Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
15. okt 2009

Ahoj black.... 😉

nina88
15. okt 2009

Joj diavčatá, už som celkom aj tak nervózna, zajtra začína plodné obdobie a tak rozmýšlam, že ako to dopadne... 😵

katka.he
15. okt 2009

adi ...urob si test..aby si vedela na com si...

aduliak
15. okt 2009

baby....ja viem,ze mrcha pride 😖 citim sa, ako keby som ju uz mala 😒 len nechapem, preco ma natahuje....
Ninka...nerozmyslaj nad tym.... 🙂

blackrose
15. okt 2009

adi, ak sa ti dnes nerozbehne, tak si urob zajtra testik... ak ta natahuje, tak vobec nechapem preco 😕 ale telo si niekedy z nas robi zarty...
nina, nemysli na to 🙂 vazne...

puska16
15. okt 2009

adi ahoj testni prosiiiiiiiiiiiiim....
Ninka vela stastia....nerozmyslaj nad tym ale vychutnavaj si to 😀

nina88
15. okt 2009

Je to smiešne, ale ja sa vždy pri ,,tom,, cítim strašne dôležito, akože:uau, veď my modelujeme novú bytosť... 😀 😀 😀

puska16
15. okt 2009

😀 ze modelujeme??? jaky kunstleri ste vy 😉 ale pekne...ja nato vobec nemyslim...absolutne...az pak ked sa blizi mrcha, ze ach jaaaaaaaaaaj nestretli sa zase vajicko s tymi potvorkami??? ☹

nina88
15. okt 2009

Viete čo sa mi ,,deje,, ? Neviem či to náhodou nemá súvis s tými kvapkami od lečitela. Dal mi dvoje, jedny na zápaly, cysty, myómy a podobne a druhé na ,,plodnosť,, Dnes 10 DC som začala ,,špiniť,, Myslíte, že sa ,,čistím,, ? Dúfam,že mi nič neurobia... 😒

katka.he
15. okt 2009

puska ..ja to presne beriem ako ty

nina88
15. okt 2009

Hehe 😀 Ja myslím už vtedy. Stvoritelsky.. 🙂

puska16
15. okt 2009

ufff waw tak moze byt, on je homeopat alebo liecitel?? niektore homeopaticke kvapky robia divy a naozaj cloveku moze byt z nich aj zle, ale ak trosku spinis nemalo by to byt zle...mozno sa naozaj cistis...

katka.he
15. okt 2009

pozerali ste vcera porod v relacii modre z neba?

willi
15. okt 2009

...ahojte kocky 😉

...kv3ti - teplotka je ok, ale co ten test? Asi Ta chce poriadne "ponatahovat" a o par dni Ti zjavi krasne dialnicky 😵

...adu, Ty stale este nic 😕 ...este ani netestujes? Ty mas ale trpezlivost 😉

...ahoj puska, ninka, dzou a vsetky ostatne...

...kati, noooo pozerala som a poviem (teda napisem) Ti pravdu, ze som sa aj trosku vylakala, asi to nie je ziadna sranda 😝

...inak ja som vcera uz zacala trosku spinit (to tak pravidelne kazdy mesiac dva dni pred prichodom ms), takze ju uz ocakavam 😀

willi
15. okt 2009

...a u nas je velaaaa snehu 😵

nina88
15. okt 2009

Aj tu sneží... (bratislava) Nechcem vidieť tie cesty... 😠
Puska: On je liečitel...Veľmi uznávaný... Tak ale keby človek vedel, či to robí dobre alebo zle. Tak snáď ma to nezabije a budem brať ďalej... 😝

puska16
15. okt 2009

neboj to ta iba posilni 😉 ja som za kazdu prirodnu medicinu a homeopatiu a bylinkarstvo...mam s tym uz milion skusenosti, a zatial iba pozitivne...napises mi meno na IP?? mozno ho poznam...hoci... 😖

katka.he
15. okt 2009

ahoj willi..ja mam pocit ze ta pani to zvladala fantasticky... ja neviem ci by som sa dala kamerovat pri porode aby ma videlo cele Slovensko...viem ze nebolo nic vidiet take zlee..ale ide moj osobny strach zo zlyhania...

blackrose
15. okt 2009

ahoj willi, tak ty si to tiez dobre vycitila, ze ani tento mesiac sa nezadarilo 😒

ninka chvilu snezi-nesnezi, podla mna sa to bude topit a na cestach bude maximalne mokro. Nastastie mi drahy vcera prezul gumy. Mi ho bolo luto, v tej zime a vetre... taky prisiel domov vystipany...

willi
15. okt 2009

...kati 😉 ...to ano, obdivovala som ju, ze to islo celkom hladko...to si ani ja neviem predstavit rodit pred kamerou a nie pre ocami celeho Slovenska 😀 ...ja budem asi robit ine "rosambo", dokonca vcera som si uvedomila, ze neviem, ci by som tam pri sebe zniesla v takej chvili aj svojho mm 😅

willi
15. okt 2009

...ahoj black 😉 ...a Teba som nepozdravila 😒 ...som ja ale dvojca 😀 ...no ano, citila som to, ale ideme dalej...Aj Ty uz mas ms?

katka.he
15. okt 2009

ja som bola pri porode mojej sestry..ale len v druhej miestnosti...

blackrose
15. okt 2009

willi, nevadi 😉 odpustam ti 😀
... no ja som uz 2. DC 😀

willi
15. okt 2009

...tak to Ta obdivujem...ja hrozne trpim, ak vidim niekoho, ze ho nieco boli alebo sa mu krivdi...a obzvlast detom a zvieratkam... 😠

nina88
15. okt 2009

black 😀 mm išiel teraz prezuť gumy... 🙂 No ja som to nekukala, idem pozrieť či to je v archíve... A baby, pri pôrode chcite niekoho za každú cenu... Ja som mala mamu aj muža, muž zaspal, mama bola pri mne stále... 🙂

willi
15. okt 2009

...black, diky 😉 ...inak ja asi povazujem to spinenie tiez za zaciatok cyklu, nie? 😕 ...ak ano, tak potom aj ja som 2 DC 😀

willi
15. okt 2009

...black, a pokracujes v merani?

nina88
15. okt 2009

v ktorej časti bol ten porod? Na začiatku?

katka.he
15. okt 2009

willi...ja som len plakala..boli pootvorene dvere a vsetko som z dialky pocula a videla... ale bolo to take plne emocii..pre to plakala.... zo stastia..ako sa rodi novy zivot...

willi
15. okt 2009

...ninka - posledny pribeh

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre