Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
31. aug 2009

Ahojte baby... Tak moj pocit,že sa so mnou niečo deje, bol oprávnený, akurát, že nešlo o tehotenstvo... ☹ Včera som skončila v strašných bolestiach na pohotovosti. Praskla mi cysta, tesne vedla cieva, ktorá keby praskla s ňou, už by som tu asi nebola... Nuž pochybil moj lekár, lebo ju nevidel, napriek mojmu upozorneniu, že ma bolieva lavý vaječník... Musím brať pozitívne akurát to, že už by nášmu vysnívanému bábätku nemalo nič brániť v ceste, kedže tá hnusná bariéra je fuč...

nina88
31. aug 2009

VY TU Už NIE STE?

willi
31. aug 2009

...ahojte kocky 🙂 , petulka - vitaj medzi nami snazilkami 😉 a tehulku bris tiez zdraviiiiim - tak tie testiky su uzasneee 😵 😵 😵

...nina, mrzi ma, ze to takto dopadlo, asi byt na Tvojom mieste, tak si hladam noveho lekara 😒

...ako ste vikendovali?

nina88
31. aug 2009

AJ TO BUDEM MUSIEť SPRAVIť. len to bude blbé, lebo to je rodinný lekár dlhé roky... Mudr. Maršík, vraj dokonalý doktor... ☹

petulka888
31. aug 2009

tak baby zas 36,9 dnes mám 28DC a 12DPO...

karolina23
31. aug 2009

ahoj baby tak sklamane vam oznamujem ze prisla ms hnusoba jedna ale zaujimave je ze teplotka bola 36,8 je to normalne? jaj ja sa zblaznim ak to uz teraz nevyjde seriem sa na cele tehotenstvo nebudem cakat jak koza a za kazdym sa sklamat ked to nevyjde nemam uz nervy ani sily 😢

nina88
31. aug 2009

Karolina kľud hlavne... Tak sa to vyser. Hneď teraz a vážne úprimne ak to dokážeš... Stavím sa s tebou že o mesiac si tehotná... 🙂 Viem presne aký pocit máš teraz, vieme to tu všetky a vieme aj to, že raz sa to určite podarí... Len neskončiť na psychiatrii... To je základ... 😀

karolina23
31. aug 2009

nina ja viem ale je to tazke som sa vyplakala a manzel ma ukludnoval ze aj jeho to trapi hej trapi ale nas zeny viac to trapi a hlavne mna som mu povedala a on ze aby som sa vyprdla na ratanie a jonasove metody a meranie bt lebo ma to viac rozrusuje a asi to tak spravim budem si len sledovat ovulku a budeme mat sex ked na to budeme mat chut a nie ze musime 😖

brisilda
31. aug 2009

karolinka je to normalne docitala som sa na nete ze zena moze mat vysoku teplotu aj pocas mrchy a az potom klesne to som ovsem ja nevedela 😒 to viem az teraz 😉
Petulka tebe drzim palce 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ja som dnes bola u gynekologa a nic nove nepovedal este sa nevie vyjadrit k tomu ci ide o vnutromaternicove tehu alebo nie ☹ musim si pockat do dalsieho tyzdna no rozhodla som sa ze uz ziadne neg. clanky tu na MK citat nebudem lebo skoncim v blazinci ja som strasny stresmen 😖
nina men lekara take cosi sa nesmie stavat

brisilda
31. aug 2009

karolinka mas pravdu vyprdni sa na vsettko nema to zmysle ja som sice tehu ale tiez som nervozna lebo odchadzam na 3 tyzdne na dofcu a lekar nevie o ake tehu sa jedna ☹ a to ze ciarky silneju vraj este nic neznamena u gynekologov sa pocita 35 DC cize skor tam kocky ani nechodte lebo vam nebude vediet nic povedat

willi
31. aug 2009

...ale, ale, kocky, co to tu citam - uz ziadne stresy a slzy - a to je rozkaz!!! 😀

...nina, ci je alebo nie je rodinny lekar, takuto chybu predsa nemoze urobit odbornik, takze co najskor od neho prec 😒

...karolinka, mozem sa opytat ako dlho sa pokusate o mimi? A asi bude fakt najlepsie, ak sa prestanes pozorovat, ked Ti to nerobi dobre, skus sa od toho odosobnit a najdi si iny ciel, ktoremu sa budes venovat, nech si psychika oddychne 😉

...bris, Ty bud hlavne v klude, nesmies sa stresovat, prave naopak - si tehu, tak si to uzivaj 😉

karolina23
31. aug 2009

sak hej aspon ked 7 dni meska ms alebo aj viac hej bris sa na to vyprdnem a ozaj kedy mas ist na krv?

willi
31. aug 2009

...bris, na dovolenke si pekne oddychnes a babatko sa tiez poriadne zabyva a ked sa vratite, dr. nebude mat o com premyslat 😵

brisilda
31. aug 2009

willi ja si ho uz uzivam no rano som bola tak nervozna ze napriek dokiho dofci som musela ist na vysetrenie 😉 nastastie povedal, ze dole to je zatvorene cize ok uz len na rozsudok o ake tehu ide 😒

brisilda
31. aug 2009

na krv neviem ☹ doki dovolenkuje az do 4 cize od pondelka mozem volat a objednat sa potom by uz malo cooto byt vidiet aj na sone

brisilda
31. aug 2009

teraz ho len zastupoval jeden doktor

karolina23
31. aug 2009

toto bude 6 mesiac a stale nic asi si nevie najst cestu a odist na to spravne miesto ale ako to mam urobit aby som sa od toho odosobnila som nezamestnana uz 4 mesiac a som sama doma a myslienky o tom istom keby som mala nejaku robotu mozno by som tak nato nemyslela alebo nejaku zabavku alebo nadoma robotu no nic neni tak myslienky len stale o tom poznate nato liek?

karolina23
31. aug 2009

aha no bris zelam ti nech to je normalne tehotenstvo ale to urcite bude tak oddychuj a nenamahaj sa tolko 😀

willi
31. aug 2009

...bris, musis verit, ze je to v poriadku - dolezity je Tvoj vnutorny pocit 😉

...karolinka, chapem, ze ak je clovek doma dlhsiu dobu, zacne mu to liezt na nervy a ma vela casu premyslat - castokrat aj zbytocne...6 mesiacov nie je este ziadna katastrofa, ked sa nezadarilo...mozno sa skus zamerat na hladanie prace, zamestnat svoje myslienky uplne inym smerom...a radim Ti z vlastnej skusenosti 😉

brisilda
31. aug 2009

karolinka odporucam ti necitat clanky na nete vyhnes sa stresu ak ma babo prist tak pride ak nie teraz tak nabuduce netreba sa sledovat ja nemam ziadne priznaky cize sledovanie by mi nepomohlo zbytocne to sloveka depta tak ako ten moj krcok mna 😒 teraz budem citat uz iba pozitivne clanky a to by si mala aj ty inak sa s toho zblaznis.Drzim palce aby to uz nabuduce vyslo TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😉 😉

karolina23
31. aug 2009

diky baby ja viem ze 6 mesiacov neni dlha doba ale uz je to dost aby si si namyslala ze ci je vsetko v poriadku.ja verim ze je a ze sa to tentokrat podari nebudem nic citat odkladam teplomer naco netreba mi len ma to znervoznuje mne to nepomaha inym hej tak skusim najst inu cestu a nebudem sa sledovat a daj typ na nejake dobre clanky bris 😀

dzou
31. aug 2009

bris tak dufam, ze je vsetko ok
no este som netestovala, lebo ako som uz velakrat pisala, mysli, ze ovu bola posunuta tak sa este bojim... ale terza idem s kamoskou na nakup tak sa idem zasobovat testami a mozno ked do vecera nedojde sa budem snazit co najdlhsie necikat a mozno testnem este dnes, alebo az zajtra ked bude este teplota hore, ale ako sme citali nic to neznamena 😒
karolinka hlavu hore, ak mi to teraz nevyjde na dalsi mesiac sa na to urcite podari a budeme tehulovat spolu 😉

dzou
31. aug 2009

bris a preco si myslis, ze by to mohlo byt mimomaternicove?

brisilda
31. aug 2009

dzou ja si to nemyslim ved ciarka silneje no doki zatial nemoze potvrdit tehotenstvo cize som na vazkach ale nic ma neboli a to je podla sestricky dobre 😉 inak som zavreta a toho som sa najviac obavala aj najlepsie sono zachyti plod az v 5 tyzdni cize sa necudujem , ze tam nic nevidel 🙂 no verim , ze bud. tyzden tam uz bude fliacik 😉

brisilda
31. aug 2009

juuj zle som to napisala cize este raz dole som zatvorena cize sa nemam coho obavat 😉

brisilda
31. aug 2009

karolinka tazko ti poradim ☹ musis sa proste odreagovat 😉

dzou
31. aug 2009

som pochopila 😉 joj tak nad tym sa urcite netrap... a ty si vlastne teraz akoze ktory DC?

dzou
31. aug 2009

hmm uz ma to tak stve ked ma prist ta sprosta mrcha tak nech uz pride nech uz viem, ze co.... uz ma to prestava bavit cakat...

brisilda
31. aug 2009

dzou ved aj ja som si to hovorila ked som ju cakala 😉 hadam sa jej nedockas 😀
ja som teraz 32 DC 😉 ale ciarka s hcg je silnejsia ako konrolna 😀 vies ja sa testujem aby nahodou ciarka nezmyzla 😉

dzou
31. aug 2009

no sak jasne a to potom tebe test ktory DC ukazal? sak az dakedy min. tyzden to ak skoro?to mas super... hej som kukala fotku tak su uz rovnake// 😉 sa nic neboj vsetko je ok, si to uzivaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre