Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
4. sep 2009

dzou s tymi cyklami je to tazke....mavala som tak 29-30dnove....no ked sa posunie ovulka.....ako minuly mesiac.....tak sa predlzi i cyklus....to bol az 36dni
no teraz bola ovulka na 16DC...cize plus 13LF=a na 30DC bude,alebo nebude mrcha...to je 12.9....sobota

dzou
4. sep 2009

joj no tak tesim...duafm, ze to dopadne dobre

kv3tka
4. sep 2009

dzou chyba...merat musis stale na tom istom mieste,bud v ustach,alebo dole....
ja osobne cez mrchu nemeriam-vraj to skresluje 😉 ....az po mrche.....tak tieto teplotky vymaz.....a zacni ak skonci mrcha.....a meraj dole,ale vzdy len dole a v tu istu hodinu,hned po prebudeniiii 😉

kv3tka
4. sep 2009

ja neak citim,ze moje tehu je za dverami..... 😉 ....a ci to bude tento cyklus,ci buduci,ci dalsi neva.....ale viem,ze to bude!!!!!!!!!!! 😵

dzou
4. sep 2009

hej hej ja viem, sak teraz uz budem merat len dole, ja vzdy ked idem do roboty tak mam nastaveny budik a teraz som si ho dala na cely tyzden a ked je sobota tak odmeriam a spim dalej... neviem ako to moze niekou robit problem 😅

dzou
4. sep 2009

kveti aj ja teraz mam mrchu a som uuuuuplne nejak v pohode ani som neplakala 😉 trochu smutna to ano, ale tiez nejak citim ze uz moc dlho to trvat nebude 🙂

dzou
4. sep 2009

kveti a tvoj mm je skot alebo slovak?

dzou
4. sep 2009

jeeeeeeezis tu chodi taka super reklama na sunar tak sa tam rehocu tie deticky 😀 😀 😀az aj mne sa chce uz aby aj mne sa take jedno doma rehotalo

kv3tka
4. sep 2009

dzou i ja tak....i dnes je volno,budik zazvonil,pomerala a spala dalej....az rano som pozrela,co som vlastne namerala 😀
a drahy ma rano budil....bo vie,ze su Jonasove plodne dni 😵 ....a vravi:co si dnes nemerala?.....merala a on,ze ani nevie...uz si zvykol,ze budik vyzvana i cez volno 😀 😀 😀
ja mam slovaka uz skoro 10rokov.....ale manzelia sme neni,nepotrebujeme papier......mame plany....ze mala svadba a krst nasho drobceka v jeden den 😉

kv3tka
4. sep 2009

ja anglicke programy nepozeram 😔 ...mame zaplatene Digi....tak pozerame len slovenske a ceske programy 😉

dzou
4. sep 2009

no my tiez tak aj ja mam slovaka sme spolu 7 rokov a tiez bez papierov
a k tej BT moj an nevie ze meriam tak spi jak zarezany ale to on vzdy sak on ledva pocuje svoj budik a nie to este sa zaujimat ze co robi moj 😉
no my nemame slov ani ceske a ani moc nechcem kvoli angline este sa mi treba zdokonalovat 😝

kv3tka
4. sep 2009

....tak to mas dobre,ze spi jak zarezany 😀 ....moj reaguje hned na vsetko,ale uz si asi vytvoril imunitu....a nereaguje 😉
...mne je tu anglictina na prd 🤐 ...pouzijem ju tak na urade,v banke,u lekara...inak tu oni maju svoj "skotsky" sleng.....tak tu pravu,spisovnu anglictinu pomalicky zabudam 😠

dzou
4. sep 2009

no sak ked dakde volam a vyskoci dakto na mna so skotstinou tak som uplne v prde...i 😀 hrozny prizvuk
no ja som sem prisla a nic moc som nevedela, teraz sa uz normalne dohovorim, ale stale sa potrebujem ucit
no to on tak spi stale sak ja dufam, ze ked budeme mat mimi ze bude v tomto po nom on spaval ako mimino do 10hod!!!A ja som zevraj nechcela spavat tak dufam, ze nebude po mne 😀

kv3tka
4. sep 2009

dzou 😀 ....takze ty si bola nespave dieta?!!!! 😀

veru skotstina je uplna ina a s anglictinou to nema skoro nic spolocne....mam kolegov(skotov)....co rozpravaju cisto skotsky....a to som mimo.....ale so mnou urobia vynimku a co-to povedia aj po anglicky....ale nie velmi,bo oni anglicanov nenavidia....nieco ako slovaci a madari 😀

dzou
4. sep 2009

hej presne s tymi skotmi a anglnmi munile ma tak jeden nasr...l ze som z polska ja ze nie ze zSVK a on ze sak to je jedno, lebo ze to je blizko... tak mu hovorim, ze ako by sa citil keby som mu povedala ze je skot..skoro ma zozral 😀
no hej akurat vcera som sa maminou o tom bavila, ze stale musel nyt niekto pri mne... ze konecne som zaspala tak sa chcela dostat prec z izby a jak zavrela dvere tak som revala ja salenaaa ze museli mat pri mne sluzby 😀 😀 proste som nechcela spat sama 😉

kv3tka
4. sep 2009

...tak to ja som bola pravy opak.....mamina ma musela budit,aby som sa vobec napapala....vraj som hned prespala celu noc....a keby ma nebudila,tak i cely den 😀 .....a drahy zevraj tiez spaval velmi dobre...tak verim,ze to nase babo zdediiiii 😀

dzou
4. sep 2009

no ja sa musim modlit aby ohladom spanku bolo babo tak ako on... on bol, je a aj bude taky spachtos 😅
a inac len tak prezujimavost ze co by ste chceli chlapca alebo dievca... ja viem zeh lavne nech je to zdrave.. ale keby ste si mohli vybrat.. my by sme radsej chlapaka 😉

bibi24
autor
4. sep 2009

Baby, ja dnes idem na Janosika 🙂 uz sa tesim...a idem sa pomaly chystat.

Este sa chcem opytat, myslite, ze folikul vzdy musi prasknut pri cca 22 mm, alebo moze narast aj co ja viem 30 mm a potom prasknut a vyjst z neho plnohodnotne vajicko?

dzou
4. sep 2009

no skoda kveti ze nebyvas blizsie sme mohli zajst na kaficko... je tu zopar bab z uk ale ked som pisala do temy snazilky kdekolvek v zahranici tak ma nejak odignorovali 😒 no skotsko je moc daleko ale dakdey chceme ist kuknut vraj ta je straaaaaaaasne kraaaaaaaasne

kv3tka
4. sep 2009

....podstatne je,aby bolo zdrave....a mne nezalezi na pohlaviiii....mena mame vybrate pre obe.... 😉

blackrose
4. sep 2009

caute baby 🙂 prisla som sa s vami rozlucit, pretoze okolo polnoci odchadzame na nasu vytuzenu dovolenku a teraz sa chystame spinkat 🙂 dufam, ze sa nam to podari o piatej po obede 😅

no ale zopar hodin som tu nebola a tu prehrmela hadka ako hrom!!! no som v nemom uzase!!! to akoze podla noveho hesla, ked otehotnie bibi alebo dzou, ktore sa snazia menej ako ja, tak im vynadam a vyhodim ich z miestnosti??? hmmm, je mi to naozaj luto baby. ved sa tu snazime podporovat a pomahat si v tazkych chvilach ci uz sme tehotne alebo nie, tak je to pre nas vsetky tazke, pretoze pre vacsinu je to nieco nove.... mrzi ma to...
a tiez som to ako vtip nepochopila... ak by to bol vtip, tak by som tam dala aspon smajlika 😉 ale ten tam teda chyba... co uz...
kv3tka sa uz vyjadrila a plne s nou suhlasim...

hlavne nekomentujte co som napisala ja na margo tej hadky, nechcem to rozvadzat, len som chcela dat najavo moje pocity.... ☹

petulka, dufam, ze najdes vytuzene // 😵

kv3tka
4. sep 2009

aj ja chcem na Janosika 😎 ....videla som reklamu,moze to byt super....ale tak tu ☹
a bibi...folik praska priblizne pri 20mm.....cim vacsi-tam kvalitnejsi,teda asi 😀

kv3tka
4. sep 2009

blackrose.....tak prijemne spinkanie....a krasnu dovolenku....si ju riadne uzite....vyuzite nasledovne ovulacne dni a bez // sa ani nevracaj 😀 ....a potom sa nezabudni ozvat...budem sa na Teba tesit 😉

kv3tka
4. sep 2009

veru dzou Skotsko je velmi krasna krajina....hory,jazera....atd,atd...len to pocasie by mohlo byt krajsie ☹

blackrose
4. sep 2009

jasne ze sa ozvem a rovno s // 😀 majte sa tu krasne a hlavne to chce optimizmus!!! Nezabudajte!!! A nestresujte mi tu 🙂

kv3tka
4. sep 2009

ja nestresujem.....a ani nebudem....slubujem 😀

dzou
4. sep 2009

black tak prijemnu dovolenku..a kam idete? a ako si ty na tom? sorry ak som sa ta to pytala vcera ale ma sklerozu 😝 ze ci budete snazilkovat cez dovcu ci?

kv3tka
4. sep 2009

blackrose ma prave pred ovulkou,dzou 😉

kv3tka
4. sep 2009

a ake mate vybrate mena?hmmmmm pre chlapceka a pre dievcatko 😵 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre