Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

languria
4. sep 2009

Ahojte holky, prosim o radu...jsem v snazilkach teprv poprve a je to vlastne druhy mesic, co se o mimi pokousime...jeste nemam vychytane dny ovulace, podobu hlenu, cipku, teplotu atd...
a proto se obracim na vas zkusenejsi...posledni menstruaci jsem mela 16.8. styk 27.8. a ted je to asi tak dva dny, od 1.9. me poboliva podbrisek, ne porad, obcas to zaboli vic, ale po vetsinu casu, je to spis jen takovy mirny tlak, prsa me pobolivaji uz tak od 28.8. ale bolesti ne nijak nesnesitelne, spis bych to prirovnala k bolestem behem menstruace, dnes rano jsem se probudila s pocitem hrozneho hladu, coz se mi moc casto nestava...a tak bych se chtela zeptat, jestli je mozne tehotenstvi, zda nektera z vas pozna tyto priznaky a zda v den styku mohla byt ovulace...dekuji a preji vsem snazilkam hodne stesti... 😉

reivka
4. sep 2009

ja že tiež nechápem ako môžu hned otehotnieť a bibi - no vyzerá to ako provokovanie, ale neber si to, kašli na to 😝 😝 😝

dzou
4. sep 2009

bibi joj len sa nerozculuj skodi to pleti 😉 ja si nemyslim ze chce provokovat niekto len sa chce petula poradit...a asi nenasla inu vhodnu temu netreba to tak brat sak aj nam sa zachvilu podari

nina88
4. sep 2009

Bibi v tomto máš troška pravdu, no mali by sme zmeniť názov už, nie? už to nie sú len 4 mesiace... ☹

bibi24
autor
4. sep 2009

Dzou, ja sa nerozculujem, to ani nahodou 😉

dzou
4. sep 2009

ako ja sa teraz snazim 4.cyklus som o jeden cyklus pozadu od temy... a duafm, ze to vyjde tak uvidime zatial stale mrcha
bibi a ty teda teraz ako dlho sa snazite?5c ci 6 cyklus?

languria
4. sep 2009

Ahojte holky, prosim o radu...jsem v snazilkach teprv poprve a je to vlastne druhy mesic, co se o mimi pokousime...jeste nemam vychytane dny ovulace, podobu hlenu, cipku, teplotu atd...
a proto se obracim na vas zkusenejsi...posledni menstruaci jsem mela 16.8. styk 27.8. a ted je to asi tak dva dny, od 1.9. me poboliva podbrisek, ne porad, obcas to zaboli vic, ale po vetsinu casu, je to spis jen takovy mirny tlak, prsa me pobolivaji uz tak od 28.8. ale bolesti ne nijak nesnesitelne, spis bych to prirovnala k bolestem behem menstruace, dnes rano jsem se probudila s pocitem hrozneho hladu, coz se mi moc casto nestava...a tak bych se chtela zeptat, jestli je mozne tehotenstvi, zda nektera z vas pozna tyto priznaky a zda v den styku mohla byt ovulace...dekuji a preji vsem snazilkam hodne stesti...

bibi24
autor
4. sep 2009

Nina, ano, ale ako?? 😨

Languria, no to je take troska komplikovane. Ja som sice tehotna nebola, ale baby co boli pisu, ze pms je velmi podobne s priznakmi tehu a tazko sa da rozlisit co je co. Aj to az po uhniezdeni vajicka, ktore moze byt v rozpati od 5 do 10 dni po oplodneni.
Pri snazeni je asi najdolezitejsie zistit, kedy mas ovu, su na to rozne sposoby ako meranie bazalnej teploty, ovulacne testy, alebo potom lekarske sposoby. Ale v podstate, ak predpokladame, ze si zdrava zena, ktora ma normalny a bezproblemovy menstruacny cyklus, tak ked sa snazite niekedy uprostred (co je cca od 12. do 16 dc), tak sa trafite do ovulacie a potom teoreticky mozes byt tehotna. Niektora zena otehotnie hned a aj z jedneho sexu, niekto sa snazi aj mesiace a nic. Je to velmi individualne. 😉

bibi24
autor
4. sep 2009

Dzou, my sa teraz snazime 6. cyklus. 😒

Nina, myslis, ze mam napisat adminke, nech to zmeni? Ci ako?

languria
4. sep 2009

bibi dekuju za odpove, za par dni dam vedet jak to vypada 🙂

petulka888
4. sep 2009

bibi 24 my sa snazime 3. mesiac a prepac ze ti tu zavadzam...uz nepridem. ja som len chcela aby mi niekto pozrel a poradil s grafom cca pred tyzdnom a aj dakujem kv3tke,kt. to ochotne pre mna urobila... a prepac ze mi vysiel taky aky bol, ja som s tym neratala....a v teme je 4. mesiac...tak prepac, ze som iba 3. mesiac.... ☹

dzou
4. sep 2009

bibi ale ked mas teraz ten folikul taky supis pupis tak sa to duufam podari, ja dufam ze pomoze to E-cko pre mm abudu kvalitnejsie spermijky, zatial neviem ako je na tom ale urcite to neuskodi 😉sak som mu furt hovorila ked mal notebook na vajkach nech ho da prec lebo mi moc ohrieva deticky 😠

reivka
4. sep 2009

dzou 😀 😀

petulka888
4. sep 2009

reivka a to akoze aj tebe vadi ze sa nam mozno podarilo otehotniet po 3 mesiacoch, ked pises ze provokujem....este to ani neviem len mi meskaju a hned ma tu obvinujete ze vas provokujem...baby naozaj vas nechapem, ved ste hadam dospele...a reivka mas 2 deti, ja viem ze tuzis po dalsom, ale ako mi mozes zavidiet ked este neni co....naozaj ako v skolke...vo vela temach sa baby len hadaju a obvinuju, nechapem naco ich teda zakladat a prispievat.......a myslim ze som tu neni jedina co este nebola 4. mesiac... 😒 ako keby neboli moje pocity z neuspechu rovnake ako vase co ste 4. mesiac alebo viac...a tak bibi aktualizuj kazdy mesiac nazov temy...ked sa ti nelubi ze sem pride niekto novy a odvtedy ako si zalozila temu ubehli 2 mesiace cize si 6. mesiac....a nahodou sem pridu baby co su menej ako ty...a hned ma obvinovat z provokacie...super. ahojte...

reivka
4. sep 2009

languria neviem, ale tie príznaky sa mi zdajú prehnané

dzou
4. sep 2009

jeezis baby sak sa nehadajte kazda je sklamana ked sa nedari bohuzial je to tak ze niekto skor a niekto nesko rnikto nikho neobvynujte sak kazda sme ina... a tak ako napisala petulka sak sme dospeli ludia 😎

reivka
4. sep 2009

petulka milá zlatá prskáš ako divá a to som ani nenapísala že provokuješ, písala som v zmysle že to vyzerá ako provokácia ked sa sem nahrnie niekto kto sa začína snažiť a hned má ukážkové tehu grafy a obúvaj sa tu do mňa, ked ti ide len o to aby si sa hádala tak toto nie je správna téma a nikto ti to nezávidí ak si tehotná pre mňa za mňa maj aj dvojičky ale tu sa väčšinou snažíme dlhšie len tolko sme chceli

dzou
4. sep 2009

joj no vidim, ze to tu zacina byt huste tak ja idem varit a ze ked sa vratim tak budete zase vsetky kamosky lebo dostanete na prdel 😉

reivka
4. sep 2009

ja len neznášam ked niekto vidí v mojom profile že mám deti a hned ma posúva niekde inde, akoby som si už nemohla dovoliť byť smutná ked sa nedarí, nemala som si to do profilu dať a bral by ma tu každý inák

karolina23
4. sep 2009

ahojte baby no co to citam nejak sa tu hadate alebo len jedna osoba?no nic nebojte baby hadam september bude ten pravy na babo v to dufam aj ja 😀

petulka888
4. sep 2009

reivka nikdo neprska a isto sa nechcem hadat. ja som sa nezacala este len snazit, je to 3.mesiac a tema je 4. mesiac tak to neni hadam taky strasny rozdiel...a ja sa do teba neobuvam...a nikto sa sem nenahrnul ako si napisala, som nevedela ze sem nemoze nikto iny prispiet... tak ked sa snazite dlhsie tak si zalozte svoju temu a neobvinujte tu ine baby...ok...a ako pisem neni som tu jedina co nesplna vas limit 4. mesiac....

petulka888
4. sep 2009

reivka tu vobec nejde o to ze mas v profile deti ale ze ma obvinujete ze provokujem...za to ze mi meskaju 4 dni... 😲

karolina23
4. sep 2009

ale no reivka vykasli sa nato ked niekto zavidi ze mas krasne zdrave deti a tuzis mat este jedno tak nech zavidi nech sa staraju o seba my sa tu normalne bavime ci mame deti alebo nie pretoze to je tema o snazilkovani a pre tie baby co chcu mat deticky bez toho ze maju nejake klud nerozculuj sa a vyprdni sa nato 😀

brisilda
4. sep 2009

ahojte reivka neber to tak podla mna je jedno ci uz zena ma alebo nema deti tuzba je podla mna rovnaka len s tym, ze ty uz aspon vies aky to je pocit nosit babatko pod srdcom , aky to je pocit citit pohyb babatka a dokonca si zazila porod 😉 proste su to veci ktore clovek pochopi az ked ich zazije ale je pravda ze kazdy porod je iny ja mam pocit ako keby som bola prvorodicka 😉 akosi nic neviem ☹ Dufam, ze ak sa ti podari v blizkej dobe otehotniet ze to bude dievcatko 😉 😀 drzim ti palce az to bude uz toho mesiaca 😉 tfuj tfuj tfuj 😉

petulka888
4. sep 2009

karolina precitaj si to aj dozadu, ja nikomu nezavidim deti, oni ma tu zacali obvinovat ze provokujem...

reivka
4. sep 2009

nijaké limity a nechápem prečo píšeš takéto veci a velice sa tu hneváš, ja som myslela že tu budeme písať o inom alebo nie sme tu pre iné?

nina88
4. sep 2009

Petulka ak si tehotná gratulujeeem, je to super, teš sa a daj vedieť či sa to potvrdilo a nehnevaj sa na bibi, to sklamanie je ťažko spracovatelné, každá žena to berie inak a je asi normálne, že jej to prišlo lúto, určite to tak nemyslela...

Bibi a dá sa to zmeniť??

bibi24
autor
4. sep 2009

Languria, nemas zac 😉 aj nabuduce...

reivka
4. sep 2009

dakujem dievčatá bris aj karolina tu človek potrebuje optimizmus a nie "iné" 😀

karolina23
4. sep 2009

petulka no neviem ako si myslela ale ked to uz napises ze ma deticky tak to je provokacia a nie zavist mozno som sa zle vyjadrila ale neva a inak mozno to reivka nemyslela vazne ale zo srandy keby si si ty precitala dozadu tak tie co to pisu myslia to zo srandy a nie inak takze tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre