Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
4. okt 2009

ahoj vrabcek...tak teraz nechapem ....je tam druhy pasik alebo nie?

aduliak
4. okt 2009

Ahojte baby...ste tu niektora?

dzou
4. okt 2009

ja som tuuuuuuuuuu 😉

aduliak
4. okt 2009

Ahoj dzou....co nove? 🙂
ja som dnes nemerala, vcera sme boli na oslave, tak by som to aj tak nemohla brat vazne 🙂

aduliak
4. okt 2009

a teraz isiel mm na futbal, tak som si dala na tvar masku, nafarbila vlasy (ideme na bud.tyzden na svadbu, tak nech som kocka 😀 ) a reku,ze idem vas pozriet.... a bola som zvedava, co Ninka, ale ta hovorila, ze sem nedelu pride, iba ak jej vyjde ta krv pozitivne... 😢

dzou
4. okt 2009

hej hej ninka hovorila ze pride ak bude test poz. tak neviem 😒 ja akurat este davam daco na predaj na eabey tak mi to trochu trva kym odpisem...
ja tiez nemam nic nove ja som len 4dc 🙂

aduliak
4. okt 2009

ja viem, ze my sme sa tento mesiac netrafili do ovulky, tak aspon dufam,ze si psychicky odpociniem od sledovania sa 🙂 ked uz nic ine.... 😖
a strasne sa mi nechce zajtra vstavat do roboty 😠

dzou
4. okt 2009

no ja mam este volno 2 dni... tak sa tesim... ale zase prichadzam o prachy 😒
a ako vies ze ste sa netrafili? ved to nemusi byt presne v den ovu..potapaci sa mozi udrzat aj niekolko dni....

aduliak
4. okt 2009

mam taky pocit, ze sme sa netrafili.... a mm ma potapacov nie excelentnych, tak pochybujem, ze by prezili dva dni 🙂 ale bodaj by 🙂 🙂

dzou
4. okt 2009

hmm tak aj tak drzim palce mozno prave preto ze si myslis ze sa to nepodarilo a nebudes sa sledovat tak prave preto sa zadari.... 😉

alzbeta.hod
4. okt 2009

většinou to vyjde v době kdy s tím nepočítáš.

dzou
4. okt 2009

tak tak alzbetka ma pravdu 😉

aduliak
4. okt 2009

ste zlate baby!!! bodaj by ste mali pravdu 🙂 ale fakt sa neidem sledovat a rozmyslam, ci vobec budem merat tento mesiac este teplotu dalej 🙂

alzbeta.hod
4. okt 2009

mě se snad ještě nepodařilo na to nemyslet nebo se nesledovat...

dzou
4. okt 2009

teda adi ale potom mas vydrz... ja by som to nevydrzala nevediet aspon trosku ze co sa deje ked je to mozne...

aduliak
4. okt 2009

doteraz som sa kazdy mesiac pozorovala, po ovu som ani cvicit nechodila, ze co ak nahodou 🙂 dnes som sla aj na bedminton s kamoskou a hovorim si, ze ak by sa stal zazrak, tak by aj toto bolo v pohode a drzalo sa mimi vo mne ako kliest 🙂 idem sa len snazit na to nemysliet, dala som si pevne predsavzatie...este neviem, ci sa mi to podari 😀

dzou
4. okt 2009

hej adi ja tiez tak zase chcem vyskusat na to moc nemysiet pri snazilkovani ked bude ovu.... verim ze tm je asi rpblem ze si to tak neuzivam 😀

aduliak
4. okt 2009

no pri snazilkovani na to myslim stale .... az teraz po ovu si to zacnem zase poriadne uzivat 🙂 ale co na tom, ked mm zajtra zase odchadza na tyzden prec ... ☹

dzou
4. okt 2009

no sak je to tazke na to pri tom nemysliet... 🙂

aduliak
4. okt 2009

presne tak..... ale fakt som slubila samej sebe, ze tento cyklus sa nesledujem, cakam o 11 dni mrchu a ak pride, tak budem rada, ze ju mam normalnu, mala som ovulku a ze mam teda dalsiu prilezitost v dalsom cykle....ved baby, ktore zas nemaju vobec ms, alebo strasne nepravidelne, su na tom horsie ako ja.... a ak nahodou za 11 dni mrcha nepride, tak budem najstastnejsia tehula na svete... 😀

dzou
4. okt 2009

tak aj ja to tak beriem tera som prvykrat merala bt a som rada ze mam ovu aj lf je dost dlha 14 dni...tak sa tesim zatial aspon z toho 😉

aduliak
4. okt 2009

presne tak dzou...pokial nam toto funguje, tak ako ma, je to len otazkou casu!!! 🙂

sonicc
4. okt 2009

ahojte, rozmyslam nad ninou, co s tou krvou.
Dufam ze sa niekde tesi a preto tu nie je ako slubila....

aduliak
4. okt 2009

Ahoj Sonicc..... ja som uz od rana myslela sa Ninu.... 🙂 snad oslavuje pri kofole, lebo pit nemoze 🙂

sonicc
4. okt 2009

hej v to aj ja dufam 😉 no ved uvidime, snad sa ukaze

aduliak
4. okt 2009

ja uz idem baby, prajem vam krasny zvysok nedelneho vecera!!! 🙂

sonicc
4. okt 2009

ahoj, uzi si zvysok nedele 😉

pimma
4. okt 2009

ahoj dzou 🙂 my sme na tom rovnako tento mesiac, ja tiez 4DC. dnes by som mala mat plodne dni podla jonasa, ale sa mi to nejak nepozdava tak skoro 🙂
som zvedava na ninu 😉

blackrose
4. okt 2009

ahojte 🙂
ja som prisla mrknut na ninu, ale ako pozeram, ste rovnako zvedave a ona sa neukazala. Tak dufam, ze oslavuje narodinky spolu s tehotenstvom 😵
ja som si tiez teraz povedala, ze nejako nejdem riesit ci sa podarilo (dufam, ze sa mi to tento mesiac konecne podari - nemysliet na to) pretoze tie nervy su strasne a hrozne zbytocne. Teraz si vravim, ze ak sa nepodarilo, nevadi, bude dalsia sanca 🙂
prajem vam pekny vecer a dobru noc... a vrabcek tak dufam, ze si tam nieco videla a ciarka bude zo dna na den tmavsia 🙂

alzbeta.hod
5. okt 2009

tak mi to nejde do hlavy doufám že ovu bude... protože teplotka mi oět klesá tak nevím. bez ovu jsem ztracená

http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre