Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
16. okt 2009

Ahoj Kika...ja myslim, ze ked bola ovulka 6.10., tak ti agolutin len urychli prichod mrchy.....asi preto ta bolest....

kika333
16. okt 2009

rozmyslala som ci to nemohlo byt aj uhniezdovanie vajicka, je to akurat 10 den od ovulky, ale asi nie..... ☹

nina88
16. okt 2009

Kika tak načo si si nechala pichať agolutin keď vieš kedy si mala ovu?? Nechápem...

nina88
16. okt 2009

Inak bibi má asi pravdu, táto téma vyzerá zakliato... čo keby sme ju zrušili a založili novú?? 😀

kika333
16. okt 2009

neviem presne kedy bola ovu, lebo som prvykrat merala teplotu

nina88
16. okt 2009

Tak dnes som sa zas dočítala, že by sme sa mali cez plodné dni minimálne 15 min denne schuti smiať... Kino je super, alebo požičať komédiu, stretnúť sa s kamarátmi, proste baviť sa...

nina88
16. okt 2009

BABY POĎTE DO NOVEJ TéEMY : OBJEDNáVKA DO VESMíRU A HOR SA DO BOJA!!! 😀

nina88
16. okt 2009

Adi, no poď... 🙂

aduliak
16. okt 2009

Ninka....IDEM 😀
ale ja sa rehocem stale, tak neviem, v com je problem 🙂

aduliak
16. okt 2009

baby...ja som mala doteraz strasne moc roboty... ☹

nina88
16. okt 2009

ja si myslím, že je prekliata táto téma... 😒

aduliak
16. okt 2009

Ninka...to myslis vazne? 😲 tak spravme novu..... 😀

nina88
16. okt 2009

Veď som spravila... 🙂 Hladaj: objednávka do vesmíru

pimma
16. okt 2009

caute baby 🙂 mam hroznu krivku, vobec nechapem, co to ma znamenat. myslite, ze je to anovulak? take teploty som este nemala, co meriam 8mesiacov.myslela som,ze ovulka bola 13, aj ma trochu bolelo ☹ som sklamana

pimma
16. okt 2009

tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1

a vy sa ako mate? dzou.. uz ovulujes? 🙂

blackrose
16. okt 2009

ahojte 🙂
ja som dnes bola v skole... hrozny den... taky den blbec... snad okrem zapoctu sa mi nic neodarilo ☹ zacalo to zaspanim rano... ☹ no ale nevadi, den uz konci a o chvilu sa chystam ist pre istotu spat 😅
Ale kamaratke sa dnes rano narodila krasna zdrava dcerka 🙂 tak sa velmi tesim 😵 😵 😵
kv3tka ☹ skoda tej tepltoky, ale viem co citis, ked si uz prajem dostat ms 😒 ale nejako si porusila svoj slub, ze sa tu dnes este zastavis 😉
dzou preco myslis, ze si ovulku nemala 15 DC?? Ved to tak uplne vyzera podla teplotky....

kv3tka
17. okt 2009

tu dnes nik 😕
ahojte....tak ja uz veselo mrchujem...mrcha ma prekvapila v noci,presnejsie o 1.30h som sa zobudila na bolest a uz bola tu....dala dva brufeny a spokojne spinkala dalej 😝

takze sa ide do dalsieho kola...cislo 6 😉 ....ale uz asi prestanem merat....alebo len do ovulky a po nej uz NIE... 😉
a tu moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

dzou
17. okt 2009

ahoj kveti aj ja som tu na skok... vcera som bola v pube na svadbe dobre bolo ale som soferovala takze tak...no ja ndes takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou tazke este jedna teplotka a ovu vyznaci 😉 no som zvedava ako to dopadne... ale som tak nejak zatial v pohode sak ked sa ma podarit tak sa podari a ak nie tak bude dalsie kolo
ta tvoja mrcha ma mrzi...ale tak ako pises dalsie kolo dalsia sanca 😉

dzou
17. okt 2009

jezis pimma akurat kukam graf tak aj ovu mame tak isto 😀 na 15dc 😀

dzou
17. okt 2009

black no preto ze na 13dc som mala dot bolestive podbrusko, a na 14dc som bola watery a tiez ma pichalo a tak..a na 15dc nic, a rano skoro sucho a poobede uz creamy... takze preto si to myslimale to je jedno jeden den hore dole snazenie bolo takze uvidime 😉

pimma
17. okt 2009

dzou, ja si myslim, ze som mala ovu 12DC, co myslis, moze to tak byt? 😅 pocitac mi to ale urcite vyhodnoti na 15DC. tak neskoro som ovu este nemala. hlien som nesledovala, tak si nie som ista a teraz ma to stve, lebo sme sa snazilkovali okolo 12dc. ach, som popletena ☹

blackrose
18. okt 2009

ahojte... kde ste vsetky??? 😕
mne konci mrcha 😀 tak sa tesim na snazilkovanie...
kv3tka tak s mrchou to mas skoro ako ja... mna tiez prekvapila v noci presne o druhej 😀 vacsinou ju mavam rano alebo doobeda...
dzou aj ja som to tak raz mala, ze podla teploty bola ovulacia 2 dni po egg hliene, ked uz som mala creamy... ktovie ci je ovulka vtedy alebo vtedy... hmmm niekedy si z nas telo robi srandu 😒

aduliak
19. okt 2009

Ahojte...... Black...aj mne konci mrcha.....len skoda, ze snazlkovanie mame na programe az buduci vikend 😖
ako ste vikendovali?

katka.he
19. okt 2009

ahojte vsetky... cauko adi

nina88
19. okt 2009

Dobré ráno, tak ja mám dnes ovu... (som 14 dc) Teda myslím... Merala som 1. krát tento cyklus, tak ale teplotu 36,29 som ešte nemala, bolesti brucha od rána a ,,watery,,
Horšie je, že sme snažilkovali len dnes ráno, po 4 dňoch pauzy... ☹ Ale už to neriešim, nejak bolo, nejak bude...

katka.he
19. okt 2009

ninka.... bude dobre neboj 🙂 ...hlavne sa nad tym nezamyslaj a len sa usmievaj 🙂

nina88
19. okt 2009

Ahoj Kati.. 🙂 Jasné, ja som v pohode... A minule tu baby vraveli niečo s ránom... Tak sa utešujem... 😉

katka.he
19. okt 2009

😉 to je dobre ..a inac ako? ako si vikendovala?

aduliak
19. okt 2009

Ahoj Katka...ahoj Ninka.....
vsak ak mas ovulku dnes a dnes ste snazilkovali, tak z toho by aj nieco mohlo byt 😀

sonicc
19. okt 2009

Ahojte,
nina baby pisali ze je lepsie rano snazlkovat lebo spermie su vyspate a svieze 😀 vecer sa im uz menej chce 😀
vecer to este poistite 😉 a potom uz len cakaaaaaat, ja som po ovu a uz mi sibe z toho cakania nekonecneho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre