Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
13. okt 2009

samozrejme tehotne....nie tehutne 😀

willi
13. okt 2009

...bodaj by to tak bolo, budem tu na Vas posielat take pluvance ako nikdy 😀

dzou
13. okt 2009

willi uz sa tesime 😀 ako budeme oplute 😀

kv3tka
13. okt 2009

a dzou ty jako?tesne pred ovulkou...ako vidim a inak? 😕

dzou
13. okt 2009

no hej tesne cakam ju tak do piatku dufam, ze sa nikde nezabudne 😉 a inak dobre ako som uz pisala mame novu postel a uz mam aj alchemilku...jedna super babula z inej temy my poslala takze je darovana tak snad to pomoze 🙂

aduliak
13. okt 2009

Ninka....mm je zivnostnik a robia po celom Slovensku, takze tie terajsie tyzdnovky sa za 2 tyzdne skoncia a mozu prist dalsie ☹ preto je to s nami tazke..... ☹

aduliak
13. okt 2009

baby fakt asi otehotnieme naraz.... 🙂
mam jednu taku dost trapnu otazku...rano som dost spinila, teraz nic, ale brucho boli jak fras.....keby sa to rozbehlo az zajtra, mam uz dnesok ratat ako 1.DC?

kv3tka
13. okt 2009

tak snad pomoze 😉
idem ja na chvilku od Vas.....bo takto nedovybalujem ani do dalsej dovolenky 😀 ....

dzou
13. okt 2009

kveti 😀 😀 to poznam, ale v poslendo case sa snazim vybalit hned inak na mna kuakju tie veci z kufra este tyzden 😀

willi
13. okt 2009

...dzou, nova postel, bude aj babo 😉

...ahoj adu, no neviem Ti poradit, ale ja by som (ak sa teda mrcha spusti) pocitala uz dnesny den za 1 DC

...idem sa napapat 😝

dzou
13. okt 2009

no sak ja duuuuufam willi a inac je fakt krasna taka mohutna drevena uplne inak teraz vyzera ta izba moc sa tesim a za super cenu lebo mi ju predala kolegyna a ona ju mala lenv host.izbe a teda aj s matracom ju mam za £80...

blackrose
13. okt 2009

Ahojte bambulky, ospravedlnujem sa, ze som vas dnes tak natahovala... ale willi mala pravdu, ze sa ucim 😒 mam do zajtra odovdat taku hnusnu ulohu a neviem sa z toho vysomarit, tak som si zobrala dovolenku. Ale aj tak sa mi nejako velmi nedari...
A prave nam prisli montovat nove okno 🙂 tak sa tesiiiiiim 😀
no a tu je moj grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose ...dnes to znova trosku kleslo, tak uvidim ako zajtra... vsimla som si, ze vy uz ste zo mna urobili pomaly tehulu 😉 tak len keby vam to aj naozaj vyslo 😵. Ale neviem.... necitim to tak.
Minuly mesiac som mala LF 13 dnovu a dnes je 13 DPO... takze zajtrasok by mal rozhodnut.

aduliak
13. okt 2009

Ahoj Black.....dnes nas kleslo viacero 😖
ja zajtra nemeriam, som v CZ a zabudla som si doma teplomer 😠 ale ked sa to dnes rozbehne, tak ani nebudem musiet.... 😢

katka.he
13. okt 2009

ahoj adi...tak mne sa to prave rozbehlo.... neskutocne ma uz bolelo brucho...uz som si aj zelala ze nech to vypukne.... asi si hned musim dat tabletku lebo tu v robote asi nevydrzim...

blackrose
13. okt 2009

no, mna uz tiez pobolieva brucho... sice nie velmi, ale trosku... takto bolelo aj vcera, tak bud pride mrcha dnes, alebo zajtra... takze ani deviaty mesiac nam nepriniesol stastie... hmmm ☹
Aspon viem, ze skuskove v letnom semestri zvladnem bez porodu 😀

katka.he
13. okt 2009

black... aj ked je zena tehotna vraj ma bolesti ako pred menzesom..len s takou mensou odchylkou ze nedojde 😉

katka.he
13. okt 2009

myslim mrcha 🙂 ...len pre upresnenie..lebo som to tak zvlastne napisala 😀

blackrose
13. okt 2009

ja viem, tiez som o tom pocula, ale neviem ci sa daju naozaj porovnavat s bolestami pred mrchou, alebo su trochu ine... aj kamoska vravela, ze ked jej meskali, tak ze mala kazdu chvilu pocit, ze uz dostane a nedostala 🙂 ale toto asi nie je moj pripad...

katka.he
13. okt 2009

aj moja sestra tak presne vravela... len ju bolelo brucho ale mrchy nikde...a este sa smiala ze len 2 x jej v zivote meskala ..a dnes su z toho meskania 2 nadherne deturence

aduliak
13. okt 2009

no baby...ale ja som uz aj spinila, takze asi fakt nic.... 😠 ale nenavidim toto obdobie, ked sa nechce rozbehnut.....nech sa rozbehne, ked uz ma prist!!!

katka.he
13. okt 2009

tak v tom s tebou adi suhlasim na 100%.. neviem sice ako teba ale mna uz prevelmi bolelo brusko...ale cakala som ci mozem zobrat tabletu..alebo ci nahodou.... ale nahoda sa nekonala takze uz mam v sebe ruzovu tabletocku 😉

aduliak
13. okt 2009

mna boli brucho,ale praveze nie tak, ako ked sa uz uz ma rozbehnut.... ☹ asi si dam vecer cervene vinko a teplu sprchu....

blackrose
13. okt 2009

🙂 to su pekne meskania 🙂
no mne este nemeska, ale aj tak mam pocit, ze tento krat to zase nevyslo... a pustime sa do 10. mesiaca snazenia... 😉

katka.he
13. okt 2009

a klesla ti aj teplota?

aduliak
13. okt 2009

Kati, klesla...pozri http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
nas caka 7.mesiac snazenia....

willi
13. okt 2009

...no teda chvilku tu nie som a tu sa mrchy rozbehnu vo velkom 😒 ...

...ahoj black...tak aj Ty si to uz "vzdala"? Takze na stastnu 9-ku neverime 😝

spiruanka
13. okt 2009

adi nesmut,my sa snazime uz 15sty mesiac a stale nic 😒

dzou
13. okt 2009

aj mne kamoska hovorila ze ked bola tehu tak kazdu chvilku behala na wecko s vlozkou ze ju bolelo brucho a uz ma asi 2 r. dcerku 😉

katka.he
13. okt 2009

adi presne ako ja... este vcera 37,2 a dnes 36,6... ale nevadi.... ideme zo vsetkych sil dalej.... vsetky 😉

aduliak
13. okt 2009

este sa nerozbehla, ale je to na vlasku :( ja uz ju chcem, nech ju mam co najskor za sebou 😠
dakujem Spiruanka za povzbudenie.....snazim sa nesmutit....a prve sa vam podarilo za ako dlho? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre