Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

katka.he
15. okt 2009

ninka bol to hned prvy pribeh... 🙂

katka.he
15. okt 2009

posledny bol ten rocker nie? no mozno sa mylim

willi
15. okt 2009

... 😀 kati ano, jasne, prvy...kolegyna sa ma to nieco pytala a odpoved mala byt posledny a aj pribeh ostal posledny 😀 😀 😀

katka.he
15. okt 2009

😀 nevadiiiii 😀

willi
15. okt 2009

...kocky, myslite teda, ze mam toto spinenie uz povazovat ako dni cyklu?

katka.he
15. okt 2009

neviem willi...ja som uz vcera vravela aduliakovi, ze mne lekarka povedala ze 1 den cyklu sa rata az normalne spustenie krvacania..nie spinenie...potom ta to moze spliest vo vypocitavani plodnych dni...

willi
15. okt 2009

...ok kati, diky ...takze black, tento mesiac budes popredu...aspon sa podla Teba opat zariadim 😀

simib
15. okt 2009

Ahojte kočky.Tak ako sa tu máte? 🙂

katka.he
15. okt 2009

neviem skus sa este poinformovat inde..ved vies..kolko ludi tolko nazorov...takze neviem..ja osobne sa riadim tak ako som ti napisala

nina88
15. okt 2009

Tak som to videla... Ostalo mi zle normálne... Som si na to všetko spomenula, ako to bolelo... 😵
No ale vám poviem, tá mamička bola nenormálne kludná... Klobúk dole pri tej bolesti...

willi
15. okt 2009

...jasne kati, ale kazda rada sa ceni 😉

...ahoj simib...no tak okrem kv3tky a adu sme asi vsetky opat rozbehli dalsi cyklus snazenia 🙂

nina88
15. okt 2009

Ahoj Simib, ako?? 😉

willi
15. okt 2009

...no ninka, aj mne sa zdala ta pani privelmi disciplinovana...ani nemukla 😀

simib
15. okt 2009

A v akej fáze je Kv3tka a Adu teda?
Ja nič nové.Začala som chodiť na folikulometriu a bral my nejaké stery na chlamydie,mykoplazmu a ostatné.Takže sme sa začali hýbať.Včera som bola 7DC a vajíčok vela.Najväčšie 6,5 a endometrium 6mm

nina88
15. okt 2009

Čo je folikulometria?

katka.he
15. okt 2009

simib..a to na folikulometriu chodis kazdy den? alebo ako to prebieha?

simib
15. okt 2009

Folikulometria je UTZ pozorovanie ako rastú vajíčka a kedy prasknú.Nie bola som včera a teraz dojdem na 14DC.

katka.he
15. okt 2009

to ti sleduju postupny vyvoj vajicka....ci rastie ci tam je a podobne..a tak ti presne povie lekar kedy mas plodne dni...

simib
15. okt 2009

Hej presne mi povie,kedy bude ovulácia,alebo ak nebude praskať a bude už dosť velké,tak mi može dať injekciu aby prasklo.

katka.he
15. okt 2009

a simib to ako sleduje...so sonom? alebo ako sa to robi?

willi
15. okt 2009

...no kv3tka ma peknu teplotku, len dnes mala testik zatial negativny a adu len trosku spini a ms nikde - takze nadej je velka 😉

...simib, to vysetrenie robi Tvoja gyndoska? Aj sa objednava?

simib
15. okt 2009

Normálne vnútorným UTZ.No ja mám súkromného lekára perfektného a vždy som objednaná na presnú hodinu.A zajtra idem na sono prsníkov a toho sa bojím jak hovado.

blackrose
15. okt 2009

willi, no budem trosku popredu, tak ti dam aspon vediet, ako na tom sme 😉
a teraz pocas ms mam pauzu v merani, zacnem az po...
ja ten porod asi nechem ani vidiet, aby ma na to "nepresla chut" 😉

blackrose
15. okt 2009

ahoj simib... preco sa bojis sono prsnikov?? Ved to nic nie je... a urcite nic zle nenajdu...

simib
15. okt 2009

U nás v rodine je indikácia,lebo moja mama má rakovinu a začalo to prsníkmi,potom maternica a nakoniec plúca.

willi
15. okt 2009

...simib, a preco sa bojis sona? To je ok 😉

...black, takze budes merat dalej? Myslim, ze si spominala, ze si das pauzu, nie?

willi
15. okt 2009

...aha, takze uz chapem Tvoj strach...ale neboj, bude to v poriadku

simib
15. okt 2009

willi kuk vyššie.

willi
15. okt 2009

...uz som kukla, pisali v rovnaky time 🙂

simib
15. okt 2009

Hej,hej.Rovnako.No uvidíme.Doma sme všetci chorý.Malá je už od minulého štvrtka na antibiotikách,ja asi 3 dni a moj drahý to dostal včera na 30 narodky jak darček asi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre