Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

willi
9. sep 2009

...presne tak, najdolezitejsia je podpora - aj ked tu len taka virtualna, ale aj taka niekedy ovela viac pomoze 😉

aduliak
9. sep 2009

tak uz som zase na chvilku tu .... 🙂 kolega ma vyrusil 🙂

aduliak
9. sep 2009

podpora je strasne dolezita, hlavne pre psychiku.... mam na druhej strane kolegynu, ktora sa 2 a pol roka pokusa mat babo a nic, manzel ok, ona sice s liekmi, ale tiez ok a nic....nedari sa....teraz ide za dva tyzdne na laparku a ak tam nic nenajdu, tak nejake centrum..... ale ja si myslim,ze vela v jej pripade robi psychika.... uz by som jej to fakt velmi priala! 🙂

kv3tka
9. sep 2009

.....mam novinku,este horucu
prave mi pisala petulka,ze si nasla //,krasnu dialnicu 😉 ....

este raz petulka B L A H O Z E L A M....a vloz prosim ten vitazny grafik 😉 ,nech sa pokochame 😀

kv3tka
9. sep 2009

a uz naozaj idem........pa 😀

nina88
9. sep 2009

Ahoj aduliak, to s tou cystou máme rovnaké... Len ja som o žiadnej nevedela, len bolesti ma donútili ísť na pohotovosť a verdikt:prasknutá cysta, tak dúfam,že už nám nič nebráni ,,rozmnožiť,, sa 🙂

willi
9. sep 2009

...aduliak, podla mna psychika rozhoduje o vsetkom, skutocne...aj vela zien, ktore podstupili umele oplodnenie tvrdia, ze je to hlavne o psychike, takze chce to - ludovo povedane "klud a nohy v teple" 😀 a sustredit sa na nieco ine 😉

willi
9. sep 2009

...jeeeeeej, to je uuuuuuzasne, idem jej napisat 😵 😵 😵

lubka89
9. sep 2009

ahojte holky 🙂

aduliak
9. sep 2009

to je super...gratulujem Petulke! 🙂

willi
9. sep 2009

...ahoj lubka a vitaj medzi nami snazilkami 😉 ...tak nas daj o sebe do obrazu 😀

lubka89
9. sep 2009

aj ja sa uz snazim asi tristvrte roka a stale nic🙂

willi
9. sep 2009

...ja mam z tej petulky takuuuuuu nesmiernu radost 😀 😵 😀 😵 ...skoda, ze sme sa o tieto radosti pripravili tym hlupym piatkom, mohli sme tu uz mat dve tehulky, ktore by na nas trosku "napluli" tehu virusiky a takto ☹

...myslim na Vas tehulky 😉

willi
9. sep 2009

...lubka, tak sme na tom rovnako a este je tu jedna kocka blackrose, ale ta momentalne oddychuje na dovolenke 😎

aduliak
9. sep 2009

Ahoj Lubka 🙂

lubka89
9. sep 2009

ahhha ale teraz som zistila ze mi meskaju tak neviem co 😖

willi
9. sep 2009

...zeby tehu? 😵 Ako dlho Ti meskaju?

lubka89
9. sep 2009

11 dni tak neviem
😅

willi
9. sep 2009

...lubka 😕 , tak si urob testik, to musi byt tutovka a hned daj vediet vysledok 😉

lubka89
9. sep 2009

dobre ale este pockam ak nahodou cez vikendik ho urobim🙂

willi
9. sep 2009

...no ako myslis, ale ja by som uz testla, 11 dni, to je uz fakt dost, aby si vedela na com si ... a priznaky nemas nijake?

lubka89
9. sep 2009

nie len take male pichanie v podbrusku☹

aduliak
9. sep 2009

Lubka...ja myslim,ze by to mohlo byt ono 🙂 utekaj robit test, nech nas nenapinas 🙂

willi
9. sep 2009

...tak to by mohol byt jeden z priznakov...ale byt na Tvojom mieste, tak uz testnem...aby si mohla ist cim skor k dr., aby vylucil mimomaternicove tehu...

lubka89
9. sep 2009

teraz nemam ani cas ist do lekarni lebo idem o chvilku do prace

willi
9. sep 2009

...ved jasne, uvidis cez vikend...tak drzim palce, nech si najdes to, co si zelas 😉

lubka89
9. sep 2009

tak to dufam 🙂

aduliak
9. sep 2009

ja som presvedcena o tom, ze tu mame dalsiu tehulu 🙂

lubka89
9. sep 2009

tak to dufam ze ano🙂 duham ze to vinde

nina88
9. sep 2009

Jéj Peti super!!!! Gratulujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre