Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

reivka
4. sep 2009

ahaa tak to by sme sa nestretli na konci cyklu 😀

bibi mala by sa táto téma volať x.tý cyklus a ..... nie?

brisilda
4. sep 2009

karolinka pri plodeni to problem nebude moja teta je tiez asmaticka a deti su zdrave 😉 cize sa nemusis bat 😉

reivka
4. sep 2009

alebo zúfalé manželky 😀 😀 😀

karolina23
4. sep 2009

dzou neviem ale este ho prehovorim nech to chvilku vydrzi 😀

karolina23
4. sep 2009

jaj tak to som si vydychla ale zdedit to môze? 😢

tinipini
4. sep 2009

ahoj baby,

to čo tu stvárate? Máte sa predsa navzájom povzbudiť a nie sa obviňovať a napádať. Ja som čakala na obe svoje deti viac ako 2 roky a tu som, nevyťahujem sa, ale k Vám si chodím pre povzbudenie a nejakú tú radu. No neviem..

bibi24
autor
4. sep 2009

Bris, a ako vitamin E, samotny, alebo v niecom? 😉 A samozrejme, ze ta nikto nevyhana, to je hadam jasne. 😉

Karolinka, ja som sa tiez snazila asi 2 mesiace na to kaslat, boli sme aj na dovci a tak a ked sa nepodarilo ani vtedy, tak som zase zacala merat a pozorovat 😀 Skusame vsetko. 😉

karolina23
4. sep 2009

tinipini to je asi tym pocasim co uz 😀

karolina23
4. sep 2009

sak jasna vec bibi musime s manzelom skusat nieco nove ak to nevyjde tak sa budem merat a tak ale vies nemôzme stale zostat pri tom istom skusit musime ine veci a tak musime skusat vsetko mozne 😀 teraz sme sa rozhodli skusat ine polohy ako klasicku mozno to pomôze a mozno nie 😉

bibi24
autor
4. sep 2009

Karolinka, myslim, ze zdedit ano 😒 ale ver tomu, ze nie...radsej na to ani nemysli. 😉 V plodeni to urcite nevadi, neboj. 🙂

Tinipini, tak to je super, ze si sa nakoniec dockala 😵 Viac ako 2 roky je uz naozaj dost. A myslim, ze sa tu nikto nenapada, ani neobvinuje...tema je aj o tom, ze sa tu mozu navzajom vymienat nazory a tie nemusia byt vzdy totozne, no nie? Potom by to nebola diskusia 😉

nina88
4. sep 2009

Ako sa dajú dať do profilu tie srandičky kolko dní ostáva do ovu alebo príbeh atď....

brisilda
4. sep 2009

bibi ja som uzivala vit. E kys. listovu a pila caj na plodnost 😉 ale asi 2 tyzdne pred ocakavanou mrchou som ten caj prestala pit ako keby uz moje telo cosi tusilo 😉 teraz uz uzivam len femibion 800
karoli tak zdedit to moze ale nemusi krsny mojho syna je velky alergik a jeho deti alergiu nemaju 😉 tak ako aj teta ma 2 deti a ani jedno nema astmu 😉

reivka
4. sep 2009

človek niekedy nemôže povedať svoj názor, lebo spoločnosť by s ním nemusela súhlasiť 😉

brisilda
4. sep 2009

😀 😀 😀 😀 asi tak reivka 😎 ale podla mna ma kazdy narok povedat co si mysli 😉

reivka
4. sep 2009

povedať môže a bude si za to niesť aj následky 😉

kv3tka
4. sep 2009

babenky moje a Vam tu co sisi?.....bola som len na nakup,a tu sa hadate jak male deti.....a to som este cele nedocitala 😠

reivka
4. sep 2009

tak dočítaj 😀

reivka
4. sep 2009

bris ten čaj plodnosti - to si si akože miešala bylinky? 😀

karolina23
4. sep 2009

jaj no tak na to nebudem mysliet hadam to nezdedia ale hlavne aj tak bude aby sa nam narodilo krasne a hlavne zdrave babo to si asi kazda z nas praje.
ano presne tak kazdy si moze poverad svoj nazor ale preto sa nebudeme urazat no nie baby? 😀

karolina23
4. sep 2009

a kolko stoji taky cajik na plodnost please?

reivka
4. sep 2009

karolina babo bude zdravé a v poriadku a hotovo

reivka
4. sep 2009

je taký čaj aj na nete na objednávku - nejaký gravozen čaj

karolina23
4. sep 2009

jasna vec ze bude ja len na to dobre myslim neboj nebudem mysliet na to najhorsie ani sa rozculovat ked to nevyjde ked sa tomu babu bude chciet prist tak pride nebudem ho dotoho nutit ja sa este malo snazim nato aby som robila paniku aj ked ma to mrzi ze sa zatial nepodarilo 😀

karolina23
4. sep 2009

u na nete to bude asik drahe ale neva kupim si ho ked sa nebude darit aspon pol roka a viac

kv3tka
4. sep 2009

aaano uz som docitala....a nechapem....
a karolinka,ak ty si reivkinu reakciu o provokacii brala a pochopila ako humor....tak blahozelam,mas super humor,ale ja som to tiez pochopila inac....
petulka sem prisla pred tyzdnom....a prosila o pomoc s grafom....bola par dni po ovulacii....a chcela pomoct s grafom....som jej pomohla....a to,ze sa teplotky drzia i 16DPO hore,a vyzera to,ze je tehu.....to akoze je HRIECH???? 😕
kazda sme ina,kazda sme iny den cyklu...iny den po ovulacii....tak sa tu budeme teraz hadat a zavidiet si,ze ja mam mrchu a ty uz mas //????
som to necakala a som vazne sklamana 😠 ....bo kazdy neuspesny cyklus bude len zvysovat to,cisielko....4-5-6-7-8....atd.....

a petulka urcite daj vediet.....i ked ja uz viem,ze // najdes.... 😉 ....

nina88
4. sep 2009

kv3tka nuž čo už, z bibi troška vyšla závisť a dala to najavo, nevadí, niektoré závidia potichu, bibi nahlas... Nezazlievam, to sa stáva... myslím,že každá potichu troška závidí, keď príde mrcha a iným nie, kurnik veď je to prirodzené....

kv3tka
4. sep 2009

tak potom preco si tu vsetky navzajom drzime palceky....ked potom zavidime..... 😒

kv3tka
4. sep 2009

....a tehotenstvo berieme ako provokaciu.....nechapem....to je uz na mna vela ☹

reivka
4. sep 2009

mrzí ma že bibi zostala nepochopená

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre