Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

reivka
3. sep 2009

to sa niekomu kecá ked je tehotný

xena323
3. sep 2009

myslim ze keby bris chcela uz sa vklude tehulkuje a nepomaha drzat ostatnych ktorym sa to este nepodarilo...

reivka
3. sep 2009

a čo asi robí ak netehulkuje?

brisilda
3. sep 2009

reivka ja viem ☹ ale tych duchov uz ukazalo vela kockam a neuspesne ☹ neviem ako tie testy funguju no podla mna pokial nezachytia hcg v moci tak sa duch neukaze ale ako sa pise na letacikoch tak to moze byt ovplivnene aj liekmi a inak ja tehotenstvo este nemam potvrdnene dokim lebo ma dovolenku cize som stale na vazkach ☹

reivka
3. sep 2009

bris bud v pohode nemáš prečo byť na vážkach, si v poriadku a aj tvoje tehotenstvo 😉

brisilda
3. sep 2009

ja ine vysvetlenie k tym duchom nemam ☹ velmi pochybujem ze ked jej doteraz duchov neukazalo a zrazu ano ze tam cosi nebolo su pripady kedy je zena tehotna a ni o tom nevie lebo do 35 DC pride mrcha ☹

brisilda
3. sep 2009

a tak isto sa moze jednat o chemicke tehu 😒

reivka
3. sep 2009

a kolko dnové cykly si ty mala?

brisilda
3. sep 2009

ja som mala pred otehotnenim 28 a mesiac predtym len 26 DC teraz som 35DC a pondelok idem uz za dokim ja som tam sice bola uz teraz v pondelok ale nebol tam tak ma vysetril doktor no nic nevidel ved sa ani necudujem bola som v 4 tt dufam, ze v pondelok tam uz bude fazulka az mozem rozdavat virusiky o 106 😉 Velmi vam drzim palce tatiez som bola uz zufala pri neuspesnom snazeni a ani som nedufala, ze sa to teraz podari 😉

reivka
3. sep 2009

a kedy si robila prvý test?

brisilda
3. sep 2009

1 test som robila na 28 DC ked som mala teplotu 37,1 🙂 inak by som ani netestovala 😉

reivka
3. sep 2009

ok ved ja len tak, že teda by som ani v budúcnosti nemala testovať skôr ako v den ms, lebo niektoré baby že 10DPO alebo 13, no to je asi zbytočné

bibi24
autor
3. sep 2009

Barch, presne viem, ake mas pocity...asi to tu pozname vsetky. 😖

Ja som momentalne tento mesiac s tym nejak zmierena...neocakavam zazraky. Ked pride ms, tak pride.

Bris, kolko si sa snazila o mimi?

bibi24
autor
3. sep 2009

Inak, ja som si tiez dala zavazok, ze nebudem testovat skor, ako mi bude ms meskat - to znamena, aby to meskanie prekrocilo moj najdlhsi cyklus 33dni. Resp. moju LF 13 dnovu a ak teplota nebude klesat.
Ja uz nechcem vidiet ziadny prazdny test, jedine s dvoma // 😉

brisilda
3. sep 2009

bibi 3 mesiace a mala som v plane uz 4 cize da sa povedat ze sa nam zadarilo rychlo 😉 klop klop klop
reivka ja som si robila inak test aj tyzden pred mrchou a bol biely ako sneh no o tyzden sa uz vsetko zmenilo 😉 podla mnaa je pockat aspon do toho 28 dc pokial mate ovu na 14 DC skor to nema vyznam a zbytocne sa sklamete lebo to co neni pozitivne pred mrchou sa moze este v case ocakavanej mrchy zmenit 😉

reivka
3. sep 2009

ok teraz idem, ozvem sa ked budem môcť - idem pre malého do školy je tam 2. deň 🙂 a potom ho zaveziem do umeleckej školy 🙂

bibi24
autor
3. sep 2009

Bris, no to ano, 3. mesiac je uplne v pohodicke...to sa asi celkom neda pochopit nase zufalstvo niekedy. 😒
Tak ale aspon niekomu to vyjde...

brisilda
3. sep 2009

bibi ja som bola zufala uz pri 1 neuspechu ☹ som velky stresmen

karolina23
3. sep 2009

jaaaaj barchee je mi luto no co uz tak budeme tehu mozno obidve nabuduce ja dufam ze to uz vyjde som citala len tak nie aby som sa stresovala ale podla australskych vedcov sex by sme mali mat kazdy den pred ovu a jeden den po nej pretoze spermie ktore su nove su rychlejsie a spolahlivejsie ako tie co su dost odstate tym sa zas tolko nechce z 90% muzov oplodnili zeny 80% muzov a uspesne a radia tym co sa snazia o babetko sex mat kazdy den pred ovu aspon tyzden no hadam maju pravdu 😀

vrabcek154
4. sep 2009

barchee kde si ? Nebud smutna moja, neboj to pride same, ked to ani cakat nebudes. Ja sa bojim, tiez ci sa nam podari, lekar ma strasil endometriozou, ale to hadam nie, lebo som bola na laparke pred par rokmi a nepotvrdili ju...

willi
4. sep 2009

...ahojte babulky 🙂 ...teda, Vy ste toho popisali 😉

...barche, mrzi ma, ze to opat nevyslo... 😔

...snazilky, skuste netestovat az kym Vam nebude meskat mrcha - vazne, vyhnete sa kazdomesacnemu sklamaniu 😒

...no a my sme vo faze plodnych dni, takze sa snazime o stosest 😵 , takze uvidime, ci nam bude tento mesiac dopriate 🙂

reivka
4. sep 2009

ahojte babenky 🙂 ono ten tehu test je zase dobrý nato, že ked to máš dostať a ráno si urobíš test, tak vieš či sa máš poistiť vložkou alebo nie 😀

willi
4. sep 2009

...reivka 😀 😀 😀 , tak je super

blackrose
4. sep 2009

barchee, je mi to luto ☹ ale ako uz aj ostatne baby pisali, testy pred vynechanim ms su zbytocne, zbytocne sa napinate a stresujete... ja som si povedala, ze si nekupim ziadny test, aby ma nelakal... aj teraz som v lekarni po nejakych pokukovala, ale odolala som. Ked nebudem mat po ruke test, nebudem testovat. V lekarni sa skor ovladnem ako doma 😉

willi ahooooj, si sa tu uz dlho neukazala 🙂 to bude asi tymi plodnymi dnami 😉 aj mne by uz mali kazdu chvilu zacat... podla toho ako mam neskoro ovulaciu, (min. mesiac tiez az 17 DC) dnes som 14 DC a nic, mam kratku lutealnu fazu, tak dufam, ze to nemoze vadit otehotneniu. Min. mesiac som mala LF len 8 dni ☹ uvidim ako to vyjde teraz...
tak si drzme tento mesiac palce 😵

blackrose
4. sep 2009

reivka, tak na to ja pouzivam teplomer 😉 je to aj lacnejsie a nestresuje ma to 🙂

willi
4. sep 2009

...ahoj black 🙂 , nooo dlhsie som sa neukazala kvoli pracovnemu vytazeniu 😀 ...takze ideme v tesnom zavese za sebou 😀 , dufam, ze uz coskoro s uspesnym tehulkovanim 😵
...tiez som zbytocne minala peniazky na testy, aj ked sa to nezda, ze kupis za mesiac nejake dva, ale ak sa nedari par mesiacov a vsetko si to spocitas, tak je to naozaj zbytocna investicia a len sa stres znasobuje...takze babule koniec predcasneho testovania a radsej si urobte za tie peniazky nejaky prijemny vecer s mm - napr. v kine 😉

willi
4. sep 2009

...briiiiiis, tehulka 😉 - ako sa Ti dari? Uz ste sa poriadne zahniezdili a zvadza Vas to k nevolnostiam? 😀

reivka
4. sep 2009

ano?? a to stačí ked si den pred alebo v ten den zmeriam teplotu? a kolko by mala byť ked ....ano a ked nie

reivka
4. sep 2009

my chodíme do kina, teraz čakáme s mm na film Neprekonatelní bastardi a predvčerom som bola s deťmi na 3D rozprávku

bibi24
autor
4. sep 2009

Dobre ranko 🙂 aj ja som uz tu 😉 Willi, Black, aj ja sa pridavam k vam s plodnymi dnami...momentalne som 14dc. Za chvilku idem opat na folikulometriu, tak uvidim ako sa mi vyvija ten dominantny folikul, dnes by mal mat cca 19mm. Teplota mi dnes o jeden den klesla...takze ak vsetko pojde ako ma, vyzera to na ovulu zajtra, pozajtra 😉

Rei, musis merat cely cyklus, aby si vedela zrovnat, ktore teploty su ovulacne a ktore poovulacne....a tie potom, ked stupaju a neklesaju ani po termine, kedy si mala mat mas, tak je velka pravdepodobnost, ze si tehu. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre