Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

alzbeta.hod
3. okt 2009

ahojky jsem tu na skok.... nechápu dnešní teplotu.... pomaličku to vypadalo na ovu a najednou průdký vzestup. Bojím se že zas budu bez ní.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6

kv3tka
3. okt 2009

veru hahaha....aj my sme sa natom riadne pobavili....proste ak su plodne dni....tak musime... 😀
2krat.....? 😕 ....ja by som to uz nezvladla.... 😵 ....ked som mala 20 nebol problem 😀 ...ale teraz eeeeene 😀

kv3tka
3. okt 2009

ahoj alzbetka.....no ved ten vzostup to je ovulka....uz len aby sa teplotka drzala hore 😉

alzbeta.hod
3. okt 2009

tak brzy??? Takže dnes už asi nemá cenu se snažit nebo ano????

lauritka
3. okt 2009

alzbet mne sa to zda skoro na ovu, nemas zvysenu telsnu teplotu?, alebo si nepila vcera vinko ? 🙂

kveti tak tak, starneme 😅 ok rada som si pokeckala, idem sa venovat mm s psikom . papa zatial.

kv3tka
3. okt 2009

je to dost skoro....ale nieje to nemozne 😉 ....uvidis nasledujuce dni.....
a presne ako pise lauritka....nie si chora?nepila si vcera?nespala si zle?....

ahoj lauri....pekny weekend....

alzbeta.hod
3. okt 2009

ne ne vínko jsem pila naposledy snad před 14dny. 😉 A teplota asi nee ale zjistím to.................................

tak tělesná je dost nízká takže to taky nehrozí 36,0

kv3tka
3. okt 2009

....tak mozno to bude taka skora ovulka 😉 ....sup-sup rychlo znasilnit manzelika 😝

alzbeta.hod
3. okt 2009

teď to nejde.... pracuje s tátou na domě... ale večer budem popíjet u tetky tak třeba bude rušná noc... 😀

kv3tka
3. okt 2009

...co oslavujete?.....a uzi si tu rusnu noc 😀

alzbeta.hod
3. okt 2009

nic neslavíme.. to mi jen tak se srážíme o víkendu na pokec při vínku 🙂

kv3tka
3. okt 2009

treba...ved weekendy su aj nato.... 😉 ....ja sa budem "srazat"....od pondelka....doma na dovolenke 😀

alzbeta.hod
3. okt 2009

jééé ty se máš. Já budu mít dovču až o vánocích. ☹
No tak jestli to opravdu je ovu tak mi držte palce.

kv3tka
3. okt 2009

je dost skoro na ovulku,ale tak cert nikdy nespi 😀 ....a zvycajne mavas ktory den cyklu ovulku? 😕

alzbeta.hod
3. okt 2009

minule jsem se jí asi nedočkala a jinak tak kolem 12.-15.dc

kv3tka
3. okt 2009

ja ti neviem..... ☹ ....aj ten egg hlien tam mas zadany....aj teplotka pekne stupla....uvidime,co urobi nasledovne dni.... 😉

kv3tka
3. okt 2009

idem ja uz do toho shopingu....nech uz mam pokoj a zajtra dobalim.....tak zatial papa 😉

aduliak
3. okt 2009

Ahojte babenky, ste tu niektora?
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 .... tak dufm,ze ovulka bola, aj ked sme to s mm asi nestihli 🙂 az vcera poobede, ked sa mi vratil bolo tutu-mutu 🙂

mata1001
3. okt 2009

ahoj aduliak ja so tuuuuu 😉

aduliak
3. okt 2009

Ahoj Mati....ako sa dnes mas? 🙂

aduliak
3. okt 2009

moj mm isiel pomahat kamaratovi s elektrinou na stavbu, takze mozem aspon chvilku konikovat 🙂

mata1001
3. okt 2009

celkom to ujde.idem sa unudit.v telke nic nie je.mm ide cvicit do posilky aja chudatko male 😀 😀 😀 budem sama doma a kukat telku 😢

dzou
3. okt 2009

aj ja som tu len sa mi nechce pisat 😝 vcera sme si dali vino s mm kedze je mrcha a teraz som bleee 🙄 jak vyflusnuta...

mata1001
3. okt 2009

dzou ahoj prehnalasi to s tym vinom?ja som bola vcera s kamoskou vonku,jaj tak dobre sme si pokecali,ale my dve sme take abstinentky...
aduliak tak aj ty si sama.... 😖

aduliak
3. okt 2009

ja chcem pozerat o 3 tieStepfordske panicky...videla som to kedysi davno a viem,ze sa mi to pacilo 🙂 a vecer sa chystame na oslavu kamoskinych narodiek, tak sa tesim

dzou
3. okt 2009

hej trochu sme to prehnali 😝 ale sak nevadi, aj to dakedy treba 😀

mata1001
3. okt 2009

jasne ze treba...
baby vcera som bola u gyn a povedalmi ze v pravom vaj mam 8 mm folik a v lavom 9mm folik.tak sa tesim lebo ja som nemala ani mrchu,ani ovu...tak dufam ze sa to rozbieha...a mrsku som mala 27.9.

aduliak
3. okt 2009

ja som si dala vcera dva male pohariky burciaku a tak zle mi z neho bolo..... 😒 dnes si dam len kofolu 🙂

dzou
3. okt 2009

jej ale burciak by som si dala skoda ze tu to nepoznaju 😒 a ja dnes uz len dzusik a mineralku 😀
mati tak to je super 😉 a ja ze kde si vcera bola 🙂

aduliak
3. okt 2009

no idem ja pozriet telku a urobit si kavicku....tak dzou, zatial sa "kuriruj"...ahojte baby....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre