Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
22. sep 2009

dzou mamina mi to poslala v tej gulickovej obalke....a prislo v pohodke....ale tak,ak mas moznost,ze ti to prinesie kamaratka.....povedz jej....je to rychlejsie a nemusi vediet naco.....ti je ten caj 😉

dzou
22. sep 2009

no mati neviem asi to mas trosku pomylene 😉 ako nemyslim v zlom ale sak od toho sme tu... ked mas ovu tak vytok ma byt vodovy alebo egg-taky natahovaci ako bielok... vtedy si najplodnejsia...ked mas biely kremovy to je neplodny 😉

dzou
22. sep 2009

no mozno jej napisem uvidim ci bude ochotnaaa, lebo tak by som mohla zacat pit uz dalsi cyklus

mata1001
22. sep 2009

jaaaj moja to uz mam cele pomylene,tolko info naraz ja si to vsetko nepamatam... ☹
a alchemilkovy caj pijem aj ja.ale iba raz denne ale mala by som zvysit davku

dzou
22. sep 2009

jj len si treba zapameta ze ked je taky kremovy tak v nom potapaci budu tazko plavat 😉 a teda ako casto by sa mal pit? aby som vedela ze kolko si ho mam zaobstarat

dzou
22. sep 2009

jaj mati a ak mas problem ze nevies aky ho mas podla nohaviciek...tak skus vyskusat z cipka tak je to lepsie si myslim 😉

aduliak
22. sep 2009

baby, nasla som stranku, kde ked nahrate svoje fotky (aj fotku partnera), tak vam to ukaze, ako budu vyzerat vase deti 🙂 sranda 🙂 http://www.makemebabies.com

mata1001
22. sep 2009

no ja si kupujem porcovany z lekarne.pijem ho kazde rano,ale mala by som aj vecer.

aduliak
22. sep 2009

ja mam sypany a pijem ho zatial len vecer ...

mata1001
22. sep 2009

aha aj mna sa pytali ci porcovany alebo sypany ale nemam to vajicko na caj. a pomah ati?ja som nezbadala ziadnu zmenu.a uz ho pijem 4 mes

aduliak
22. sep 2009

ani ja som zatial nic nezbadala,ze by pomohol....a od dnes pijem aj Femigard 🙂 tak snad ovulke pomoze...

mata1001
22. sep 2009

a nevadi ze to kombinujes?

alzbeta.hod
22. sep 2009

kv3tka: si tu ještě? Co ty říkáš na můj grafík???

aduliak
22. sep 2009

to neviem....ale snad nie.... alchemilka by mala byt tiez obsiahnuta vo Femigarde...

mata1001
22. sep 2009

jaaaaj,no ale asi by som sa opytala v lekarni.

aduliak
22. sep 2009

skusim sa spytat.....si mi nasadila chrobaka do hlavy 😒

aduliak
22. sep 2009

babenky, musim ist, prajem vam krasny vecer a zajtra sa vidime 🙂

dzou
22. sep 2009

pa adi..kvetka asi zase zmyzla 🙂

mata1001
22. sep 2009

jaj ale to ja nie v zlom.ja len ze sa hovori ze nieje dobre miesat a myslim ze v lekarni by to mali vediet.a hovori sa ze vsetkoho vela skodi.ja by som asi pila len jeden.a ked ti povedia,das mi vediet?mozno ten femigarde je lepsi ako alchemilkovy.vdaka

mata1001
22. sep 2009

baby cafte idem sa venovat mm.paaaaa

xena323
22. sep 2009

ahojky..ja dnes 25DC,BT 37,00..

dzou
22. sep 2009

paaa mati
ahoj xena tak to vyzera dobre 😉 ja dnes tak isto ako vcera takze ani pokles ani narast 😒

xena323
22. sep 2009

nooo,ved vies ako sa to rychlo z noci na rano zvrtne...nejako ma popichava v podbrusku,pripomina mi to ovulku...a ty ako sa moja citis?

dzou
22. sep 2009

no ja stale celkom dobre... sem am ma daco pichne trosku zaboli... ale dnes ani nie...ale to som mala aj minule a mrcha prisla... ale tak som nervoznaa to je jasneeee a zajtra idem po 12 dnoch do prace 😝

aduliak
23. sep 2009

Dobre ranko zienky.... moj graf 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9

rosbia77
23. sep 2009

krásne ráno všetkým,

dnes 27DC a menšia zmena v grafe 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff

simib
23. sep 2009

Ahojte.Včera som sa nejak zakecala s tou mojou tehu sestrou,tak som sem už nestíhala.Dnes konečne teplota 36.93.Včera 36.51.

nina88
23. sep 2009

Ahojte... Baby ja už nechápem... To čo mi ff spravil?? 10 DC som isto ovuláciu nemala, bola som v ten deň u lekára, takže to viem na 100% ... ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1

nina88
23. sep 2009

Ja som si myslela, že ten 14. deň je jasný... ☹

aduliak
23. sep 2009

Rosbia....to vyzera viac nez slubne 🙂 kedy chces testovat? 🙂
Nina...pockaj na tpelotu zajtra, mozno ovulku presunie....inal nechapem ani ja 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre