Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
26. sep 2009

no vidis tak si mohla testovat...

pimma
26. sep 2009

kv3tka... mna ovulka na 9 DC ani nenapadla, ale je tam stupanie, takze mozne to je. doteraz som podla grafu mala ovulku 12-14 DC. ale ktovie 🙂 test si zatial nerobim, som len 23 DC, este pockam, az by mrcha meskala.
blackrose...... budem sa snazit 🙂 🙂

mata1001
26. sep 2009

no len vtedy ma to nenapadlo.ale teraz uz budem na to mysliet.ale povedala som si od teraz vsetko zmierou,nebudem na to neustale mysliet lebo mi to ide na mozog.a este je dobre pocasie tak sup do prirody....
ale dneska nie lebo idem tlacit uz tie spominane zabijackove maskrty 😀

blackrose
26. sep 2009

mata neprovokuj!!! 😀 hmmm, a ja som hladna ako vlk, sa tej polievky asi ani nedockam ☹
pimma, s testom pockaj aspon do ms 🙂 a urcite daj vediet 🙂
ja mam v okoli dve tehulky a virusiky sa nejako na mna nelepia... jedna uz ma termin o 2 tydne, druha o 2 mesiace...

pimma
26. sep 2009

blackrose... uz potrebujeme na fore nejaku novu tehulku, aby sme sa vsetky nastartovali 🙂 zatial sme tu mali asi len 2 pokial si spominam .... tak podme, sup-sup do toho 🙂

mata1001
26. sep 2009

black poslem aj tebe ak chces.uz som slubila dzou ze jej poslem...
a ta polievka mala byt hotova na obed,nie?no ved meskas len 3,5 hod. 😀 😀 😀 .tak ju budes mat na veceru. 😀 😀 😀

blackrose
26. sep 2009

pimma, tak tak, len 2... tak si teda s dzou na rade 😀

mata hej, na obed 😀 😀 😀 este ze som sama doma, mm by uz krutil hlavou 😀 fazula uz makne, tak snad do pol hodky bude "obed" hotovy 😀

dzou
26. sep 2009

ja by som to brala 😀

mata1001
26. sep 2009

black nevadi...druhykrat ju das skor varit.kazdy sa uci na vlastnych chybach.u mna to plati na 100%.hlavne v praci...

pimma
26. sep 2009

blackrose.... vsetky uz sme na rade po tolkom snazeni a cakani, vsetky si to zasluzime 😉
dzou.. aj ja by som brala vsetkymi 10 😀 😀

dzou
26. sep 2009

pimma a ty ako si na tom?ktory dc?

pimma
26. sep 2009

dzou, ja som dnes 23 DC, ms mam trosku nepravidelnu, minuly mesiac bol cyklus 24dnovy, ale kludne moze byt aj 28. ty mas asi o nieco dlhsi cyklus, vsak?

alzbeta.hod
26. sep 2009

ahojky tak dnes teplota 36,3 a ms. Ale je divný že mi to ani trošku nevadí..... 😉

dzou
26. sep 2009

pimma sorry ze som sa tak vytratila 😉 no ja mam tak 28-31dc ale naposledy som mala az 33 ale to saovulka posunula

pimma
26. sep 2009

dzou, to nevadi, neda sa tu sediet cely den 🙂 budeme si navzajom drzat palce 😉 uz len par dni a uvidime, ci sa zadarilo 🙂

blackrose
26. sep 2009

fazula sa varila vyse 4 hodin... na stastie som to stihla kym prisiel mm 🙂 prajem vam pekny vecer 🙂 my si ideme otvorit vinko z dovolenky 😵
pimma, jasne ze vsetky mame narok a urcite by sme vsetky brali taky malicky zazrak 😵 a verim, ze sa nam vsetkym kazdu chvilu podari 🙂

dzou
26. sep 2009

dnes je tu volajako mrtvo asi kazda snazilkuje 😀

pimma
27. sep 2009

dobre ranko 🙂 zelam krasnu nedelu. ako sa dnes mate? moja teplota sa zatial drzi 🙂 tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1 ale nabehlo mi zopar vyrazok a to je predzvest mrchy ☹
dzou.... ako si na tom ty?

spiruanka
27. sep 2009

ahoj pimma drzim palce aby sa ti zadarili //. ja som na tom podobne tak len dufam tak ako kazdy mesiac,ze konecne by to mohlo vyjst 😉 mrcha hes hes 😅

blackrose
27. sep 2009

pimma 😵 stale drzim palce 🙂 vyrazky su aj predzvest tehotenstva 😵 vraj niektore maju na zaciatku tehotenstva zhorsenu plet, nehadz flintu do zita 😀
dzou, jasne ze snazilkujeme 😀

pimma
27. sep 2009

spiruanka dakujem, aj ja ti drzim palce 🙂 hes mrcha hes
blackrose, v tomto pripade by mi vyrazky nevadili, ak by som bola v tom 😀 ale som zvyknuta na ne,ze pridu par dni pred mrchou a este ma aj prsia bolia 😒

pimma
27. sep 2009

spiruanka, ktory si DC?

aduliak
27. sep 2009

Ahojte....myslim,ze tu asi teraz nikti nie je, ale aspon vas chcem pozdravit, keby sa to tu vecer rozbehlo 😀

lulu4
27. sep 2009

ahojte viete mi niektora poradit nejaku dobru kalkulacku kde si viem vypocitat plodne dni a a nejaky navod na meranie bazalnej teploty? Moc sa do tychto zenskych tajov nevyznam, snazime sa stvrty mesiac o babenko ale zatial sa nezadarilo tak chceme v tom pokracovat len si chcem tymto trosku pomoct.
Uzivate aj nieco ako callibrum baby plan? neviete ci je to dobre uzivat ked sa pokusate o babo? chcem si to kupit..
dik za rady

dzou
27. sep 2009

kocky no ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou.posledny cyklus mi klesala pomaly kazdym dnom pred mrchou takze uvidime co bude zajtra 😔 bojim bojim
lulu tu je link na bt http://merenibt.xf.cz/index2.html a kalkulacku si zadaj do googlu tehotenska kalkulacka a ti najde a hned tam bude aj mat vypocet na plodne dni...

mata1001
27. sep 2009

ahoj dzou aky si mala dnik?co si robila?

dzou
27. sep 2009

boli sme v zahradnom centre a videli sme tam supeeeeeeeer papagajov a chceme asi jedneho tak kuakm na nete len su tu straaaaaaaaasne drahe chceme toho siveho zaka co bude aj hovorit 😀

mata1001
27. sep 2009

jeeeej papagaja?ja sa nepostaram ani o obycajne rybky. 😒 😒 😒
my sme boli v Nitre otvorilo sa tam nove obch.centrum,tak sme boli kuk,chcela som rifle a nejaky pulover ale som si nevybrala.ale zaujal ma tam obchod z detskymi vecami.tak som tam vbehla a nie a nie vyjst odtial.mm len kukal na mna jak puk ze ty nie si normalna...ale ked tie malinke detske veci,kociky a tehot.saty su take pekne... 😉

dzou
27. sep 2009

no my sme este na svk mali rybicky, teraz mame psa, mali sme potkana, chinchili a teraz chceme papagaja 😀

mata1001
27. sep 2009

my mame pavuky...a komare...a sem tam muchy,ale tych je uz teraz malo.... 😀 😀 😀 😀
ale ja aj upratujem-nebyvame v spine... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre