Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
10. sep 2009

Kvoli podozreniu na PCO... A ani jeden pozitívny ovu test

katka.he
10. sep 2009

kvetka...ja to badam aj na sebe....myslim ze lepsie to bolo bez papiera..aspon pre mna...

kv3tka
10. sep 2009

ahaaa,no ved uvidis nina 😉 Bt ti ovulaciu urcite ukaze...samozrejme ak bude 😉 ....

no vidis,kati si dalsia,ktora mi to len potvrdila....aj ked samozrejme existuju aj vynimky.... 😉

nina88
10. sep 2009

A k tomu manželstvu, ak sa môžem zapojiť, je jedno či papier alebo nie... Je to o vás dvoch, ako to cítite, ako vnímate manželstvo a pod....
My sme spolu 6 rokov, malá má 4 a manželia sme 2 roky, chcela som ešte počkať, ako sa nám spolu bude žiť,no a všetko bolo super, tak prečo sa nevziať?
Pre mňa je manželstvo niečo viac možno preto, že som veriaca...
Ale aj kvoli deťom... Prečo by mali vysvetlovať kamarátom, že jeho rodičia nemajú rovnaké meno? Deti sú zákerné, moj muž to poznal, smiali sa mu že je adoptovaný a podobne... Prečo toto podstupovať, keď sa dvja ľúbia? No je to len na vás samozrejme, ale chcela som prispieť názorom aj ja... 🙂

xena323
10. sep 2009

ninka,aj ja som mala casto neg.ovu testy,potom som si ich robila aj 2xdenne a zistila som ze ciarka silnie..ale pre tvoju istotu by som ti doporucila folikulometriu,tusim si tu spominala ze mas znamu co ti berie krv na hcg,mozno by ti vedela pomoct aj v tomto..tusim mas este MS,to by si sa mohla dohodnut aj tento mesiac,folik.sa robi na 10DC a potom sa podla rastu folikulu sleduje ci praskne...ja idem tiez dnes...tak ma to napadlo aj v suvislosti s tebou...drzim palce...

katka.he
10. sep 2009

nina88...ninuska..ved aj ja som veriaca a aj kvoli tomu sme sa bralia samozrejme aj preto ze sme chceli..ja len ze badam ze sa to troska zmenilo po tom, ked sme ziskali ten papier..manzel akoby mal pocit ze uz ma ma na papieri a uz sa tak nesnazi..aj ked nemozem nanho povedat nic zle...rozumieme si ..aj ked sa niekedy poskriepime..tak si to vysvetlime..ja len ze sa to po svadbe troska zmenilo...ale inac je vsetko v poriadku 😀

kv3tka
10. sep 2009

...nina ja suhlasim....aj ja som veriaca....a so svojim priatelom mam odskakane vela za tych 10rokov....zijeme spolu,klape to,rozumieme si....viem,ze sa ne neho mozem spolahnut...ze spravi vsetko,co sa tyka domacnosti 😉 ....a az raz pridu deti....urcite chceme aj svadbu....ale xmilion priatelov,co to uz maju za sebov tvrdia,ze sa to po svadbe zmenilo.....samozrejme zalezi len na tych dvoch,co sa raz pre manzelstvo rozhodnu...ako sa to bude vyvijat.... 😉

nina88
10. sep 2009

Ďakujem Xeni, ja som si povedala, že tento mesiac to nechám tak, chcem mať aspoň jeden kompletný graf a uvidím či ovu bola alebo nie, ak nebude, budem to určite riešiť takto... ďakujem za typ...
ALe tak trošku s tým vypiecť môžem, lebo mám ísť na kontrolu vaječníkov po tej prasknutej cyste, tak tam pojdem tak cca 13 DC a to už by mohol vidieť aj ,,vajko,, 🙂

kv3tka
10. sep 2009

a na PCO si nina prisla ako?.... 😕

nina88
10. sep 2009

Tak tak Kveti... Ja by som tiež bez detí do toho nešla, načo aj, nepotrebujeme si nič svadbou dokazovať...
NIečo ti poviem, možno ťa to poteší, aj u nás sa po svadbe veľa zmenilo, ľúbime sa milión krát viac, akurát nedávno sme sa o tom rozprávali... 🙂
Takže nejde vôbec o svadbu, ale o to ako sa ten spoločný život vyvíja... 🙂

nina88
10. sep 2009

Ako som prišla na PCO? No 4 mesiace dozadu mi meškali 5 dní, ako som spomínala, mám známu na novorodeneckom, tak mi brali krv a hcg 0, tak ma vyšetril jeden doktor, ktorý sa špecializuje na cysty a povedal, že jeden vaječník mám obrastený cystami a druhý takmer celý tiež a že môžem byť rada, že mám dieťa...
No a o týždeň na to, mi môj lekár povedal, že to je hlúposť, že tam nič nemám... Nechala som to teda tak, no bum, praskla cysta, takže tam asi sú, len moj lekár potrebuje dioptrie...
Vravím, tento mesiac počkám na kompletný graf a potom to budem riešiť...

xena323
10. sep 2009

ninka, urcite ti na kontrole bude robit sono,neviem aky dlhy mas MC,ale urcite na 13den uz minimalne vidno ktory vajecnik ovuluje a ci rastie niektory dominantny folikul,tak dokiho popros nech sa ti pozrie ci nieco vidi,a ak ano dohodni sa snim nech ti to odsleduje..a sama si porovnas ci ti to sedi s grafom..ja si myslim ze je to skoda nevyuzit ked tam budes...moze ti to aj pomoct k presnejsiemu nacasovaniu snazenia...

kv3tka
10. sep 2009

mna tiez velmi potesi....ked moj drahy len tak z nicoho nic pristupi ku mne 😵,obijme ma a povie mi,ze ma lubi 😉....strasne moc 🤐
...vzdy mi to hovoril....ved som to chcela pocut 😀...ale teraz to vnimam inac,po tolkych rokoch spolu....aj to tak inak povie....neak tak krajsie 😝 od srdiecka 😵

katka.he
10. sep 2009

nina88 a kv3tka ...myslim ze aj my sa milujeme obaja... len som chcela povedat ze je to po svadbe ine...raz sme hore a raz dole.... my sa aj poskriepime a potom aj udobrime..u nas to nie je take ze sme len stale zadobre a len sa milujeme a smejeme a neviem co..myslim si ze zijeme normalny zivot v ktorom vieme riesit problemy, v ktorom si kazdy vie povedat svoj nazor a v ktorom robime kompromisy.... ja len tolko....

kv3tka
10. sep 2009

waw,tak jeden lekar ich vidi a jeden nie..... 😠 ....kup mu poriadne popolniky,nie dioptrie 😀

a katka ja ta chapem,ako si to myslela.... 😉 ....a myslis....ze po svadbe sa to zmenilo,nie katastrofalne,ale zmenilo 😉 ....proste ta istota,ze aaaa si moja,mam to na papieri a nic sa nemoze stat 😀 ....dava do vztahu(nie kazdeho)....trosku zmenu 😀

katka.he
10. sep 2009

kv3tka ... 😀 ano presne tak som to myslela....

kv3tka
10. sep 2009

ja som ti dost chapava 😀 ....

katka.he
10. sep 2009

😀 😀 😀 vidis kto by to povedal....aaaale vies ze zartujem.... vsimla som si ze nie si ..z tych nemudrych🙂)

kv3tka
10. sep 2009

😀 😀 😀 ....mne to dobre pali 😉 aj ked mozno nevyzeram 😀 ...ale na mudru sa tu urcite hrat nebudem....prenechavam miesto inym.... 😝
...ja len ked viem-poviem,ked neviem-opytam sa....rada sa zdokonalujem 😀 😉 ...a za svoj nazor sa nehambim....co na srdci to na jazyku 😵 ....alebo na papieri 😀

katka.he
10. sep 2009

no .... si velmi sympaticka 🙂)) a zrejme aj uprimna...a to si na ludoch cenim...ty si v praci?

nina88
10. sep 2009

Kati tak musíš sem tam urobiť niečo také, aby nemal ten pocit istoty... My ženy to vieme... 😉

katka.he
10. sep 2009

ninka....tak mi porad ako....ja uz naozaj neviem...mozno som k nemu az privelmi dobra a on to tak troska zneuziva🙂)) mam len 30 a zrejme neviem co urobit aby si nebol taky isty.... 😀 😀 😀

nina88
10. sep 2009

Alebo na monitore, že kveti? 🙂 Ja tak nejak tiež, ale veľa ľudí to neznesie, ľudia nie sú zvyknutí počuť pravdu takú aká je... ☹

kv3tka
10. sep 2009

dakujem.....dnes mam off,som doma...drahy podriemkava na gauci a ja konikojem 😀
ale chystam sa ist do shoppingu....kuknut neake oblecenie....len sa neak neviem dokopat.... 😀

nina88
10. sep 2009

Nejde o vek, to by si potom nemohla chcieť radu odo mňa... 🙂
Chodíš sem tam von s kamoškou?

kv3tka
10. sep 2009

jeee Kati aj ja mam 30 😝

katka.he
10. sep 2009

ninuska ja nechodim nikam...akurat tak do prace a domov a tak dookola...
Kvetinka..takze sme rovesnicky🙂))

nina88
10. sep 2009

Hmmmmmmmmm,tak to ja asi pojdem na inú tému... 😀 NIečo ako: Keď deti túžia po deťoch.... 😅

kv3tka
10. sep 2009

ninka asi tak....na konikovi teda plati: Co na srdci,to na monitore 😀
viem,ze kazdemu sa nepaci uprimnost,uz som sa stym stretla aj tu na konikovi....ale ja si svoj nazor poviem,teda napisem 😉 ...nikomu tym nechcem ublizit,to urcite nie!!! 😵 ...a proste komu sa moj nazor nepaci,nech nereaguje,alebo nech reaguje a presvedci ma o tom,ze moj nazor je nespravny 😉 ...rada sa poucim 😉

nina88
10. sep 2009

Kati tak tam bude pes zakopaný... Pekne sa obleč, skoč ku kaderníčke a vyber sa piatok s kamarátkou do mesta na vínko, nech chvíľku zaváha... Ja to tak raz za pol roka preventívne spravím a pomáha to... Sem tam ešte poznamenám ako po mne niekto pokukoval a je to... Chlap podľa mňa musí sem tam cítiť, že je o jeho ženu záujem... (moj názor) 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre