Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

pimma
23. sep 2009

ninka, ty to mas potvrdene od lekara, ze to nebol 10DC. pocitac je len pocitac 🙂 ja verim, ze som mala ovulku 12DC ako obvykle a hotovo 🙂

nina88
23. sep 2009

Veď dúfam... 🙂 Idem ja pre moju tanečnicu, majte sa baby... Pa pa 🙂

blackrose
23. sep 2009

pimma, vacsinou praveze ked aj niektora baba bola tehu, tak povedala, ze zrovna vtedy ziadne priznaky nevnimala (inokedy ich tiez bolo milion a tehu nebola) 😉 takze vzdy je najlepsie pockat na vynechanu ms... ale ked to je take tazke nemysliet na to ci sa to podarilo... 😒
keby sme sa vedeli od toho odosobnit... ako ked som pocula, ze niekto zistil ze je tehotny az po 2 tyzdnoch od vynechania ms (lebo si nevsimla, ze jej vynechala) 😀 tak to by som chcela... ja cakam na ms tak tyzden pred tym 😀

blackrose
23. sep 2009

ninka papa a pekny vecer 🙂

alzbeta.hod
23. sep 2009

ahojky jak se tu máte? Konečně jsem doma z práce... jsem úplně hotová... jo jinak teplota stále nahoře... myslím že se rozhodne zítra... dnes ráno jsem ještě byla pod vlivem prášků.. ☹

pimma
23. sep 2009

blackrose, nam sa to nemoze stat, ze si nevsimneme vynechanu ms 🙂 mne vynimocne v zime meskala asi 2-3dni a uz sa mi aj zdalo, ze sa mi kruti hlava a myslela som si , ze som v tom, no potom prisla mrcha ☹
alzbetka, nemas graf BT? hod ho sem 🙂

blackrose
23. sep 2009

pimma, podobne 🙂 nikdy som nemala ms neskor ako 28 DC a v decembri (to sme sa este nesnazili... len raz sme skusili si nedat pozor) a v juli mi meskali a dostala som az 30 DC... to boli soky 😀
alzbetka, vyzera to nadejne, ale este mas malo DPO na predcasne zavery... drzim palce 🙂 a preco si bola na tabletkach???

blackrose
23. sep 2009

ok, idem ja uz dnes prec z prace... ideme s mm si kupit novu postel a matrac 😀 mozno na novej posteli sa nam podari splodit 🙂

pimma
23. sep 2009

alzbetka, to vyzera dobre 🙂 drzim palce
blackrose.. dobre vyberte 🙂 tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

alzbeta.hod
23. sep 2009

beru utrogestan na srovnání cyklu, takže ten pomáhá teplotám nahoru... ☹

mata1001
23. sep 2009

ahojte zienky to ste tu ale popisali od vcera....normalne nestiham citat!!! 😀
aky ste mali dnik?a vlastne je tu niekto?

dzou
23. sep 2009

caute baby no ja ndes takto uz vazne neviem co si mam o tom mysliet ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

mata1001
23. sep 2009

ze si tehula?

dzou
23. sep 2009

nooo to pochybujem... stale taka ista teplota a ani nizka ani vysoka.. ☹
mati a ty ako sa mas?

mata1001
23. sep 2009

jaj dzou keby som sa mala lepsie uz to nevydrzim 😀 😀 😀
ja cakam kramiky asi tak v pondelok a keby neprisli (to by som bola rada) a hned robim testik.uz ho mam pripraveny.ale pri mojom stasti!!! mrcha dorazi v nedelu! 😖

dzou
23. sep 2009

preco myslis? a ty vlastne merias bt? uz som sa nejak v tom stratila ze kto meria a kto nie, sorry...

mata1001
23. sep 2009

v pohode.meriam uz od febr.
preto si to myslim lebo ja mam take stastie ze mi dorazi a zase nebudem tehu.tvoj drahy bol na spermio?

dzou
23. sep 2009

nie este sa snazime len 4. mesiac, ale ak sa nam do vianoc nepodari tak rozmyslame ze pojde, ale zase suseda nam povedala aby sme pockali az do 8.mesiaca...(po novom roku to bude 6.) no tak co ta tvoja teplota dnes? hod graf....

mata1001
23. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001
no vyjadri sa.ja nemam slov...

dzou
23. sep 2009

no podla mna to vyzera velmi dobre... a nemas pocit ze ovula bola na ten 14 dc? ja by som povedala ze aj ano...podl mna teplota 36.9 je dost vysoka na ovu

dzou
23. sep 2009

i ked tak kukam tak ty mas celkovo dost vyskoe teploty, ale aj ak si myslim, ze bola skor okolo toho 14dc nemala si vtedy taka natahovaci vytok, alebo vodovy?

mata1001
23. sep 2009

dzou je fakt neviem.ja tu ovu nesledujem.mala som vytok ale ci to bol ,,ovulačny,,tak to fakt neviem.ja by som uz testla teraz ale vydrzim.som silna 😀 😀 😀 😀 a pockam do bud tyz aspon do ut.co ty na to?

dzou
23. sep 2009

noo ja neviem.... ja by som povedala ze ovu bola na 14 dc a ak hej tak si jasna tehula 😉 skus skontrolovat cipok ze ako sa tvari 😀 a pockaj este na nazor inych bab a ked si budu mysliet co ja ja by som na tovjom mieste testla 🙂

mata1001
23. sep 2009

jaj bodaj by si mala pravdu...ale aj minule cykly som mala vys tep a nic.ale to ja kvoli tym horm liekom.predtym(este som si tepl na zac merania nezapisovala) tak mi skakali hore-dole.a to do slova-

dzou
23. sep 2009

a teraz este beries lieky?

mata1001
23. sep 2009

nie.to beriem tak ze:5.den po mrche - clostyl
10.den - estrofem
15.den - lutenyl
doberiem a tak na 10 den mam dostat mrchu.tak cakam... a potom sa to opakuje

dzou
23. sep 2009

ako nechapem 😅 teda ake dhle cykly mas?

mata1001
23. sep 2009

dlhe,dzou,dlhe.ja to neratam,lebo donedavna som nemala ziadne.tak som rada ze ich mam....

dzou
23. sep 2009

jaaaaj tak treba este pockat, alebo aj pockaj na nazor inych ja na chvilu padam idem varit 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre