Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

vrabcek154
11. sep 2009

Baby taky krasny sen sa mi snival, mala som na teste // ciarky,ani zobudit som sa nechcela. Uzivam ten gynex aj cajik na plodnost mi prisiel. drahy sa len cuduje, co to vsetko musi preberat z posty. Pomohol vam Gynex na mykozy ? ja som ich mala v poslednom case stale. Aj teraz citim trochu palenie, neviem ci si to nahovaram ... 🙂

vrabcek154
11. sep 2009

Jaj, a gratulujem samozrejme vsetkym tehulkam, som tu dlhsie nebola ... 😉

katka.he
11. sep 2009

ahoj vrabcek... skoda ze to bol len sen, ze? ☹

kv3tka
11. sep 2009

zuzanka,tak si uzi dovolenku....hned by som sla do Tatier s Vami 😉

ahoj vrabcek....tak to ti verim,ze sa ti nechcelo vstat.....a s tymi mykozami ti ja neporadim....ja som to este v zivote nemala 🤐 ....mne sa ta pliaga neako vyhyba

aduliak
11. sep 2009

no Nina...bodaj by si mala pravdu 🙂 ja by som bola hadam najstastnejsi tvor pod slnkom 🙂
ahoj vrabcek...
mne na mykozy pomohli take cipky...Gyntima sa to vola...

lubka89
11. sep 2009

ahojte baby 🙂dobre ranko🙂

kv3tka
11. sep 2009

tak lubka co,vyspinkana 😉 ....mas aj neake tehupriznaky???

vrabcek154
11. sep 2009

Gyntima cipky este nemam, u mojho doktora cakam v ordinacii aj 4 hodiny, a vobec sa mi tam nechce, ja pouzivam aj rosalgin myslim tak sa to vola, dakujem za radu

katka.he
11. sep 2009

dobre ranko lubka.. tak ako sa dnes citis? 🙂

lubka89
11. sep 2009

ahojte baby tak ziadne priznaky este niesu a citim sa fajn

kv3tka
11. sep 2009

katka a co ta fotecka.....inak ahoj.... 😀

katka.he
11. sep 2009

uz som si myslela ze ste si ma ani nevsimli ze som tu.... mam inu ..idem vyskusat...

aduliak
11. sep 2009

Jej Kati...aka pekna fotka! si fesanda 🙂

kv3tka
11. sep 2009

jeeeeeeeeej.....vidime Katku.... 😀 super....

katka.he
11. sep 2009

😵 juuj myslim ze az tak nie aduliak 😀

aduliak
11. sep 2009

vrabcek...myslim, ze tie gyntima cipky sa daju kupit aj bez predpisu....pocuj a tvoj doktor nema taku moznost, ze za poplatok ta zoberie na presnu hodinu?

kv3tka
11. sep 2009

ja tu len tak odskakujem....drahy robi poriadky v zahradke a ja varim....kuriatko na smotane s kolienkami 😝 ...som dostala strasnu chut....

aduliak
11. sep 2009

Kv3tka....ze by ti zacinali nejake tehu chute? 🙂

kv3tka
11. sep 2009

tak cakat v ordinacii 4hodiny.... 😠 u mojho sa objednava presne na hodinu....este sa mi nestalo,ze by ma zobral neskor,skor naopak 😉 ...a ked som neni objednana,povie,ze si musim pockat....no a najdlhsie som cakala polhodinky..... 😵

nina88
11. sep 2009

Ahoj vrabcek, ja som mala tieto problémy stále a zistila som úplne banálnu príčinu... Alergia na prášok a aviváž... Kúpila som si sprchový gel laktacyd ultra (ten je silnejší-nový) a zmenila prášok na ekologicky od firmi Amway, to isté aviváž a 3 mesiace neviem čo je to pálenie ani nič podobné...

kv3tka
11. sep 2009

adulka....to ja mam stale take chute....vcera to boli kysle rybicky,dnes rano tuniak a uz par dni kazdy vecer zajedam slane tycinky s milkou-cokoladou 😀 ....ale to mavam bezne pred mrchou 😉 ....som ako vysavac 😀

lubka89
11. sep 2009

neviete nahodou niekto nejaku stranku kde by som sa dozvedela o tehotenstve viacej?

vrabcek154
11. sep 2009

ja uz mam nejaky sprchovy olej, ceska znacka - aj s tea tree, ci co, ten prasok skusim. Gyntima cipky som uz volala , pojdem po praci hned kupit.kde si kupila Amway - tesco.. ? mna to v poslednej dobe dost trapi, a ked chceme skusat babo, tak jasne ze ani chut nie je. Skusam gynex, nechcem lieky.
Doki ma nezoberie na hodinu, aspon neviem, objednane su tam aj 2 mesiace vopred.

aduliak
11. sep 2009

Kv3tka....nestras.....ja ti tento mesiac verim, ze to vyslo!!! 😎
Nina...aj ja pouzivam Lactacyd...ten klasicky, ale mam v plane kupit ten ultra, ked miniem tento...nedam nan dopustit...

kv3tka
11. sep 2009

....aj moj drahy veriii 😀 ,tak aspon nie je sam 😀
ja pouzivam FEMFRESH....http://www.femfresh.co.uk/ ....ale neviem,ci sa da kupit aj na Slovensku...pouzivala som aj Lactacyd,ale ten Femfresh mi vyhovuje viac..... 😉

lubka89
11. sep 2009

asi nie co?

katka.he
11. sep 2009

baby ja si tu fotku neskor vymazem..aby ma tu nenasiel manzel..ja len aby nebolo zle..OK?

dzou
11. sep 2009

bre ranko lubi sak si vygoogli je ich plna kopa 😉
no my sme vcera mali teda debatu...bolo to dost zaujimaveeee ale tak vyzera ze som si to obhajila a snazilkujeme dalej 😀

kv3tka
11. sep 2009

...katka myslis,ze by manzel navstivil tuto stranku 😕 ....no mojho by to ani nenapadlo 😀
....by mu vadilo,ze si pises so snazilkami???

katka.he
11. sep 2009

moj manzel je PC profik...a myslim ze by mu to asi vadilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre