 😅

katka.he
13. okt 2009

ahoj willi.... ty mas kedy dostat?

willi
13. okt 2009

...ahoj kati 🙂 ...ja cakam v sobotu...ale uz ma ani prsia nebolia, len tak trosku...inak nic...ale ja som to tak nejako citila, ze tento mesiac nic...nevadi...bude inokedy 😀

katka.he
13. okt 2009

aj ja som to tak citila ze aj tento mesiac nic.... sice este som to nedostla ale je to uz blizko, pretoze teplota je dole....ale ako vravis..bude inokedy...a mozno by som bola nespravodliva keby som povedala ze sa uz snazime dva roky a nic.... niektore sa snazia aj 10 rokov a nakoniec sa to podari.... sestra mojej kamaratky ..cakali na babo 17 rokov a potm mali krasne 2 deti🙂))) viem,ze je to dlhy cas..ale vyplati sa cakat.... len ja som netrpezliva...to je ta chyba...

willi
13. okt 2009

...kati, to vsetky sme take nedockave, ale aj tak to tou nedockavostou neprivolame skor ako je nam sudene 😵

katka.he
13. okt 2009

svata pravda wili ..ale ked my momentalne mame oci len pre jedno 😵 😵 😵 .... 😀
ako sa mas inac? si v praci?

willi
13. okt 2009

...no sme zeny a co si zaumienime, to musime mat (teda aspon na mna to tak plati) 😀

...dakujem za opytanie, az na tu zimu sa mam super 😀 😀 😀 ...u nas poriadne fuka, aj v noci...a som v praci, ale psssst 😀

katka.he
13. okt 2009

nevadi.. 😀 ved aj ja som v praci...ale ja mam obrovsku vyhodu ze som sama v kancli🙂 a sef je tu len 2x do mesiaca

willi
13. okt 2009

...tak to Ti je, sama v kancelarii...ozi, kedy sa ma vratit kv3tka, netusis?

katka.he
13. okt 2009

neviem willi... vas je vela v kancli?

willi
13. okt 2009

...ja sedim so sefkou, no momentalne ma dofcu, ale inak nie som "kancelarska krysa", ja som viac v terene - vies, potrebujem volnost 😀 😀 😀

katka.he
13. okt 2009

mozno je to tak lepsie... aj ked ma svoje vyhody byt sama v kancli... niekedy mi z tej samoty uplne harasiii 😀

willi
13. okt 2009

a kam odisli ostatne babule...nejako sa im dnes nechce tukat do PC...a tehulka lubka nas ani nepride poplut 😒

katka.he
13. okt 2009

asi maju vela prace... 😉

nina88
13. okt 2009

Kati vy sa snažíte už 2 roky? To som nejak ,,previdela,, No kurnik, to je dosť...

katka.he
13. okt 2009

ano 2 roky... vies, ked rozpravam s niektorymi ktore sa snazia 6 a viac rokov tak mi povedia...juuj ved este len 2 roky 😀 a ked rozpravam s niekym kto sa snazi niekolko mesiacov , tak zareaguje presne ako ty...aj mne to pripada ako 100 rokov... ale co uz ☹

nina88
13. okt 2009

Jedna dobrá duša (známa) sa venuje homeopatii a liečitelstvu a povedala mi, že ak chceme bábo, musíme byť naladení na jednu vlnovú dĺžku... Musíme jesť jedno jedlo, stále sa rozprávať, prežívať problémy toho druhého, len tak sa dotýkať... Proste, že vela párov spolu už ani nežije... hlap príde neskoro z roboty, každý jedol počas dňa v robote, doma si dá každí iný chleba a hotovo, kuká sa telka a ide sa spať, alebo ,,snažilkovať,, ale žiadny intenzívny vzťah sa nekoná...
Verím tomu!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre