Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

brisilda
20. aug 2009

reivka co narobime 😉 ja uz nechapem preco su stale biele ako sneh 😀 ked ja tuzim po // cirkach 😉 😉 😉

kv3tka
20. aug 2009

brisilda.....coooo 🙄 ??? chybne tehotenske testy

reivka
20. aug 2009

môže sa ukázať ale pozit. test aj v strede a už to môže byť len za napr. 6 hodín nie presne 24-36 čo ty vieš kedy presne bude? no ja si tipujem že ju budem mať v sobotu 😀

kv3tka
20. aug 2009

aha,tak to nebude chyba v testoch 😀 😀 😀

brisilda
20. aug 2009

kvetka to sa tak hovori ked nechce ukazat // vies ? 😀 ved sa snazime ako divy a nic s toho??? ne ne chyba je v testoch nie v nas 🙂)))

reivka
20. aug 2009

asi nám predávajú tehu testy po záruke 😀 😀

brisilda
20. aug 2009

tak tak aby na nas zarobili hnusaci kiez by jedneho dna mala lekarnicka stastnu ruku a predala nam tie spravne s // 😀

kv3tka
20. aug 2009

som to zle skopirovala.....moment 😀

kv3tka
20. aug 2009

ovulační testy reagují na luteinizační hormon (LH), který je produkován v maximální míře těsně před ovulací a způsobuje prasknutí folikulu. Pokud najdete na ovutestu //, znamená to, že hladina LH je maximální a v nejbližší době (většinou tento nebo příští den) dojde k ovulaci. Výhodou ovulačních testů oproti běžnému měření BT je fakt, že dokáží ovulaci PŘEDVÍDAT dopředu, zatímco BT ji svým ...reivka pre Teba 😉

kv3tka
20. aug 2009

....takze pozitivny ovutest.....ti dava signal,ze ovu je za dverami,moja 😵

reivka
20. aug 2009

dakujem kvetka 😉 🙂 takže druhú čiarku uvidím až deň až 2 pred ovulkou 😒 fajn

kv3tka
20. aug 2009

a ako dlho sa snazite a tym aj testujete,brisilda? 😨

karolina23
20. aug 2009

hej asi nam predavaju zle testy ale myslim si ze tehotensky test by sa nemal mylit ked je v nasom tele ten HCG tak test by to mal zachytit ale ovu testy sa môzu mylit aj sa mylia u mna urcite 😀

kv3tka
20. aug 2009

presne reivka......aj ked nespoliehaj sa prilis....ja ich pouzivam,len ako potvrdenie.....ak poznas svoje telo,daj na svoje pocity 😉

kv3tka
20. aug 2009

inak ta stranka kocky,co som skopirovala hore:merenibt.xf.cz je fakt super....som si ju precitala celu....pomohla mi pri zaciatkoch v merani BT....a je tam rozpisane aj o tehotenskych,ci ovulacnych testoch 😉

barchee
20. aug 2009

bris - ten bielkový "plodný" hlien - teda keď JE akurát ovulácia, môže byť len pár hodín, potom proste zmizne 😉 to je jeho nevýhoda 😖

reivka
20. aug 2009

ked sme tu dnes všetky takto pekne na nete, kto sa snažilkuje?? 😀

karolina23
20. aug 2009

hej to je teda nevyhoda keby tam vydrzalo aspon 4 dni ale to je zakon prirody muzi su kazdy den plodny a my zeny si to musime sledovat ratat aby sme to nepresvihli je to nefer 😀

kv3tka
20. aug 2009

barchee presne tak...a niektora zena ho nikdy nema a nebude mat....jedine tak vo vnutri 😉 ...a niektora ho moze mat na rozdavanie...presne ako ja 😝 ...

reivka
20. aug 2009

teraz idú Zúfalé manželky 😀

kv3tka
20. aug 2009

....reivka 😀

barchee
20. aug 2009

my sme včera... 😵 zajtra idem tomu gyndovi, tak dnes nemôžme...nech mu to tam nevyšplechne pod nos 😀 hahaaaaaaaaaaa 😀 dúfam, že to nebude vadiť ...spermijky zo včera... pri výteroch a tak... 😕

barchee
20. aug 2009

kv3 -presne tak a majú to o dosť ťažšie pri sledovaní...aj ja môžem tiež rozdávať 😀 ja čakám na Kosti...idú o 22:00 😀 baby...ten Booth...no jeden fešáááák 😀 hahaaaaaaaaaa...to tá ovuláciaaaaaaaaaaa 😀 vidím fešného samca a je to 😀 😵 🤐

reivka
20. aug 2009

ale čoby, to nemôže vadiť doktorovi akurát kebyže dnes, tak by to doktor zistil "od oka" 😀

kv3tka
20. aug 2009

...tak ja sa s Vami pre dnes lucim.... 🙂 ....moj drahy mi prave oznamil,ze som za tym pocitacom strasne sexy 😝 ....ze ma na mna strasnu chut 😵 ....tak bezim,aby ho ta chut nepresla.... 😀 ....sladke snicky 😉

barchee
20. aug 2009

reivka...len aby ne "do oka" 😀 preto bude dnes pauzička 😎

reivka
20. aug 2009

Boosth barchee ale je dobrýýýýýý, aj mne sa asi fakt ovu blížiiiiiii 😀 😀 😀

barchee
20. aug 2009

kv3 - len mu ukáž, kto je šéf!!! 😀 brú noc 😉

reivka
20. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 barcheeeeee dnes si mi už chýbala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre