Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
4. sep 2009

karolinka.......cakam na odpoved.....? 😉

dzou
4. sep 2009

no uz nie az tak stihla som trochu pribrala, ale zevraj mi to pristane tak neviem 😉 sak aj ty si kocena s tymi kytickami

kv3tka
4. sep 2009

....to je taka podarena foto....drahy dal z tej spravit puzzle....take velke....to som dostala kyticku na 9vyrocie a ma cvakol a neak sa podarila....aj moj ksycht je tam fajn 😀

dzou
4. sep 2009

no ja som si myslela ze to mas z atelieru takze sa fakt podarila 🙂 ako ja vyzeram skoro tak isto len trosku kratsie vlasy mam teraz ale zase si chce nechat narast trsoku dlhsie... to ja furt tak

karolina23
4. sep 2009

ja ti nemam co odpovedat je to tu uz na h.... idem z tadialto uz navzdy off no barchee dobre robis ze sem nechodis asi to spravim aj ja si to kvetka poriadne precitaj ze to je urcite zavist ked jej napisala ze ma dve deti to vyznelo ze to ty chces ked mas deti dobre fajn beriem mozno som to nepochopila uz vas nebudem obtazovat nebavi ma to tu ked sa navzajom hadame a mozno ste ma aj v IP ohovorili ale to si len myslim nemusi byt to pravda tak sa pekne krasne majte a nech sa vam zadari babenko ja tu fakt nemam co robit a neviem naco som sa sen preklikala moja chyba

kv3tka
4. sep 2009

....a ja som zas prave trosku ostrihana.....tiez to furt menim..... 😀 .....

dzou
4. sep 2009

no karoli ja uz nechapem co sa dnes s vam baby deje sak sme dospeli ludia a kazdy si predsa moze povedat svoj nazor.... tak co a zbytocne vadite

kv3tka
4. sep 2009

ako myslis.....tie co,naozaj tuzime po dietatku a podpore od dalsich snaziliek ostaneme....hadat sa nebudeme....len podpora a optimizmus.....nam prinesiu //

a ja na rozdiel od Teba,karolinka som petulku pochopila,ako to myslela.....preto nerozumiem ako si mohla toto napisat...citujem....no reivka vykasli sa nato ked niekto zavidi ze mas krasne zdrave deti a tuzis mat este jedno tak nech zavidi .... reakcia malych deti na pieskovisku 😉

kv3tka
4. sep 2009

.....dzou....vies aku som dostala chut na granadir.... 😝 ....zajtra bude!!!! 😉

dzou
4. sep 2009

mne zase v inej teme nellie urobila chut na vyprazany syr a hrnolky ta zajtra bude 😀

kv3tka
4. sep 2009

...syr ja velmi nemusim....ako mala som sa z neho prejedla a vracala som 2dni....odvtedy mam k nemu odpor 😠 ....drahy si sem-tam rozkaze....tak mu robim aj so sunkou....ale ja 😖 nenene

dzou
4. sep 2009

no sak sme akurat pisali ze nikdy neviem ze co varit ze by trebalo nejaky temu na napady na obed 😉

kv3tka
4. sep 2009

moja oblubena rozpravka....Macko usko...kukni toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=sJEfch6OGfA
kv3tka
4. sep 2009

no neni zlaty???? 😀

dzou
4. sep 2009

jeeeeezis to bolo zlate a ako mu kyval 😀 😀 😀 boze tie deticky uz sa neviem dockt ked take budem mat doma

kv3tka
4. sep 2009

....dockas sa neboj.....cochvilka 😉 .....
tie stare rozpravky maju svoje caro.....nie ako tie moderne....ja im neviem prist na chut 😖 ....aj ked macko Pooh je super.....ten ma chytil 😀

dzou
4. sep 2009

no sak ja potom postahujem z netu vsetky nase rozpravky minule som nasla aj matko a kubko-pasli ovce valasi to som mala straaaaasne rada

dzou
4. sep 2009

mne sa inac tiez moc nepacia tie nove rozprvaky same zabijacky a dievcata ta su jak take k..y no hruuza kde sa hrabu na nasu vcielku maju a pod.

guiri
4. sep 2009

Babenky, aj ked nie som poctiva prispievatelka na konikovi, som rada ze som nasla tuto temu, lebo aj som z cakania na bociana tak trocha frustrovana. Snazime sa asi 9 mesiacov, hovorim si ze obaja sme zdravi, nepijeme, nefajcime, sportujeme, mam prav. menzes a stale nic. Su dni, kedy sa od toho odputam, ale staci mi aby som videla nejaku tehotnu zensku, alebo aby niekto oznamil ze cakaju baby, a zase ma to chiti.
Ja fakt neviem, co robime zle a stve ma, ze na ulici vidim kopukrat obezne fajciace zenske a s dvoma detickami plus tehotne a ja nic.
Asi sa objednam k lekarke, lebo z tohto cakania mi fakt uz sibe.
Dufam, ze coskoro sa stretneme v nejakej tehulkovskej teme, ach kiezby....

kv3tka
4. sep 2009

😀 ja rozpravky stahujem jak blazon.....aj Matka a Kubka uz mam.....a teraz stahujem maxipes Fik..... 😀 ....

dzou
4. sep 2009

je aj maxipes Fik bol super.. ja bude stavhoavt ked budem na materskej 😉
guiri no niekedy je priroda nevyspytatelna 😒 a BT si nemerias, ci mas ovulacne cykly

kv3tka
4. sep 2009

ahoj guiri.....to cakanie na // je hrozne a mesiacmi neuspesnych cyklov sa to len zhorsuje....
k lerarovi zajst mozes...uvidis,co povie....bo zvacsa zacnu nieco riesit az po roku nezdaru....kazdopadne ak nemas ziadne zenske problemy....nebude prekazka,mozno len psychika.... 😉
dolezite je poznat svoj cyklus a hlavne vediet,kedy je ovulka aj ked to uz urcite odsledovane mas....cize sex sustredit na tieto dni a skor ci neskor to pride.....musis tomu verit 😉

kv3tka
4. sep 2009

drahy mi zadriemal pri telke.... 😠 no ja mu dam....uz aj ide budicek 😀

reivka
4. sep 2009

nepíšte o mne za mojím chrbtom a neksúmajte čo som ako myslela, to viem najlepšie ja a tiež ma to tu nebaví ked sa tu ospevuje jedna a ostatné sa ohovárajú, zbytočne píšete že sú tu dospelí ludia, po tomto čo som prečítala to je na neuverenie, odchádzam, sem teda nepatrím a viac o mne nepíšte

kv3tka
4. sep 2009

reivka uz i ty!!!!!! P O M O O O O C 😀

dzou
4. sep 2009

no ja dnes fakt nechapem co je nieco vo vzduchu? 😕

kv3tka
4. sep 2009

dzou asi,ale nastastie tu na ostrovoch,nie!!! 😀 a snad sa ten virus i zo slovenska rychlo vytratiiii 😉

kv3tka
4. sep 2009

snad sa aspon petulka ozve a napise nam o pozitivnom tehuteste //.... 😉

dzou
4. sep 2009

no sak ja dufam, to co tu v tej teme ostaneme len my ci co?

dzou
4. sep 2009

ja viem ze teraz ma mozno niektore ukamenuju, ale ja som sa tak tesila ze ako to s tou petulou dopadne a teraz sa to uz asi nedozvieme ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre