Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

vrabcek154
28. aug 2009

Ahojte kocky, mna bolia nenormalne prsia,do ms 10 dni, som podrazdena, manzel si to uzil vcera, ale zvlada to statocne

brisilda
28. aug 2009

vrabcek a pred ms ta nezvyknu boliet??? mne zvykli aj 14 dni pred ms no toho mesiaca nic 😉 az tesne pred 😔 drzim ti palceky a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT chytaj 🙂

willi
28. aug 2009

...ahojte babulky 🙂 , ale ste sa vcera rozpisali 😉

...bris...uz som pozerala aj Tvoje foto - tak niet pochyb, tie testy su jasne 😵 a dakujeme za stvorlistok, snad nam coskoro prinesie stastie 🙂

willi
28. aug 2009

...bris...uz pozorujes aj nejake zmeny na sebe?

brisilda
28. aug 2009

will neuveris ale nie aj prsia ma uz prestavaju bolit jedine ma obcas zaboli dole na pravej strane 😒 ale to len obcas nie v kuse 😉 a zle mi zatial neni vobec klop klop klop 😕

willi
28. aug 2009

...tak to je super, ale ved vsetko je este len v zaciatkoch, tak uvidime dalej 😉

blackrose
28. aug 2009

dobre rano prajem vsetkym 🙂
bris hlavne nestresuj, vsetko bude v poriadku, tak ako ma byt 🙂 nebud z toho nervozna, lebo si este privolas zaludocny zachvat 😉

karolinka, dzou... drzim vam palce, ale naozaj nerieste priznaky... aby ste nahodou neboli sklamane... musime sa podporovat nemysliet na priznaky a tak ako aj bris hovori, zrovna ked ma // tak ziadne priznaky neciti... tak radsej cakajte na vynechanie ms... 🙂 stres vam nepomaha...

brisilda
28. aug 2009

tak to ano 🙂 ved som dnes uz volala aj dokimu no zrejme ma dovolenku ked nedvyho skusim v pondelok ak zase nic tak v stredu tam uz pojdem osobne 😉

brisilda
28. aug 2009

black ved cely cas som hladala na sebe priznaky a teraz ked som si povedala dost ved tak ci tak ma caka dlha cesta som sa pripravila na prichod mrchy no ale prsia am neboleli a to bola velka zahada 😠 k tomu prisiel sen, slova pani lekarnicky a ten 4 listok 😉 beriem to tak, ze osud mi daval vediet uz dopredu co ma caka nie moje telo 😀

willi
28. aug 2009

...inak, niekde som citala, ze ak je zena skutocne pripravena na babetko (aj fyzicky aj psychicky), tak udajne nema nevolnosti v tehotenstve...teraz myslim tie nevolnosti, ktore sa prejavuju od toho 5.tyzdna do nejakeho 13-teho 🙂

willi
28. aug 2009

...bris...jasne, nepozoruj sa, ved testiky hovoria za vsetko 😵 ...a aky si mala sen? a co Ti pani lekarnicka povedala? 😕

brisilda
28. aug 2009

willi to vazne???? mne pri malom bolo strasne zle a to hned ako som sa o tehotenstve dozvedela 😒 teraz by ma to mohlo obkracat 🙂 ved hadam 6 rokov som sa pripravovala poriadne na prichod dropca ze? 😀

willi
28. aug 2009

...udajne ano...a urcite budes v pohode, no a ak by si nahodou grckala, tak ved budes mat len to, co si chcela, no nie? 😀

brisilda
28. aug 2009

a to som tu este nepisala????

willi
28. aug 2009

...mozno ano, len som to nezaregistrovala 😔

blackrose
28. aug 2009

ja si tiez myslim, ze zrovna vtedy, ked to budem najmenej cakat a nebudem sa pozorovat ma to prekvapi a zistim ze som v tom 😅
tak to proste byva... kamoska tiez tak otehotnela zrovna v mesiaci kedy mala v skole najviac skusok, sexik mali len 2x za ten mesiac a vobec necakala, ze zrovna vtedy sa im podari 🙂

nina88
28. aug 2009

Dobré ránko... 🙂 Vrabcek ty máš 10 dní do mrchy? Ja 8... 🙂 Budeme sa podporovať v rovnakom čase... 😉

blackrose
28. aug 2009

nina, ale ved tebe sa to tento mesiac podarilo! 😀 😵 🤐

willi
28. aug 2009

...bris...vyznam stvorlistka som uz nasla 😉

brisilda
28. aug 2009

ok tak v skratke sen bol o mojej nebohej babke ktora dostala mrchu co bolo nemozne v jej veku a ja som hned po nej sla na zachod ...................atd.
PANI LEKARNICKA MI POVEDALA AK SOM SI KUPOVALA TESTIKY 2 v 1 ze prvy neukaze ale druhy uz ano a usmiala sa bola strasne mila
no a v den ked sa vajo uhniezdovalo som nasla 4 listok 🙂

willi
28. aug 2009

...ahoj nina 😉

...black...tak ako vcera, posluchla si rady od Jonasa a bris? 😀

blackrose
28. aug 2009

😵 tak to si mala pekne priznaky bris 🙂 sice nie fyzicke, ale pekne 🙂

willi
28. aug 2009

...bris...tak to je az neuveritelne, kolko znameni 😉 ...clovek si to az casom uvedomi

blackrose
28. aug 2009

hmm, nooo, vcera sme to flakali... boli sme na koncerte a prisli sme domov o pol dvanastej, kym sme zalahli do postele, tak som uz nevladali ani dychat ☹ ale dnes to dobehneme, dnes mam podla jonasa posledny den 🙂

a ty ako?? 😉

willi
28. aug 2009

...black...tak mm sa vratil po dvoch dnoch domkov, takze asi viac pisat nemusim 😵

nina88
28. aug 2009

Jasné, že podarilo... 🙂

vrabcek154
28. aug 2009

😎 Bris dakujem... ninus ok, ale ja cakam skor ms, ako //, aj ked sme sa vtedy snazili. pred tyzdnom som mala ale vyskocenu teplotu 39C, tabletky, tak radsej nie // ...

blackrose
28. aug 2009

willi... chaaaaapem 😅

nina... len aby si nezabudla 😉 ved aj mne sa tento mesiac podari 😀

brisilda
28. aug 2009

nooo vrabcek len aby si na 28 DC neostala v takom milom soku ako ja 😀 😀 😀
kocky chytajte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

willi
28. aug 2009

...baby, Vam sa to ide nejako vsetkym podarit 😅 , nie ze ma tu nechate samu....aspon chytaaaaaam od bris 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre