Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

bibi24
autor
23. aug 2009

Barchee, tak isto sa citim aj ja.....na ho...o. Ja som si toto nikdy nemyslela....vedela som, ze to nemusi byt lahke, ale ze to nepojde 5 mesiacov? 🙄 Preco, preco, preco?? Ja som si myslela, ze uz na vianoce budem mat v brusku male mimi, ale vidim, ze sa s tou myslienkou musim rychlo rozlucit. Mam taky citak, ze na vianoce este tehotna nebudem. Ja uz asi neviem mysliet pozitivne....tak som tomu tento mesiac verila.

karolina23
23. aug 2009

jaj bibi lutujem ze ti to nevyslo aj ja mam taky pocit ze to tento mesiac nevyslo ale v nedelu na druhu by som mala dostat ms uvidime ale priznaky nemam aj ked dnes mi bolo na h.... ale to je pocasim a zda sa mi ze sa mi zvecsili prsia ale to vzdy ked mam dostat ms moje telo ma len oj....va vo vnutri ma to zoziera ale nesnazim sa to dat najavo hlavne pred manzelom a barch neboj budes mat mimi ako aj bibi len to nase telo este asi nenaslo vhodnu spermijku 😢

brisilda
23. aug 2009

barche nemozes to tak brat Boh nas len skusa a len preto, ze ti nieco nevislo nanho nemusis zanevriet neboj jedneho dna sa pozrie aj na teba aobdaruje ta stastim a ked budes po porode drzat krasne babatko v naruci povies iba dakujem Boze tak ako som si to povedala v duchu ja ked ma zasivali 😉 clovek musi iba verit neboj aj tebe sa raz dpraje stastie a vychutnas si male klbko 🙂 len tomu treba dat cas 😠 juuuj cas hraje proti nam 😔

brisilda
23. aug 2009

inak tak to byva ta co nema co do ust vlozit ma babo aj ked ho nechce a ta co ma vsetko tak jej chyba ten najvacsi dar ktory sa kupit neda 😖 ja velakrat sa pootocim za maminou co fajci kocik ma v dezolatnom stave a babo uspinene a v rotrhanych satickach vtedy si poviem juuj kebyze som tvoja mamina ja tak mas vsetko 😔 no ted skoro vsetko lebo nik v zivote nemoze mat vsetko

willi
24. aug 2009

🙂 dobre rano babulky - snazilky...tak ja poslusne hlasim, ze mrcha sa dostavila nacas v sobotu rano 😒 , ale nevadiiii...ideme dalej 😵
...zatial Vam zelam pekny dnicek (praca volaaaa), ale hned ako budem mat cas - nakuknem 😉

brisilda
24. aug 2009

wili to mi je luto hadam ta mrcha si to jedneho dna rozmysli a starti sa 😉 kazdej to prajem aby ta mrcha uz neprisla aspon na 9 m. 😉 tfuj tfuuuuj 😀

blackrose
24. aug 2009

caute baby.... tak ja som dostala mrchu zrovna v piatok na kupalisku.... 😖 ale co uz... ide sa dalej, tentokrat som dokonca ani smutna nebola, asi preto, ze ma prekvapila skor 😝
willi... paci sa mi ako to beries 🙂 treba byt optimista
majte sa vsetky krasne a pekny dnik prajem

bibi24
autor
24. aug 2009

Willi ahoj, tak to budeme mat tento mesiac rovnaky cyklus 😉 Ja som tiez sobotnajsia 😀 Aspon si z toho srandu musim robit, ked nic ine.

A zajtra rano idem na krv na hormonalny profil. No, tak som zvedava, ze co a ako.

brisilda
24. aug 2009

bi bi tak predsa ti mrcha dorazila ? 😖 NO HADAM ZA POMOCI LEKARA SA TO UZ DA DO PORIADKU 😉 DRZIM PALCE

kv3tka
24. aug 2009

co to,co to?dnes neako depkovo a mrchovsky ☹ ....
inak ahooojte 😉 ....boze babenky,neberte to tak strasne tragicky.....4-5mesiacov je nic....ak to nepojde rok,tak potom mate pravo na paniku....nie teraz...bo si len zbytocne skodite 😒 ....ved zla psychika...."nase"tehotenstvo neurychli....skor naopak

....takze babulky od teraz len optimizmus 😉 a vzajomna podpora,aby sme,co najskor dosiahli // 😀 😝

bibi....skoda,no vyzeralo to nadejne 😖 ,ale tak mrcha odide a novy cyklus=nova nadej 😉 ....

brisilda
24. aug 2009

kv3tka vede tu nik nema s toho depku ci ano???? a nik to neberie tregicky 😉 ved co neni dnes moze byt zajtra 😉

kv3tka
24. aug 2009

brisilda:ja osobne som to tak vnimala....ked som si precitala par prispevkov dozadu 🙂
kazda zena ak raz tuzi po dietatku....je urcite sklamana,ked pride mrcha a ze to neprichadza hned....ale to je zivot a ono to pride...ja v to verim...a citim to,ze to bude coskoro.... 😉
aj ked priznam sa....s drahym sme si verili,ze to pride hned.....mna tesi,ze mam pravidelny cyklus,s peknou bolestivou ovulkou.....a ziadne zdravotne problemy 😵 ....ve co by zato dali ine zeny 😔 ....

brisilda
24. aug 2009

kv3tka ano clovek je sklamany trosku si poplace no isto to neberie tragicky len chce spravit vsetko preto aby vedel na com je 😉 mne toho mesiaca mrcha vyhovuje takze v pohode moze prist mozno budem sklamana ale to neznamena, ze pobezim k dokimu ne ne ja osobne si este pockam kym ma nechyti depka 😀 ale pevne verim, ze na dofci sa nam to uz podari 😎 budem sa kazdy den modlit 😀 😉

kv3tka
24. aug 2009

...to je fajn,ze veris.....tak snad ta dovolenka tie vytuzene // aj prinesie 😉
....ja tiez verim.....a to je zaklad uspechu....tiez ma mrcha uz tri mesiace mierne hneva 😠 ....a draheho este viac ako mna..... 😀 ,no vsetko ma svoj cas 😉 😀

vcera som sa dozvedela,ze kamaratka je tehotna 😀 a podarilo sa im po 19stich 😕 mesiacoch snazenia....uz to vzdavali...lekari nevideli problem,vsetky vysledky v poriadku a neslo to.....az teraz.....som stastna za nich....moc im to zelam 😉

brisilda
24. aug 2009

kv3tka tak to je krasne , ze sa nakoniec dockali 😀 vsetko ma svoj cas kazdy ma svoj osud a dokonca aj nenarodene dieta 😉 no dufam, ze ani jedna z nas tak dlho cakat nebude ☹ musi to byt hrozne vediet, ze si v poriadku partner je v poriadku a dieta ne a ne splodit 😖 drzim vam vsetkym palce 😉

karolina23
24. aug 2009

ahojte baby som si vas citala trochen a aj ja sa modlim bris mozno ze ma Boh vyslisi ale urcite sa budem modlit dalej aj ked budeme cakat aj rok v to dufam ze nebude ja mam dostat ms az bud v nedelu alebo v pondelok ak sa mi to zas posunie co sa mi dost casto stava 😅

bibi24
autor
24. aug 2009

Kv3tka, ahoj...no ano, trosicku depkovsky to vcera bolo, priznavam. Ale...teba netrapi, ked dufas, veris a zas z toho nic nie je? Aj ked sa snazim si hovorit, ze 5 mesiacov nic nie je...ako som uz aj vyssie pisala, mam len obavy z toho, ze dokedy sa to "nic" bude diat. Premyslam nadtym preco sa to nepodarilo a kde je chyba, problem? Co ked mam nepriechodne vajcovody, alebo manzel nema dobre spermie? Teba niekedy netrapi, ze pricina, ze sa nedari moze byt aj vaznejsia?
Kv3 - bodaj by to bolo len v tom, ze je to uplne normalne a viem, ze do roka sa nam zadari....cakala by som kludne a vobec sa netrapila.

willi
24. aug 2009

😉 ahojteeeee...tak som tu...ste toho popisali 😀
...takze tento mesiac budeme asi vacsina ovulovat nejako spolocne ako tak citam 😀 😀 ... parada...a potom sa presunieme do tehuliek a potom budeme spolu kocikovat 😎

karolina23
24. aug 2009

jaj bibi mas uplnu pravdu aj ja si furt v duchu myslim ze co ak nieco nieje vo mne v poriadku alebo v manzelovi je to tazke velmi tazke nemysliet nato ak ma niekto nato liek tak ho chcem vediet 😢

brisilda
24. aug 2009

bibi tak kebyze kazda s nas vie kedy otehotneje tak sa snazime iba v danom mesiaci 😀 😀 😀 Inak aj mna by to trapilo a obcas mam obdobie ked ma to aj trapi no je to len par minut a potom to prejde a ide sa dalej no stale si spomeniem na to, ze uz jedno krasne dieta mam a za to som Bohu vdacna 😉

bibi24
autor
24. aug 2009

Bris, no to by bolo fajn kebyze to vieme 😀 ziadne stresy by neboli 😉

willi
24. aug 2009

...presne tak babulky, je potrebne byt vdacny za kazdu malickost...mozno staci (zatial) uplne aj to, ze sa kazde rano zobudime a mozeme sa o nieco krasne snazit a ze mame vedla seba nasich uzasnych manzelov alebo priatelov 😵

karolina23
24. aug 2009

bris prosim ta ako si si tam dala do fotoalbumov toho krasneho anjela mne to tak nejak nechce ist inak mas krasneho syna a fakt sa nepodoba na tie deti pocitacom spravene

willi
24. aug 2009

...bibi, zajtra drzim palce 😉

barchee
24. aug 2009

ahojky babulky 😉 dnes ma už bolia prsia jak šlak, začal mi PMS... 😖 dnes som 17 DC a 4 DPO...ach jaj...nejak to na mňa zase dolahlo...musím si dnes poriadne zašlapať na orbitreku, nech sa spamätám trocha 😅 taká som posmutnelá celý deň...no hrabe mi... 😅 ešte k tomu aj tie kozy ma pri každom pohybe tak neskutočne bolia...no a nemysli na to furt !..keby sa to tak dalo...ešte aj moj manžel je úplný debil! Neviem či nevidí, alebo nechce videť, že sa trápim, on furt myslí len na toho svojho pinďúra! 😔 jáj baby, tak mi je smutno, nechcem to aj na vás preniesť, tak prídem keď mi bude lepšie.

willi
24. aug 2009

...dzou...krasny psicek na fotke...aka je to rasa, ak sa smiem opytat? My mame malicke steniatko (ale to som tu uz pisala), takze som teraz taka "posadnuta" psickami 😵

willi
24. aug 2009

...ahoj barchee...kludne to na nas prenasaj...z Teba to opadne a medzi nami viacerymi sa to rychlejsie rozplynie 😀 ...takze vsetko zo seba dostan a bude Ti lepsie 😎

karolina23
24. aug 2009

jejko barch co budes tehu?mna zas uz 4 den boli brusko vsetko co zjem ale prsia ma nebolia ale niesom tehu urcite jaj co by sme boli uz vsetky tehu aby sme si mohli pisat o tych krasnych pocitoch kt.budeme mat mozno az po 4 mesiaci 😀

willi
24. aug 2009

...tak ja opat "prcham"...zatial sa majte krasne a snazilkujte 😀

vrabcek154
24. aug 2009

Ahoj Bris, v akom programe mas spravene tie krasne fotocky s detmi ? tie srdiecka a tak, aj ja chcem take, ale som este len zaciatocnik, co sa fotiek tyka. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre