Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
11. sep 2009

ahoj dzou.....tak som dobre drzala palce 😉

lubka89
11. sep 2009

a nejaku mi porad🙂

nina88
11. sep 2009

Vrabcek amway sa nedá kúpiť v obchode, ale od predajcu... je to na princíp avon, ale tak to sa nedá porovnať kvalitovo... Sú tam všeliaké výrobky, nedám na ne dopustiť... Hlavne teda prací systém, aj pre detičky, dcéra mala ekzém ako bábo, tak som skúšala všetko až som natrafila na túto firmu... No a odkedy sme všetci na ich vitamínoch, nie sme chorí... A to malá bývala chorá každý mesiac... takže tak.

a lubi, veď si hoď do googlu tehotenstvo a máš tam nespočetne veľa stránok, ja osobne preferujem túto:

http://tehotenstvo.academy.sk/

dzou
11. sep 2009

hej kveti dobre 😀 inac nechce ta strasit ale takyto pomaly pokles som ja mala minuly cyklus pred mrchou 😒 ale tak dufam, ze sa to zajtra zdvihne
lubka tak tu specialne pre teba http://www.tehotenstvo.eu/ alebo http://www.tehotenstvo.eu/ ale je ich fakt straaaaaaaaaasne vela 😉

nina88
11. sep 2009

Kati to by mu vadilo? Že si píšeš s takmer tehotnými ženami...
Bože ďakujem milión krát za mojho muža!!!!!!!!!

lubka89
11. sep 2009

diky

katka.he
11. sep 2009

ja len predchadzam pripadnym problemom... ☹

dzou
11. sep 2009

lubi 😉 😉

kv3tka
11. sep 2009

dzou....ja uz som stratila iluzie 😀 ....a zajtra miesto tehutestu pojdem kupit vlozky 😀

katka.he
11. sep 2009

asi by mu vadilo ze rozoberam nase sukromne veci tak verejne na internete s cudzimi ludmi....ja viem, ze nerobim nic zle..a ani na tom nic zleho nevidim, ved aj ja som len clovek a potrebujem rozpravat aj s inymi ludmi a vypocut si rady inych, mozno skusenejsich a poucit sa...ale...

nina88
11. sep 2009

Kveti to čo má znamenať toto?! Sa nehanbíš? Kde máš pozitívne myslenie?! Ale rýchlo sa prepni, lebo toto nie si ty! 😠
Zajtra daruješ mužovi malé tenisky s vycikanou dialnicou a hotovo... 😉

nina88
11. sep 2009

Kati prepáč ale neodpustím si to, len druhý deň počúvam o tvojom mužíkovi a už mám pocit, že si utláčaná poslušná nešťastná žena. Ešte raz sorry ak sa mýlim a sa ťa to dotklo, ale musela som...
Chorobná žiarlivosť je veľmi nebezpečná... A dobre si premysli, aké to bude, ak budete mať bábo...

katka.he
11. sep 2009

ninka ja sa za uprimny nazor neurazim... a beriem ho navedomie..odteraz s o muzovi bavit nebudem OK? 🙂

kv3tka
11. sep 2009

...Ninka 😀 ....to bol plan,ale tak clovek mieni-Pan Boh meni 😉
....ja stale pozitivne myslim....sanca je stale,ale tak graf vravi nieco ine 😉 ...
pre mna je velmi podstatne,ze moje telo funguje....a ze je to len otazka casu 😉

dzou
11. sep 2009

kveti sak aj ako si pisala aj tehu grafy mali nizku teplotu a zajtra este moze vyskocit tak moooooooooc drzim palce aby to nedopadlo tak ako so mnou minuly cyklus 😉 sa uz neviem dockat do zajtra 😅

nina88
11. sep 2009

Kati ok, lebo vždy ma to len naštartuje, lebo mi je to lúto... ☹
Kveti Bris padol graf pod čiaru a na druhý deň mala 37, tak si urobila test a bolo... 😉

kv3tka
11. sep 2009

....moze....ved vsetko je mozne.....ja sa vzdam az ked pride mrcha!!! 😀 ,az potom zacnem novy boj s novou armadou 😀

nina88
11. sep 2009

A baby musím sa vám pochváliť, 4. deň diéty = 3 kg dole... 🙂
Viem, že to je len voda, ale presne to som potrebovala... Bola som nafúknutá vodou ako bálón... 😠
Ale darí sa a ja mám z toho super pocit... Jem zdravo, nehladujem a chudnem..Kým som sa k tomu dokopala...
Rozmýšlam, že aj keď budem tehu budem takto papať... Už nechcem 30 kg pribrať!!! 🙂

katka.he
11. sep 2009

ja sa na dnes s vami lucim, prajem vam krasny slnecny vikend, plny dobrych...najlepsich sprav a po vikende sa ukazem....a ukaze sa aj mne ze co a ako...uvidime ci ta skutocne traaapna mrcha znova sa votrie do mojho zivota..papa

kv3tka
11. sep 2009

ahoj katka...tak aj tebe pekny weekendik.... 😉

katka.he
11. sep 2009

vkaka kvetka..drzim palceky aj tebe..nech nam to vyjde aby sme mali aj my na testiku krasne dve ciarky ako v tomto usmeve 😀

kv3tka
11. sep 2009

....ninka,ved na fotkach vyzeras jak susienka 😉 ...kolko prosim ta vazis,ked chudnes?
ja by som potrebovala dat dole tak 2kila,ale to neni problem....ja to zvladnem 😀 ....bo v zime sa vzdy zagulatim......tak s chudnutim mam skusenosti 😀

aduliak
11. sep 2009

Kv3tka....aj ja som na tom ako ty.....mam nadej, az kym nepride mrcha a skusame dalej!!!
Katka...prajem krasny vikend a bez mrchy!!!

vrabcek154
11. sep 2009

Kvetka a co je s barchee, vobec nepise..

kv3tka
11. sep 2009

vrabcek to ja vobec neviem.... ☹

nina88
11. sep 2009

Kveti fotky klamú... 🙂 Teda moje oblečenie klame, viem sa maskovať, ale už to bolo také zlé, že ani maskovanie sa nedarilo...
Pred tehu som vážila stabilne 63 kg (meriam 173 cm), rodila som 93 kg, v pôrodnici som nechala 10 kg (vraj vela vody som držala) , potom som sama schudla na 73 kg a pred svadbou (2 roky dozadu) na 66 kg, čo bolo super, ale...
Sedavá robota, nestíhačky s jedlom, nočné vyjedanie chladničky a slabosť pre mochitko spravili to, že v nedelu som sa postavila na váhu a skoro som skolabovala - 75,5 kg!!! Takže len tolko, už som sa hanbila vyzliecť pred mužom, čo by bola troška bariera pri plodení potomka... 😀
Takže dnes ráno 72,1 a pokračujeme na 63 kg, ak mi do toho samozrejme neskočí mimi, čo by bolo samozrejme 1000 krát lepšie ako tých 63 kg...

kv3tka
11. sep 2009

75,5 😕 😕 😕 ...to fakt nevyzeras.....by som nepovedala
no ja mam momentalne 55,5kg....no moja idelna vaha je 52kg....vtedy sa citim najlepsie....preto chcem tie 2kila dole.....

nina88
11. sep 2009

Vidíš!!! A ty mi hovor kto je sušinka... 🙂

kv3tka
11. sep 2009

....sušienka,ninuška..... 😀

kv3tka
11. sep 2009

....tak ale to je tvoja chyba!!!!....ked sa tak dobre maskujes 😀 ....jak chameleon 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre