Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

alzbeta.hod
30. sep 2009

můj muž taky nemá rád když testuju a nakonec to stejně dostanu ale taková už jsem já no 😢

puska16
30. sep 2009

coze??? moj muz uteka skor kupit testik ako ja a chce hned vidiet vysledok... 😀 a ked nic, zial ma iba vyobijma a trosku si zafnukame a tesime sa na dalsi mesiac.. 😉

nina88
30. sep 2009

Tí muži ale nechápu, čo cítime... ☹

nina88
30. sep 2009

Puska, tak to máš výnimku medzi chlapmi... 😉

alzbeta.hod
30. sep 2009

souhlasím

puska16
30. sep 2009

🙂 no len skoda ze stale ten testik vyjde s / ale nevadi, aj tak sa tesim teraz z teba ninka 😉

blackrose
30. sep 2009

muzi su vzdy rozumnejsi, lebo necitia to co my a nestresuju... im je to tak trosku jedno 😉

nina88
30. sep 2009

Si to vystihla Black... Ten moj rád hovorí: ,,Čo stresuješ prosím ťa... Neni jedno či otehotnieš teraz alebo za mesiac, za pol roka, za rok?? Raz to príde...,, Nenávidím túto vetu.

alzbeta.hod
30. sep 2009

u nás je to stejné... taky stále říká ať se na testy vykašlu, že uvidím až to nedostanu

nina88
30. sep 2009

mama sa ma práve opýtala, či náhodou nebude dvojnásobná babka... Vraj som úplne iná... 😉 Tak som jej povedala, že je to možné, treba počkať... 🙂 Jedna vec je istá, tak sa mi upravila pleť... ani nepamätám kedy som nemala na verejnosti make up a už som 3 dni bez... 😉

blackrose
30. sep 2009

toto hovori aj moj a tiez ma to stve, lebo nevie pochopit co citim ja... ale musim sa s tym zmierit 😔
kamaratka ked zistila ze je tehotna, este to nikomu nevravela, tak sa jej mama aj svokra pytali, ze ci nie je tehotna, ze je ina.. oni to asi nejako vidia 🙂 ale nechapem... ved to nemoze byt vidiet 😨

nina88
30. sep 2009

Mama ťa pozná najlepšie, tomu ver... 😉 Preto dúfam, že sa jej inštinkt nemýli... 😀

blackrose
30. sep 2009

🙂 uvidis ze nie a si tehulka 🙂

ludinka
30. sep 2009

nina mozem sa ta spytat aky tehotensky test si pouzila?ked ti ukazal tak skoro ze si tehu?
ja mam do mrchy este 5 dni

nina88
30. sep 2009

aj tak si to neviem predstaviť!!! Tolko to chcem, tolko sa to sústreďujem, že už som aj zabudla, že by sa to mohlo podariť...Nie že zabudla, neviem to vysvetliť...

blackrose
30. sep 2009

🙂 v tvojom pripade bolo jasne, ze to pride, kedze uz jedno dieta mas 🙂 len si musela cakat kedy to bude... no my, ktore este dieta nemame.... radsaj na nic zle nemyslim... aj na nas pride rad 😀 a dufam... nie verim, ze coskoro!!! 😵

nina88
30. sep 2009

ČUDUJ SA SVETE ALE RAPI CLEAR PáSIK... Všetci na neho nadávajú, tak som velmi neverila... 🙂

nina88
30. sep 2009

Black ja vám to všetkým tak zo srdca prajem!!!! 😉 Len už 5 mesiacov keď sa nedarilo, do toho tie cysty, tak už som bola vystrašená aj ja... SOm zvedavá ako to celé budem zvládať... Predsa pri malej som mala len 16....

blackrose
30. sep 2009

prave preto to teraz zvladnes ovela lepsie... pretoze vies co ta caka a budes si to viac uzivat 🙂 bez stresov.... a ja to prajem tebe, aby si si toto tehotenstvo krasne uzila 😵

ludinka
30. sep 2009

no, asi je to tak ze ked je baba tehu je jedno ktory test pouzije...... 🙂
ale ved raz sa vsetky dockame //

blackrose
30. sep 2009

a kde su dnes dzou, willi a kv3tka??? kedy sa chcu dozvediet novinku??? 😎

nina88
30. sep 2009

Neviem kde sú... ☹ Ale tak aspoň to budú čítať zajtra, keď už by som mala vedieť viac... 😉

nina88
30. sep 2009

ludi aj ja si myslím že to je jedno... ale tak taký nejaký s citlivosťou 50 by mi to možno ešte neukázal...

blackrose
30. sep 2009

zalezi asi od vela okolnosti... niekedy vraj ukaze az po dvoch tyzdnoch meskania...

ludinka
30. sep 2009

asi ano ale myslela som znacku 🙂
rozmyslam ci si ho mam ist kupit aj ja alebo mam este pockat, uz som si minuly mesiac vravela ze nebudem tak skoro pokusat ale mne to proste neda pokoj, a navyse ked mi je nevolno z niektorych voni a vobec nemam chut na sladke co sa mi nikdy nestava .......

nina88
30. sep 2009

Ludi ja presne opačne... Normálne sladké vôbec nejem, teraz sa idem za sladkým potrhať... 🙂 Pozri Ludi, nič za to nedáš... 2 eurá ťa z biedy nevytrhnú, no nie?? 🙂 Rapi clear 2v1, taká zelená krabička...
Black to je pravda, ale tá baba ktorej to ukáže až 2 týždne po meškaní, nemohla mať ovulku na 14. deň... Uznaj... 6iadne vajko sa neuhniezďuje mesiac... 😉

blackrose
30. sep 2009

mozno mala ovulku aj normalne, ale proste sa jej v takom mnozstve a tak rychlo nevytvara HCG hormon... neviem, ale vsetko je mozne, nie?

nina88
30. sep 2009

tak zjavne hej... 😉 Baby mne je tak strašne zle, že zachvílu ovraciam klávesnicu... Včera o takomto čase tiež... 😝

blackrose
30. sep 2009

ninka fuuuuha... vraj pomaha, ked stale nieco pojedas... kup si nejake suche keksiky alebo ovocie a stale nieco papaj... vraj je zle vtedy, ked mas prazdny zaludok... ale neviem, mozno kazdej je inak zle...

blackrose
30. sep 2009

joj, co by som dala za to, keby aj mne bolo takto tehotensky zle 😉 😅
(inak budem potom hovorit 🤐 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre