Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
15. sep 2009

Ahojte krasky...tak som opat na chvilku tu.....ja dnes nie som v robotke (chvalabohu cez sviatok nemusime 🙂 ), tak som vas na chvilku prisla pozriet, ze co nove, chcem sa venovat manzelikovi 🙂 ja dnes cakam mrchu a zatial nic, ale brusko boli aj krize...tak uvidime, kedy sa jej uraci 🙂

pimma
15. sep 2009

ahoj aduliak 🙂 tiez som dnes doma, tak sa vytesujem. aku si mala rano BT? merala si?

aduliak
15. sep 2009

Ahoj pimma....este BT nemeriam, ale ak mi teraz ta hnusoba pride 🙂 , tak zacnem od dalsieho cyklu 🙂

alzbeta.hod
15. sep 2009

ahojky jsem tu zas... chci se zeptat jestli je možný aby i přes utrogestan teplota klesla o 2 stupně

aduliak
15. sep 2009

ahoj Alzbetka.... o 2 stupne? 🙂 to snad nie 🙂
bohuzial, nepomozem ti, ani neviem, co je to utrogestan...na co sa to berie?

pimma
15. sep 2009

aduliak, kludne zacni merat, ak pride mrcha, teda az po jej skonceni.myslim ,ze BT ti vela napovie 😉 a drzim palce, aby mrska vobec neprisla. kolko sa uz snazite?

alzbeta.hod
15. sep 2009

utrogestan jsu hormony na upravení cyklu a prý teplotu zvednou. dnes jsem 17dc

aduliak
15. sep 2009

toto je 5.cyklus.... urcite zacnem merat....akurat som hovorila muzickovi, ze by som bola najstastnejsi tvor pod slnkom, keby uz neprisla 😀 ale mam vsetky predmrchovske priznaky 😠

aduliak
15. sep 2009

alzbetka a nemoze to byt pokles pred ovulaciou?

alzbeta.hod
15. sep 2009

no to právě netuším....doufám že ne... pracně jsme se snažili do 15dc tak snad proběhla... ale moc tomu nevěřím... no a i kdyby měla být tak ten utrogestan zabrání aby proběhla...

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

aduliak
15. sep 2009

alzbetka....no ja nie som odbornik na grafy, to by sa ti nasa Kv3tka alebo Lauritka hodila,ale nemyslim,ze ak ti klesla teplota na 2. den akoze po ovulacii, ze to bola ovulacia .... 😠 ale vazne moj nazor este absolutne nemusi byt spravny... 😠

aduliak
15. sep 2009

a dufam kvoli tebe, ze sa mylim....

alzbeta.hod
15. sep 2009

přemýšlím že ty hormony vysadím... jestli ovu nebyla do 15.dc tak už nebyla protože ten utrogestan to nezpustí. No jinak díky já už musím letět. Pa pa

aduliak
15. sep 2009

nemas za co, este pockaj na nazor odbornicok.... pekny dnik ti prajem!

alzbeta.hod
15. sep 2009

tak pa pa večer tu juknu jestli někdo neporadí...

aduliak
15. sep 2009

aj ja utekam uvarit volaco na obed 🙂 nech mi ten moj chlap od hladu neumre 🙂 majte sa zatial krasne!

blackrose
15. sep 2009

pimma naozaj to bola krasna dovolenka a tiez dufam, ze plodna

lauritka dakujeeem 🙂 uz som to niekolkokrat citala a vzdy si to dopletiem 😅 vobec mi nevadi male poopravenie, ktore bolo vlastne dost velke 😉 ale aspon som zistila, ze som pred ms a krcok mam velmi nizko, takze by sa toto nase dovolenke snazenie aj mohlo vydarit 🤐

lauritka
15. sep 2009

alzbet z osobnej skusenosti viem, ze utrogestan na moje teploty nejak obzvlast velky vplyv nemal.. tvoj pokles moze byt len jednodnovy vykyv po ovu, ak ti teda zajtra znova stupne BT. ak nie, tak pravdepodobne ovu este len pride, alebo vobec nebude. hmmm 😕 bolo by dobre to kombinovat aj s hlienom, pripadne s krckom, aby sa to dalo lepsie specifikovat ak su taketo nejasne teploty.

black chapem, hlavne ta poloha sa pletie🙂 vysoko = tazko ho dosiahnes... nizko= je natlaceny dole v posve, lahko ho nahmatas 🙂

blackrose
15. sep 2009

lauritka, vies sa mi prosim ta pozriet na moj graf??? Som z neho velmi zmatena 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/1ed0a8

blackrose
15. sep 2009

uz som si precitala odpoveda na grafy BT stastna 13 🙂 dakujem

blackrose
15. sep 2009

dnes je tu nejako mrtvo... vsetky tusim sviatkujete 🙂 tak len oddychujte

alzbeta.hod
16. sep 2009

ahojky všem tak dnes teplotka opět stoupla na 36,6, díky za radu 😀

zuzana1979
16. sep 2009

ahojte, tak sa hlasim z tatier a aj ja som to tam dostala, cize zaciname sa opat poctivo snazit.

zuzana1979
16. sep 2009

vidim, ze ste tu toho popisali riadne, ze to ani nestiham citat. ninka a ty kedy cakas? resp. necakas? 🙂

xena323
16. sep 2009

ahojky ja som tento mesiac zacala merat len koli tomu aby som zistila cez vikend ci mi praskol po pregnyle folik a doslo k ovulke,teplotka krasne vystupila a v pondelok na folikulometrii bol uz folik prasknuty a doki videl zlte teliesko a odvtedy meriam aby som vedela kedy pride mrcha a zatial sa teplotky drzia na 37,1...tak uvidime...

aduliak
16. sep 2009

Dobre ranko....mne zatial mrcha nedorazila...tak uvidime 😉 ale pocity su ako na nu..... alzbetka, som rada, ze som sa mylila 🙂

nina88
16. sep 2009

Dobré ránko... Tak ja dnes 9 DC, vie nejaká ,,odborníčka,, posúdiť moj graf, či je to takto ok? Kedy mám začať s ovu testami??

http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1

aduliak
16. sep 2009

Ahoj Nina....ja bohuzial odbornicka nie som....a Kv3tka sa tu uz dlho neukazala 😠

katka.he
16. sep 2009

dobre ranko dievcata...tak ako sa dnes mate?

blackrose
16. sep 2009

ahojte 🙂

ninka, z tohto sa neda vycitat, kedy ta caka ovulacia... to by si musela aspon priblizne vediet, kedy asi mavas obvykle ovulku. Z grafu zistis, ci ti prebehla a nie kedy ju budes mat. Pripadne ked vies, kedy asi ju mavas, tak uz vycitas aj to, ale to tak den pred tym, ked ti teplotka klesne.
Viac mesiacov merania a viac skusenosti 🙂 ja som z tohto mojho mesiaca uplne mimo :-/
http://www.fertilityfriend.com/home/1ed0a8

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre