Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
10. sep 2009

tak tak Kati...idealny vek na kvitnutie 😀

Ninka ty si bola mamicka skoro....a zvladla si to na vybornu....mna to tak skoro nelakalo...chcela som cestovat,uzivat si s priatelom....atd....no a teraz to prislo,a uz chcem svoju lasku delit medzi minimalne dvoch ludiiii

kv3tka
10. sep 2009

ja tu v UK....tiez nikam nechodim....pracujeme spolu,byvame spolu...proste sme spolu non-stop 😀 ...ked uz tak,tak niekto pride k nam,alebo ideme na neaku akciu,party,ci grilovacku ale opat vzdy spolu....ono tu je to aj dost nebezpecne,ked ide zena sama....Skoti su idioti...ked vidia pekne slovenske kocky 😉
ale doma si vzdy cas najdem....na neaku kavicku,ci poharik vinka s kamaratkami 😀

katka.he
10. sep 2009

zrejme to mam tak spravit..raz som isla na firemnu veceru - vianocnu a aj on isiel ale so svojimi kolegami.... tak ja som bola doma uz o pol jedenastej (vecera sa zacala o osmej) a mojho mileho som stretla cestou aňs mladymi 15stkami...a viete co mi na to povedal...ze urcite som si na veceri uzivala aj ja... 😨

aduliak
10. sep 2009

tak...uz som tu zas.... vy ste teda toho popisali, len co je pravda 🙂

nina88
10. sep 2009

Kati nuž toto keby mi povedal moj muž, taká facka by letela... Ja som strašne temperamentná, nie je to dobré, viem, ale moj muž už mal zbalené veci pred dverami a spametal sa... Som mu povedal, že ja bez neho neumriem od hladu, zarábame rovnako (inak nie nič horšie ako keď je žena finančne závislá od chlapa, to zvyknú chlapi zneužívať) a kľudne sa môže spakovať, mám 21 život pred sebou, radšej bez neho šťastná ako s ním nešťastná a bolo... Nevravím že je to správne, ale neviem to na sebe zmeniť, proste ak ma niečim poriadne naštve, dám mu to pocítiť... Trvalo 5 rokov kým sme sa spoznali, teraz už dlho nebol nijeký problém...

kv3tka
10. sep 2009

...kati,chlapi su hrdinovia....ale keby on teba videl v takej stuacii....by si videla tu reakciu 😉 ....by si ta potom strazil ako oko v hlave 😀
ja som mala pred rokom stretavku zo skoly,po 10rokoch,tak som v piatok letela domov,sobotu bola stretavka a v nedelu som uz letela spat....bolo mi super....a to ste mali vidiet toho mojho,ako ma na letisku cakal s kytickou 😵 ...vystiskal a vybozkaval 😀 ....a este tyzden mi ospevoval,ako som mu chybala....

nina88
10. sep 2009

Kveti a tvoj vyťah s mužom je skoro identický ako moji rodičia... Tiež stále spolu, aj v práci aj doma... Takí sú zohratí, že sú úplne nesvoji keď sú niekde bez seba... 🙂 Otec má 42, mama 39, sú spolu 22 rokov a mam tvrdí, že sa lúbia stále viac... 🙂

katka.he
10. sep 2009

ninka..uplne suhlasim..aj ja som podobnej povahy a nie som na manzelovi zavisla absolutne... pracujem ako tlmocnicka pre jednu firmu a pekne zarabam, mam svoje auticko a som uplne samostatny clovek...tym kto by si nevedel co pocat by bol moj muz.... kedze je aky je...a ja ho samozrejme takeho aky je tolerujem..ale vtedy po tej veceri ma vytocil neskutocne a bohuzial letela aj facka....som sa neovladla... ☹

nina88
10. sep 2009

ježiš ja som napísala vyťah namiesto vzťah... 😀

kv3tka
10. sep 2009

tak aduliak citaj a citaj a potom reaguj a reaguj 😀

nina88
10. sep 2009

😠 Dobre mu tak! AJ z druhej strany mala letieť! 😠

kv3tka
10. sep 2009

Ninka presne.....sme na sebe asi uz zavisliiii 😀 ....niekto by si povedal,ze ponorka....ale nas ten cas spolu len zblyzil..... 😉

katka.he
10. sep 2009

😀 no dala som mu..a aj veci mal rano zbalene...vravela som mu, ze ak chce nahanat mlade baby..dobre..ale nie ked zije so mnou...mal si potom 2x premysliet preco sa ozenil.... ze chce zit so mnou alebo abletovat mlade pekne baby...a mimochodom vraj mali ist spolu na discu... ach ..jak pubertak....mi pripadal...

aduliak
10. sep 2009

no....najprv zareagujem mojim nazorom na svadbu...my sme sa brali po 3 a pol rokoch chodenia a teraz vo februari budeme mat 4.vyrocie svadby.... a poviem vam, nic sa nezmenilo, lubime sa, je nam spolu dobre....mozno nedostavam tolko kvetiniek ako predtym 🙂 ale inak fakt nevidim rozdiel 🙂 a teraz k tej veceri....Katka, tak ty si reagovala presne tak, ako by som v takej situacii ja 😀 a ako to dopadlo? aspon sa ospravedlnil? 😠

kv3tka
10. sep 2009

...katka tusim si pisala,ze je mladsi,ze?....on este vyrastie,len to bude chciet asi trosku trpezlivosti 😉
a tu facku si zasluzil 😉 ....aj ked ja si to neviem predstavit....ci by som to dokazala....tazko povedat,kto nezazil-neuveriiii 😀

katka.he
10. sep 2009

😀 ale je to uz za nami a ked chodime von tak stale spolu..ako vy kvetka....on bezo mna nechce chodit von ....

katka.he
10. sep 2009

jaaj kveti...vies ako som s triasla, ked mi vyletela ruka 😀 😀 😀 ....ja som sa este hodinu nemohla s toho spamatat ze som mu dala facku a dalsie dva tyzdne ako ma nastval 😀 😀 😀

aduliak
10. sep 2009

Kati: 😀 aspon si to zapamata 🙂

katka.he
10. sep 2009

ach kolko chyb robim ..prepacte mi baby..ale neprecitam to po sebe..hned to len odosielam a potom vidim kolko chyb som spravila🙂)) ked to spatne citam

nina88
10. sep 2009

Predpokladám, že bol opitý... Že?

katka.he
10. sep 2009

aduliak...dufam 😀 ..a ako sa mas inac?

kv3tka
10. sep 2009

tak super,ze je to za Vami....takym niecim si prejde asi kazdy par.....i my sme mali zaciatky plne hadok a aj rozchodov....(rozchod trval nanajvys par hodin 😀 )....ale to sme boli este mladi a hlupi 😀 ....a to sme este ani len netusili,ze budeme spolu tak dlho....a tak stastniiii....teraz sa na tom len smejeme 😀

kv3tka
10. sep 2009

s chybami sa netrap.....to je v tej rychlosti normalne 😀 ....

aduliak
10. sep 2009

ja sa mam celkom fajn, som v robotke, ale nemam tu sefa, pride az pondelok 😀 tak konikujem aspon trosku....akurat mi manzel volal, ze za dva tyzdne ide na cely tyzden do Presova (ja som z TN) a ked dostanem mrchu buduci tyzden, tak ako ma prist, tak sa mi to vazne nepaci 😖 no uvidime....mozno uz mrcha nepride 🙂 ale tesim sa na vikend, je u nas jarmok, tak sa tesim na atmosferu, burciak a cigansku 🙂

kv3tka
10. sep 2009

adulik.....tak to sme skoro susedky...ja som z Dubnice 😀

aduliak
10. sep 2009

jej Kv3ta....v Dubnici pracujem 🙂 teda v Dubnici N.Vahom 🙂

katka.he
10. sep 2009

ninka..bol na g-mol 😀 .....ale on je taky mierumilovny clovek ked si vypije, takze problem s nim nie je...
aduliak....manzel este veelmi dlho chodill okolo mna a vravel ako mu je to luto..ale vo mne sa v ten vecer nieco zlomilo a narusilo to moju doveru v neho a samozrejme mi pokazil cele vianoce a novy rok☹((( ale uz to preslo, prebolelo a ideme dalej... 😝

aduliak
10. sep 2009

prepac...chyba....Kv3tka...chyba mi pismenko

kv3tka
10. sep 2009

no ved....z tej Dubnice som 😉 ....aj ked uz dlhsie som mimo Slovenska,ale az sa raz vratim....budum byvat v Dubnici,kedze tam uz mame kupeny bytik

aduliak
10. sep 2009

Kati neboj, v kazdom vztahu su take nestastne okamihy, my to mame tiez za sebou! vselico sme si preskakali...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre