Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
17. sep 2009

nooo ja mam samotne E-cko a idem kuknut kolko tam je...168.0mg cize 1680% dennej davky ako aj mne sa to zda vela, ale tak asi by to nepredavali...preto som aj prestala brat ine multivit. aby som ho nemala zase az mooooz vela lebo kludne ho mozes brat aj ty...

blackrose
17. sep 2009

ja aj manzel uzivame 100 mg E-cka denne... najprv sme brali 200 mg 2x denne, ale lekarnicka mi povedala, ze 100 staci. Tak neviem...

blackrose
17. sep 2009

na letaciku nie je nic konkretne napisane, tak tazko povedat ako ho uzivat... pri 200 mg je pisane 1-2 krat denne ako prevencia...

dzou
17. sep 2009

black no sak ja som presne tak na tom mam 26 ( o chvilu teda 27) cize uz ked budem rodit ak sa to podari budem mat 27 a ja om tiez hovoira ze urcite chcem babo do 30-tky
dakujem za mm 😉

dzou
17. sep 2009

ha a najvacsi gol je ked mi zacne tvrdit ze sa robim moc stara 😠 no ja sa furt citim akokeby som mala 20, ale moje vajecniky a telo to nevie 😠 tak som aj nakoniec rada ze som ho ukecala vobec na snazilkovanie sak on chcel este cakat rok...ale potom som treskla po stole 😀 a bolo...

blackrose
17. sep 2009

moj mm ma 28, takze nie je "az tak mlady" ako tvoj 😉
keby bolo na mne, tak som vydata uz 5 rokov a mam asi 4 rocne babo 😉 len on mal stale pocit, ze sa citi mlady

blackrose
17. sep 2009

dzou, dobre si urobila 😀 ved ked si citam, ze do 25 je telo najlepsie pripravene na tehotenstvo, tak si pripadam ako s krizkom po funuse ☹ je to strasne, ako take mlade nas vie nieco zdeptat a hned sa citime ako stare korytnacky 😖

dzou
17. sep 2009

no vidis black a ja ani vydata nie som 😉 a to sme uz spolu 7 rokov...(ale tak pisem ze mm je to kratsie 😀 ako partner, alebo priatel...)

dzou
17. sep 2009

black mas pravdu ...aj ja si tak v duchu hovorim, ze mozno keby sme skusili pred 5 by sa to skor podarilo...ale uz to nezmenime 😅 a ja mu stale hovorim ze jeho potapaci sa vytvaraju kazdy den, ale moje vajecniky su tu so mnou cely moj zivot a uz maju 26 rokov ako ja sa fakt necitim staro...len si myslim, ze uz je ten spravny cas nato aby sme este vahali ci ano alebo nie...sak ako tu pisu baby ze sa snazia aj 5 rokov sak ti uz budem mat 31 ...yakze tak

dzou
17. sep 2009

to malo byt pred 25 😉
no nic baby vas opustam zatial...treba mi navarit a popratat boze v sobotu asi pridumm rodicia 😝 😖 kvoli tym narodkam sa tesim teda 😝
tak ale ja sa este staviiiiim

kv3tka
17. sep 2009

...no a ja uz mam 30....vy korytnacky 😀
...a este minuly rok som o babatko ani nesnivala....no prisiel zlom,nakazila som aj draheho a tak sme zacali koncom aprila snazilkovat 😉 ....no vahanie nas uz ani nenapadne.... 😀

nina88
17. sep 2009

Baby klídek, ok? Žiadne staré-mladé, ani vek nie je záruka úspechu, viď ja... O 2 týždne 21 (stále 20 🙂 ) a 5 mesiacov sa nedarí... Takže ja skôr myslím, že to riadi ten hore a chce nám jasne ukázať, že sa môžme aj po....keď On bude chcieť, vtedy to bude...

kv3tka
17. sep 2009

😉 asi tak

dzou
17. sep 2009

no kveti tak u mna ten zlom nastal tento rok... ale ved kazda to mame inak a urcite nechcem ani znaa ani z nikoho robit stare korytnacky 😀 ale ja som este na strednej tvrdila ze urcite chcem babo do 30 a niektore spoluziacky na mna cumeli, ze coooo a teraz su uz davno maminami 😀 ale tak ja to mam aspon planovane 😉 narozdiel od nich a ninka ma tiez pravdu nic nie je zaruka 😀 no ale uz vazne ficiiim pa

kv3tka
17. sep 2009

tak fic..... 😀 pa dzou 😉

blackrose
17. sep 2009

ninka mas pravdu 🙂 nie je nic zaruka, ale ked pochybnosti su pochybnosti 😉 a uz aj rozmyslame nad hocicim...

kv3tka, nerobime zo seba stare korytnacka a toboz z teba!!! to nieeee, len vravim, ze ked si citam kedy je najvhodnejsi cas a tak podobne, tak si uz pripadam ako korytnacka 😒
hlavne je to o tom, ako sa kto citi a kedy sa na babo citi.... ja som sa na neho citila uz v 18 😉 ale pochybujem, ze by som to zvladla vtedy tak, ako to budem moct zvladnut teraz 😀 aj financne aj psychicky a pod. myslim, ze teraz som na dieta zrela tak akurat 🙂

kv3tka
17. sep 2009

...jasne babenky...s tymi korytnackami to bol len zart 😀
kazda z nas to pocituje v inom case....mne ako 15rocnej do rodiny pribudol bratcek....bola som s nim non-stop....bol akoby moj 😉 ....a uz vtedy som vedela,co to obnasa...a dietatko som planovala az po 30-tke....az ked budem ozaj pripravena a budem mu moct dat vsetko,bo doba je zla....
...ten cas prisiel....aj ked takato vec sa urcite neda planovat... 😕 ...je to skor o pocite 😉

nina88
17. sep 2009

Mňa chcú všetci v rodine odhovoriť... vraj na to nemám, že sa zbláznim,že nie som ten typ,čo vydrží doma sedieť a podobne... No ja sa nedám... Túžim po tom a viem, že to zvládnem... 😉

nina88
17. sep 2009

Jééééj, viete čo? Čo mám na profile ten počítač cyklu, tak ja len teraz, že prečítam, čo to píše, a tam že test si môžem spraviť za 17 dní, idem si to poznačiť do kalendára a čo nevidím? Za 17 dní mám presne narodeniny... 😀 To bude darček pre seba samú... 😝

blackrose
17. sep 2009

jeeeeeej, no vidis, ninka, dufam, ze ti vyjde teda pozitivny 🙂

kv3tka, to je pravda, s tym, ze doba je zla, ale ja si zase hovorim, ze odkladat to nechcem, pretoze vzdy sa najde najaky dovod, preco zrovna teraz nie... zial, ale je to tak... raz peniaze, potom kariera, potom nove auto, potom dovolenka, potom nieco ine a zrazu zisme, ze mame 40 a dieta nikde... zial stava sa aj take...

nina88
17. sep 2009

Veru Bleck, zdielam tvoj názor... Ja budem mať 30, 14 ročnú dcéru, ak boh dá 9 ročné druhé dieťa a moje spolužiačky začnú rodiť... 😝

dzou
17. sep 2009

som bola v obchode...este si s vami vypijem kavicku 😀 a uz vazne idem daco robit, sak som uz skoro tyzden na dovce a nic som este neurobila 😝
presne kveka je to skor o pocite...ja tiez ked kamoskam poviem ze uz chcem mimi tak nechapu(take stare-mlade ako ja 😀 )ze sak si mam este uzivat a pod. no ja som si toho uzila si myslim doooost aj smm ale ten pocit sa tazko vysvetluje zene ktora to neciti toboz chlapovi.. ze je len vidim babo v nejakej reklame a cela som z toho hotova a rozmyslam,kedy uz konecen aj ja take budem mat...raz som kukala jeden film a bola tam zena co chcela babo a ona povedala ze je to ako ked ti treba cikat...ked musis, tak musis pride to a uz s tym proste musis nieco robit 😉

dzou
17. sep 2009

no preto som ja chcela mimi sor aby som bola taka mada mamina 😉 ale tak aj tak budem este mada a kveti inac chapem ta kedze si mala melho brata, urcite si sa do deti nehrnula.... 😉

aduliak
17. sep 2009

tak aj ja sa pridam....mam 27, maznel 29 a chcem stihnut rodit v 28... 😀 my sme stavali domcek, tak sme chceli,ze ked sa nastahujeme a teraz sa nedari 😒

kv3tka
17. sep 2009

...tak ty uz si si ninka vybrala darcek 😀 !!!

doba je zla,a mas pravdu,ze vzdy bude nieco proti...my sme dosiahli,co sme chceli,pocestovali sme si...uzili dost zivota vo dvojici....a teraz sa tesime na novy zaciatok....v trojici 😉 ....
ako mlada som si vazila ine hodnoty a teraz uz uplne ine....ale kazda sme ina....je to kazdej vec,a ja to kazdej zelam,ci uz ma dieta v 20tke,ci v 30tke...ci ovela neskor....podstatne je,aby tomu pokladikovi,ked uz je na ceste,alebo na svete dali,co potrebuje a kopec lasky.... 😉

dzou
17. sep 2009

jeeezis to l mi vypadlo v obidvoch mlada 😀
no sak aduliak tak to je... ze ked uz konecne aj my mame dom tak nic... apresne ako pisala blak nikdy nebude ta vhodna doba na dieta... ani my to teraz nemame lahke kvoli tej krize ...ale dokedy budem cakat...to by som mala asi 40 tak jak black napisala...

kv3tka
17. sep 2009

dzou.....tak mne treba "cikat".....a straaasne mooooc 😀

kv3tka
17. sep 2009

snad sa nepocikaaaam ☹

dzou
17. sep 2009

presne kveti aj my sme si vo dvojici uzili dost... teraz sme sice trojka, ale so psom 😀 ale je to vazne taky nas milacik zatial(som zvedava co bude robit ked bude mimi 😀 )a ked dakedy vidim jak mm berie toho psa..no vazne mi uz potrebujeme byt tak naozaj traja plus pes 😀

dzou
17. sep 2009

aj mne treba straaaasne moc 'cikay' 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre