Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

simib
21. sep 2009

Ahojte.Tak aj ja som už tu. 🙂

dzou
21. sep 2009

ahoj 😉

simib
21. sep 2009

No malú som uložila a mm išiel do garáže,tak tu môžem chvílu popísať. 🙂

dzou
21. sep 2009

to poznam ked moj ide do garaze ...nie a nie sa odtial vratit som ti aj pisala asi 3 strany dozadu ked si uz odisla ze aj moj sa vrta v stvorkolkach... 😉

bibi24
autor
21. sep 2009

Dzou, ved ja sa nehnevam, neboj 😉 Ja len, ze niekedy sa snazim byt v pohode a mysliet pozitivne, ale niekedy to proste nejde a prevladne smutok.... 😔 Hlavne, ked citam tie prispevky, ze ani na 3. ivf sa nepodarilo, tak sa hrozne bojim....

simib
21. sep 2009

Hej.No to je super.Môj sa vrta len v offroadových autách,ale k ATV nemáme tiež ďaleko.

dzou
21. sep 2009

bibi neboj sa a hlavne skus mysliet pozitivne... viem ze sa to lahko pise.. ale naozaj ti tu vsetky moc moc moc moc drzime palce aby sa vam to spermio vylepsilo a ty si bola cim skor tehu 🙂

simib
21. sep 2009

No pozitívne myslenie je asi najdôležitejšie.Ak niekto myslí negatívne,tak ani prd nepomôže.Ako u nás.Sme obaja úplne OK,ale psychika urobila svoje a tak som za ňou urobila velkú čiaru a šmitec.

dzou
21. sep 2009

no on tiez v offroad... ja to tak volam ze stovrkolky tu sa to vola quad 😉 ale to urcite vies 😀 a vzdy je cely vyteseny ked nejaku privlecie a moze ju opravit a trochu sa vysantit... on to skor tak na ksefta 😀 ale chce si kupit crossku

simib
21. sep 2009

Aha.No Simi začala jazdiť min.rok na takej malej číne a teraz sme jej kúpili Suzuki LT 90.Aspoň sa nenudí a baví ju to.A malá jazdí Quad Cup.

dzou
21. sep 2009

no aj my potom s nasim baby mozno nieco ake vymyslime...no a musim povedat mm lebo ja mu frt hovorim, ze sak aj ked bude dievca tak mozme ju dat jazdit a on sa furt tak zatvari 😖 ako ja v tom nevidim ziaden problem

simib
21. sep 2009

Jasné že aj baby v pohode.Na Quad Cupe jazdia 3 baby medzi deťmi.A medzi velkými ani nehovorím.Je ich dosť.

dzou
21. sep 2009

no saaaak ale tak chlap si mysli ze nieco take len do ruk muza 😖 ale on to zboznuje od malicka, len rodicia ho moc nepodporovali...

simib
21. sep 2009

No veď uvidíte.V inej téme som čítala,že žiješ v UK.Aj moja segra tam je.A zajtra dojde na SVK.Teším sa na ňu,lebo sme ju dlho nevideli a ešte aj otehotnela.A to má len jeden vaječník a zošitú maternicu.

dzou
21. sep 2009

no sak hej 😉
hej sak akurat rozmyslam ze si to asi napisem do pasu, lebo sa ma to kazdy pyta 😀 ale to myslim zo srandy 😀
tak to mala stastie 😉 ja som bola naposledy v maji a neviem kedy pojdem najblizsie ak sa zadari babo tak az tak skor nie 😒

simib
21. sep 2009

Hej mala.Aj keď ja si ju ako mamu neviem predstaviť.Ona je taká iná.Celá pokerovaná,večne žúrky a tak.Ale možno sa zmení,veď má 31.

dzou
21. sep 2009

mozno budes prekvapena ako sa zmeni 😉 moja segra furt zuuuuuurovala som si tiez nevedela predtsvaoit a teraz ma 2 synov a je z nej uuuuuuuplne ina zena 🙂

simib
21. sep 2009

Veď hej.Juj teším sa na ňu.Dúfam že na mňa naprská nejaké tehu vírusiky.

dzou
21. sep 2009

tak ak hej potom posli aj mne 😉

simib
21. sep 2009

OK pošlem.Idem kuknuť čo je v TV a asi si lahnem.Už ani nevidím. ☹

dzou
21. sep 2009

ok tak paaaa

simib
21. sep 2009

pa.ráno tu budem.

dzou
21. sep 2009

ok aj ja 😉

aduliak
22. sep 2009

Dobre ranko..... tak ja som prvykrat merala teplotu dnes rano......merala som klasickym teplomerom aj digitalnym......klasicky mi ukazal 36,3 a digitalny 36,2...... ktory myslite,ze je presnejsi? neviem, ktoru teplotu zaznacit do grafu 🙂

nina88
22. sep 2009

Ahojte... Ja som nevedela nájsť normálne našu tému... Prisahala by som, že tu nebola... 😒
Ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Čo si o tom myslíte? Neni to málo 36,67 na výstup po ovulke?
Adi ahoj, ja by som ten digitálny ,,poslúchla,, 😉

blackrose
22. sep 2009

adi urcite si meraj s digitalnym 🙂 je to skor odporucane...
ninka nie je to malo, este sa ti to moze zdvihnut aj zajtra... ale podla tohto bola vcera ovulka 🙂 blahozelam

nina88
22. sep 2009

Ahoj Black... 🙂 Myslíš? Vážne? Keby sa nesnažíme o bábo, tak sa od radosti opijem... 😀
Test som si nekúpila, lebo v našej lekárni nemali a inde sa mi už nechcelo, ale kašlem na testy, podstatná je BT...,že? 😉
Inak tie testy boli 1,5 roka po záruke... 😒

blackrose
22. sep 2009

ninka, tak potom sa necuduj 🙂 kasli na testy 🙂 ako vravis, BT ti vzdy spolahlivo povie co sa deje 😉
tak si miesto alkoholu daj cokoladu, na mna zabera lepsie ako alkohol 😀

nina88
22. sep 2009

No ja keď si dám čokoládu, na druhý deň sa ,,teším,, z ,,krásnychh,, vyrážok... 😒
To som len tak napísala... Ja sa od radosti radšej ešte raz s mužom poláskujem... 😀

blackrose
22. sep 2009

tak to je lepsie 🙂 lebo aj den po ovulacii si este plodna 😀 treba vyuzit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre