Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

katka.he
13. okt 2009

spiri... my sa snazime 25ty mesiac...ale ono to raz vyjde 😀 😀 😀 URCITE

aduliak
13. okt 2009

no nic....aspon ze dodrzujeme heslo jeden za vsetkych a vsetci za jedneho..... 😀 aby sme mohli tehulkovat spolu..... 😀 takze buduci mesiac,ok? 😀

katka.he
13. okt 2009

jasnacka 😀 ...ked sme chodili nakupovat so setrou nedavno tie male vecicky...tak uz len tym ze vstupis do obchodu ta ovanie taka prijemna atmosfera..je to krasne a my to budeme coskoro prezivat tiez 😀

willi
13. okt 2009

...ok adu, tak jedna za vsetkych, vsetky za jednu 😀 ...aj ja uz chceeeeem dostat ms 😀 😀 😀

aduliak
13. okt 2009

takze dohodnute...kto sa prida ku mne a Katke a chce tehulkovat s nami? 🙂

katka.he
13. okt 2009

ja uz maaaaam 😀 😀

willi
13. okt 2009

...tak idem s Vami do toho, sice este nemam, ale v sobotu budem maaaat a idem s Vami do tehulkovania 😀

spiruanka
13. okt 2009

ja si uz velmi nepamätam ake bolo moje tehu,vtedy som vôbec nesledovala kedy bude ovu,baz.t.,ani nic podobne.ked som si isla robit test tak mi uz asi tyzden meskala a to som aj zabudla kedy som mala dostat mrchu a tak ma napadlo ze testnem a bolo 😀 ake jednoduche vtedy.teraz hotova pohroma druhe nie a nechce prist ☹

aduliak
13. okt 2009

a ja som medzi vami...ani nemam ani mam 😀
willi, ale ty nas mozes este zradit a nepride ti 🙂 a potom nam budes radit, lebo budes o 4 tt pred nami 🙂

aduliak
13. okt 2009

Spiruanka...neboj, onedlho sa vam podari...ked ste pri prvom nemali problem!!! 😀 len klud 😀

willi
13. okt 2009

...adu, slubujem, ze nezradim 😎

katka.he
13. okt 2009

baby... normalne premyslam..keby sme sa tak snazili o to aby ta mrcha prisla a nie o to aby neprisla..mozno by sa to zadarilo.... vravi sa ked ked to vemi chces tak to vtedy nevyjde...tak sa snazme o to aby stale dosla 😀 😀 😀 ...to len tak vravim pre zlepsenie naladicky

spiruanka
13. okt 2009

adka,katka baby prajem vam to velmi a drzim silno palce aby vam to co najskor vyslo 😉
ja budem snazit urcite stale snad to raz vyjde.zevraj mam uz po ovulke ak som aj mala nejaku 😠

dzou
13. okt 2009

kati ale toto je podla mna veeeeelmi dobra taktika 😀 snazit sa nesnazit... ale chciet mrchu 😀

aduliak
13. okt 2009

Katka....ze by sme skusili taktiku opacnu...ze "boze, co budem robit? mozno som tehotna..ako to poviem nasim?.." 😀 😀 😀
a mozno to takto just vyjde 😀

aduliak
13. okt 2009

dakujeme Spiruanka, nech to vyjde aj tebe skoro!

blackrose
13. okt 2009

willi ahoj takze asi tvoje cyklusove dvojca uz nebudem ☹
aj krcok uz mam hore a mierne otvoreny, takze mrchu uplne ocakavam...
dnes sa to tu vazne vsetko nejako spustilo... 😒

blackrose
13. okt 2009

😀 😀 😀 adu, no to by bolo 😀 😀 😀

spiruanka
13. okt 2009

katka inak tak uz aj ja rozmyslala 😀 ale ked ma uz dojst tak sa modlim boze neprides mrcha jedna 😀 a ona vzdy pride 😠
adik dakujem 🙂

katka.he
13. okt 2009

no ... mozno to presne tak vyjde... budeme si len uzivat zivota s nasimi mm...smiat sa tesit sa nezamyslat sa nad nasledkami a mozno to pomoze...co ja viem..ja uz premyslam nad vselicim.... vidite aj taketo hluposti ma napadaju 😀

willi
13. okt 2009

...super sa to tu otaca 😀 a potom premenujeme nasu temu: "Cakame kazdy mesiac na ms (zatial uspesne)" 😀 😀 😀

blackrose
13. okt 2009

katka, keby sa to dalo tak lahko, ja si to vravim kazdy mesiac a este sa mi to poriadne nepodarilo... kazdy mesiac potom stale verim, ze teraz sa to podarilo... 😒 keby vymysleli nieco, ako zabudnut na snazilkovanie 😀 to by bolo... a tiez by som chcela zazit ako spiruanka, ze po tyzdni zisti, ze jej mrcha meska 😀 a nie tyzden na nu vyckavat...

blackrose
13. okt 2009

willi 😀 😀 😀 suhlasim 😀

spiruanka
13. okt 2009

zevraj pomaha ked zacnes komplet upratovat izby,potom ked uz nemas ake tak aj susedkyne 😀 proste aby si nemyslela na to ale da sa to minim.tyzden pred mrchou nemysliet na to? 😲 😒

blackrose
13. okt 2009

spiruanka, my prerabame byt, zacala mi skola, tak mam toho dost, pracujem a aj tak sa mi tento tyzden velmi nedarilo nemysliet na to ☹

spiruanka
13. okt 2009

black veru az mi je to divne ako som mohla take nieco 😲 😎

spiruanka
13. okt 2009

black to je syndrom snaziliek,to nevylieci nic iba mrnousek

dzou
13. okt 2009

willi akurat papam perkeltik 😵

blackrose
13. okt 2009

spiru, to mas pravdu... a mozno po niekolkych rokoch ta to uz omrzi... ale po niekolkych mesiaco stale verime 😵
dzooooou, mnaaaaaaaaaaaaam 😝 posli aj na SK trosku 🙂
asi by som mala ist nieco pripravit na obed, lebo drahy mi umre pri tej prerabke od hladu 😅

willi
13. okt 2009

...dzou, ale ma provokujes - uz druhy den 😝 , asi aj ja ten perkelt urobim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre