Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
19. okt 2009

dobre ranko 🙂 ja nemam nic nove... zase som v praci a po tazkom vikende (v skole) mam pocit, ze som ani vikend nemala, tak sa mi tu vobec nechce byt.

katka.he
19. okt 2009

ja mam v poslednej dobe neskutocny problem s ranym vstavanim...taaak s mi nechceeeee 😠

nina88
19. okt 2009

Ahoj Adi... Héééééééj?? 😉 Jasné, ja viem, prinajlepšom chlapec... 😀 A CELKOM POZITíVNE JE,žE som po ,,tom,, ešte na hodinku zaspala... 😉
Víkendovali sme ,,nadoraz,, Unavená som, ale stálo to zato... 😀 😝

blackrose
19. okt 2009

ninka, tak ta kamoska, co nevedela pohlavie babatka, v piatok porodila a ma dievcatko 🙂 a my sme jej vsetci tipovali chlapca 😀

aduliak
19. okt 2009

aj ja mam strasne problemy s rannym vstavanim ☹ ale strasne..... 🙂
Ninka, ak si potom este zaspala, tak to je uplne najlepsie 😀
aj tak vas obdivujem, ze rano mate na take nieco cez tyzden cas a chut 🙂

blackrose
19. okt 2009

ja sa cudujem, ze cas, pretoze ja mam tiez rano problem so vstavanim a ak nemusim vstat, tak ma nic neprinuti zobudit 😀 a vstavam na poslednu chvilu tak, ze vsetko tesne postiham 😅

nina88
19. okt 2009

jéééJ bLACK, tak aj keď nepoznám-gratulujem... 😀
No toto bolo výnimočné, včera sme zaspali skoro a muž má posledný deň dovolenky a ráno nemusel vstávať a mne stačilo o osmej a sme naučený sa zobudiť skôr, tak sme to využili... 😉

dzou
19. okt 2009

bre ranko ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou no uvidime co z toho bude nejak neviem co si mam mysliet zatial ako sa inac mate?

katka.he
19. okt 2009

no ja ta ninka obdivujem.... mna by nezobudil ani tankodrom🙂 ...ale to len rano , ked viem ze mam vstavat do prace..co sa tyka soboty,ked nemusim vstavat, tak taky problem nemam 😝

nina88
19. okt 2009

Kati, ale to bolo asi ,,adrenalínom,, 🙂 Zmerala som teplotu a hneď som bola hore, keď som vedela kolká bije a snaženie žiadne... 😉 😝
Ahoj dzou... 😉

katka.he
19. okt 2009

😀 😀 😀 si fantasticka nina 😀 😀 😀 ...som si ta predstavila ako si hned bola hore.....

blackrose
19. okt 2009

dzou ahoj 🙂 no zatial si ani nemas co mysliet 😉 uvidis tak o 10 dni co si budes myslit 🙂 drzim palce, nech sa ti to podari... uz by to tu vazne mal niekto rozbehnut.

dzou
19. okt 2009

dakujem black ale nejak nemam z toho dobry pocit uz zacinam mat citlive prsia takze asi nic z toho 😒

blackrose
19. okt 2009

dzou, na priznaky vobec nepozeraj, ja by som podla priznakov uz mala davno rodit 😀 😀 😀 priznaky ti nikdy nic nepovedia skor ako vynechanie ms... vobec sa na to nesustred 🙂

dzou
19. okt 2009

hej black snazim sa ale ked mam citlive bradavky nejak sa to neda prehliadnut 😅 ale myslim pozitivne ci budem alebo nebudem lebo sak raz budem urcite 😉

blackrose
19. okt 2009

hej hej, to je dobre 🙂 ja sa uz tiez neznervonujem... a vravim si, ze uz ak nebudem po 12. mesiacoch tehula (co je na konci roku) tak ideme na vysetrenia a to tak ubehne, ze ani neviem... takze uz nejako prestavam stresovat...

dzou
19. okt 2009

no sak netreba nejak stresovat ale sak uvidim ako budem na tom ked sa bude blizit termin mrchy 🙂

blackrose
19. okt 2009

to je najhorsie obdobie 😒

nina88
19. okt 2009

Baby presuňte sa už konečne do tej druhej pozitívnej témy... Je tam aj bibi!!! 😉

dzou
19. okt 2009

a aka je ta tema?

nina88
19. okt 2009

objednávka do vesmíru

dzou
19. okt 2009

uz som to nasla ja som tiez uz rozmyslala nad tym ze tato tema nie je moc plodna 😉

blackrose
20. okt 2009

len pre istotu sme uz v inej optimistickejsej teme Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!!! 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

crazybabenka
23. okt 2009

Ahojte baby.....my sa síce snažime 1,5 roka, ale už strácam nádej a prechádzam do zúfania.....je to strašný zaberák na psychiku.....rozmýšľame nad nejakým centrom.....len akosi nevieme nabrať odvahu

puska16
23. okt 2009

ahoj crazy....nestracaj hlavu...pak si natom istom ako my, taktiez je tomu rok a pol co sa aktivne snazime bez vysledku... 😠 a mala si uz niejake vysetrenia??

katka.he
23. okt 2009

ahoj crazy.... nevesaj hlavu.. je nas tu takych viac 😉

jerryjanka
23. okt 2009

crazy - to maš v pohodke - aj my sa snažime ešte viac a stale nič a to chodime aj do caru už skoro rok 😖

puska16
23. okt 2009

jarry mas skvele motto 😀

katka.he
23. okt 2009

ahoj jerry...a vy mate ake vysetrenia za sebou ?

crazybabenka
23. okt 2009

nooo......len je to horšie mesiac čo mesiac....a už nevladzem...."spracovať" manželovo sklamanie ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre