Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

katka.he
23. okt 2009

crazy..ake mate vysetrenia za sebou.... mm bol na spmg.?

crazybabenka
23. okt 2009

Puska nooooo bola som zatiaľ na folikulomatrii len nastal problém a blbá hra osudu, že keď som išla s výsledkami k svojej doktorke tak mi čorkli kabelku aj s výsledkami....no proste hrôza

puska16
23. okt 2009

crazy nebud smutna, aj ja to mam niekedy tazke s mm, najskor padam ja do depky, a ked skoncim ja pride to na nho... 😎 musime si navzajom pomahat aby nam z toho nejuchlo 😉 😀

katka.he
23. okt 2009

a stery krv, sono , UTZ..mas za sebou?

crazybabenka
23. okt 2009

no veď to....keď vidím ako sa on mňa snaží utešiť a pritom je on úplne na dne tak mi to trhá srdce

crazybabenka
23. okt 2009

ďalšie nemám nič za sebou ...myslím vyšetrenia....teraz sme sa presťahovali do LM a hľadám tu dobrého gynekológa/ičku

puska16
23. okt 2009

😀 😀 😀 to s tou kabelkou to vazne??? ako sorry ze sa smejem na cudzom nestasti, ale ja som taky typ ze mne ked sa nieco zle stane tak sa najskor zacnem smiat a potom zacnem nadavat a lamentovat....ale toto je fakt sila, sakra, tak nevadi stale mozes ist ku dokymi a nech ti tie vysledky vytlacia znova, vsak co je natom...stava sa nie?? 😅
ako hovoris...musis sa drzat ty ale aj mm neboj dobre vsetko dopadne, nech nepodlieha panike aj on, skus vymysliet niejaku romantisch veceru pre vas a trochu sa uvolnite...joj jako sa mi lahko radi, a pritom som natom rovnako...ale ja mam teraz tolko optimizmu a energie v sebe ze vedela by som porubat cely les...to bude asi tym slnkom 😉 😀

crazybabenka
23. okt 2009

no vážne....v centre Zvolena.....no a keď som tam išla naspäť po duplikát výsledkov tak mi povedali, že ich nemajú keďže nie som ich pacientka tak im pre poisťovňu stačí čislo mojej poistky a úkon.....a že všetky výsledky mi zapísali na ten papier pre doktorku....proste sila....teraz sa už na tom smejem aj ja.....no vtedy mi nebolo všetko jedno

puska16
23. okt 2009

to ti teda poviem sila!!!!!!!

crazybabenka
23. okt 2009

no a potom ma ešte aj potešila moja doktorka, že keďže to je drahé vyšetrenie tak to poisťovňa prepláca raz za rok......a keď mi povedala, koľko mám za op5tovné vyšetrenie zaplatiť tak sa mi zahmlilo pred očami

puska16
23. okt 2009

a to je akasi blbost podla mna, ako ja nezijem na sk, tak neviem ako to tam funguje, co preplaca a co nie poistovna, ale na tvojom mieste by som sa isla opytat do tvojej poistovne ze ci folikomeetriu preplaca len raz a povedat im vsetko co sa ti stalo....to nie si ty na vine,kedze oni si nenechali originaly, to co to za system???? 😠

crazybabenka
23. okt 2009

tam mi povedali to iste.....ale už to neriešim....Teraz som sa presťahovala do Liptovského Mikuláša takže aj tak by dochádzanie do Zvolena boli dosti náročné......Len zase nájsť tu kvalitného doktora je ako nájsť ihlu v kope sena

puska16
23. okt 2009

teeda to ti verim, tak sa skus popytat niejakych znamych alebo priamo tvojej obvodnej doktry...

crazybabenka
23. okt 2009

nooooo.....to je trošku problém....som v úplne neznámom meste....takže nové vzťahy sa ešte len vytvárajú

puska16
23. okt 2009

tak to je teda dost zleee, preco si zmenila miesto pobytu ked sa smiem opytat???

crazybabenka
23. okt 2009

kôli práci.....ako čerství absolventi vysokej školy v čase krízy sme boli s manželíkom dosť dlho bez práce....a on je ešte k tomu lesný inžinier.....takže ešte užší okruh výberu....a keď sa mu naskytla šanca na prácu tak sme naváhali pobalili kufre a šupito presto na Liptov

puska16
23. okt 2009

lesny inzinier je??? a ty si co??? to je super, to som chcela byt aj ja, paradicka aspon ze ma pracu, vies bez nej to je tazko a niekedy aj snou este tazsie niekoho tam predsa len spoznas a uvidis pak bude tam dobre a bude sa vam tam pacit... 🙂

crazybabenka
23. okt 2009

ja som pre zmenu podniková manažérka.....vieš ako sa hovorí....keď nevieš čo máš študovať študuj ekonomiku.....a tak LM je krásne mesto....a tie Tatry navôkol nádhera

puska16
23. okt 2009

no presne, poznam LM lebo ja pochadzam z kezmarku, to je asi 13km od popradu cize viem o com hovoris, cista paradicka... 🙂

crazybabenka
23. okt 2009

a čo ťa zavialo mimo SR....ak smiem vedieť

puska16
23. okt 2009

vydala som sa za slovenskeho nemca ☹ 😀

crazybabenka
23. okt 2009

no paráda.....tak to vyzerá, že mi slovenské manželky urobíme všetko pre tých naších manželíkov

crazybabenka
23. okt 2009

A k Vám tiež nie a nie priletieť ten nepodarený bocianisko?

puska16
23. okt 2009

noooo asi sme velmi daleko, alebo bocian asi stratil nasu adresu, kazde rano pozeram na okno ci niejake babo nenajdem do bocianiska a nic...ale uz som si poslala listocek do vesmira, tak hadam to nase babatenko uz coskoro pride 😀

crazybabenka
23. okt 2009

tie lenivé slovenské bociany

puska16
23. okt 2009

😀 ale neboj objednavky budu vybavene co nevidiet 😎 😀 tlalallaa vikend

crazybabenka
23. okt 2009

no len aby.....ja som si už prichystala brokovnicu....ak nezosadne zostrelím ho 😀

katka.he
23. okt 2009

😀 brokovnicu...crazy ... si perfektna

crazybabenka
23. okt 2009

no a ????? 😉 keď na toho prekliateho bociana asi nič iné nezaberá

katka.he
23. okt 2009

ja som tiez minule povedala, ze ked stretnem svoje stastie tak mu asi jednu vylepim ze kde doteraz bolo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre