Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
23. sep 2009

a to tu dnes nikto nebol? 😕 😕 😕 😕

aduliak
24. sep 2009

Dobre ranko....zase som prva 🙂

puska16
24. sep 2009

ahojte babenky, ja mam otazocku, taktiez sa snazime, zial nie par mesiacov ale uz je tomu aj rocik ☹ a tento mesiac akosi nam to klaplo, teda sme sa trafili podla fertilityfriend do OVU ale kedze meriam teplotu,zapisujem aj do FF ale aj na wunsche a tam mi vysla uplne inde ovu...tak kde je pravda?? ma niekto skusenosti ktora stranka je lepsia??

aduliak
24. sep 2009

Puska...skus sem prilepit oba grafy.... 🙂

aduliak
24. sep 2009

ten prvy sa neda otvorit....musis ist cez listu vlavo Sharing / Home page setup 🙂

puska16
24. sep 2009

jaj pardon...skusim este raz.. 😒

puska16
24. sep 2009

sorry zase blbo... 😀

puska16
24. sep 2009

sorry ale mne sa akosi neda vlozit na ff moj link aby som mohla odoslat ten graf...takze asi nic z toho...

nina88
24. sep 2009

Dobré ránko, tak ff nesklamal, 14. deň ako vyšitý... Hurááá 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1

aduliak
24. sep 2009

tak skus aspon napisat, an ktory den ti dalo FF ovulku?

aduliak
24. sep 2009

gratulujem Nina.....priam ukazovy grafik...tak len tak dalej!!!

simib
24. sep 2009

Nina super OVU.Budeme spolu čakať na výsledok. 🙂

nina88
24. sep 2009

Myslíte, že ukážkový?? Je normálne po ovu ešte tak stúpnuť?? Nikdy by ma nenapadlo, že práve ja budem mať knižkovú ovu 14. deň... 🙂
Simib, ty máš tam jasnejšiu ovu... 🙂 Ale hej, budeme spolu čakať... 😉

aduliak
24. sep 2009

Simib...nadherna ovulka tiez 😎

simib
24. sep 2009

Ďakujem Adul.Uvidíme ako to dopadlo,ale poviem Vám,brucho ma bolí stále,teda pichá v podbrušku,ale z tolkého sexíku sa asi ani nečudujem. 😒

aduliak
24. sep 2009

tak po tolkom tuleni sa ani nedivim 🙂

puska16
24. sep 2009

aduliak- dalo mi to na 9 den ovu podla FF 😒

aduliak
24. sep 2009

Puska...a nedala si si tam este nejake ine priznaky,ako krcok, hlien alebo nieco ine, co ho malo zmiast? lebo ja myslim,ze tak ako to mas v tom druhom grafe, je to spravne.... 🙂

simib
24. sep 2009

Nina ty odkedy testuješ?

puska16
24. sep 2009

aduliak...hm tak to si ma nepotesila, hej mala som hlien a ten som si zaznacila, tak to bude asi tym, asi mas pravdu pak mi preto vysiel iny graf... 😢 tak nic pokracujeme dalej skusanim....

nina88
24. sep 2009

Odkedy testujem? No naučila som sa trolinka počkať, testovala som skoro vždy... Teraz mám jasný plán na 4.10. lebo to mám narodeniny a vychádza to na 13 DPO...

puska16
24. sep 2009

aduliak - ako si povedela, odstranila som si hlien a hned mi vysla ovu presne ako na wunshe 😠 uz nebudem nikdy znacit hlieny, je to blbost!!!

simib
24. sep 2009

Aha.No tak som zvedavá. 🙂

nina88
24. sep 2009

Puska mne sa to stalo včera... Tiež som musela odstrániť hlien... 😒

Simib ty kedy testuješ?

simib
24. sep 2009

Nina no ja som vždy začala tak od 9-10DPO,ale teraz by som chcela vydržať.Uvidím aké pokušenie bude.Ak budem mať nejaký príznak,tak testnem a ak nie,tak uvidím. 🙂

blackrose
24. sep 2009

ahojte baby 🙂
tak sme si vcera objednali postel... dodanie trva 8 tyzdnov ☹ takze este 8 tyzdnou budem mat dolamane telo a 2 mesiace este neotehotniem???? ☹ som myslela, ze nova postel mi k tomu dopomoze 😀 ale takto sa na to moze vykaslat 😝
ninka a je normalne, ze este po ovu vybehne teplotka, ona ti moze stupat niekolko dni 🙂

simib
24. sep 2009

Black tak nová postel,čo?Paráda.Aj my sme mali starú že som išla ráno odpadnúť od bolesti chrbta,ale už je nová a je dobre.Tak plodte všade inde. 😀 A stúpať po OVU musí,inak by nebola OVU.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre