Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

bibi24
autor
2. sep 2009

Kv3...hahaha diky 😀 budem uz taka uslachtena 😀 Uz iba necelaaa hodkaaaa 🙂
Ano, presne, mat ovulaciu je niekedy skoro take radostane, ako mat pozitivny tehu test, nie? 😀 No, u mna to tiez vyzera nadejne, 15 mm folikul zo zdraveho laveho vajecnika je dobre znamenie 😉 😀 Len aby praskol.
Inak, ja mam tiez taky pocit, ze coskoro budem tehu...neviem, ci to moze zena citit, alebo si len namyslam...kazdopadne, uvidime... 😵

pimma
2. sep 2009

ahojte baby 🙂 chcem sa opytat, ze ak mi graf BT ukazuje peknu krivku, ze teplota je pred ovulkou nizsia a potom vystupi a drzi sa do mrchy, je na 100% iste, ze ovulka bola?zatial som mala vsetky grafy celkom pekne,hoci tento mesiac som nemerala uplne, tak mi pocitac ovulku nevyhodnotil, napriek tomu by som ju mala mat okolo 13 dna. len sa chcem uistit, ci som podla BT vporiadku a mam ovulku. u doktora som este nebola.

xena323
2. sep 2009

pimma, malo by to tak byt,ze mas ovulku...ak si pravidelne merias tak to krasne ukaze...a ked sa budes snazit dlhsie a nic,mozes si to dat u lekara potvrdit folikulometriou a hormonalnym profilom...

dzou
2. sep 2009

ahoj xena tak ja som dnes dostala mrchu ale neva nejak som sa stym zierila a ideme dalej 😉

kv3tka
2. sep 2009

dzou...... 😠 takze prisla mrchana jedna!!!!

karolina23
2. sep 2009

barchee no konecne si sa ozvala inak kukala som a dacok tam je zeby sa podarilo?pockaj 2 dni aspon a zopakuj test jeeeeeeeeeeej tak ti drzim palce nech su // 😀

karolina23
2. sep 2009

neva dzou neboj nabuduce budeme obe tehu ja tomu verim ze sa to teraz podari 😀

xena323
3. sep 2009

dzou,nevadi,ved keby nebolo mrchy nemohlo by ani babatko byt...neboj este pridu chvile ked sa budeme modlit aby mrcha prisla... 😉 ale teraz vazne,nova mrcha-nova sanca....ja tiez mrchujem,vlastne pomalky koncim,v piatok a pondelok ma caka folikulometria a potom nacasovanie styku na postkoitalny test a zas folikulometria ci folikul praskol...a tento mesiac je to vssetko, viac sa stresovat nebudem tento mesiac...tak si drzme palceky

bibi24
autor
3. sep 2009

Dobre ranko babulky 🙂 Ja dnes rovnako s teplotkou, stale okolo 36,8...neklesa, ani nestupa. Som 13dc.

reivka
3. sep 2009

ahojte 🙂 kvetka aaaaau bojím 😨 😉

blackrose
3. sep 2009

Caute babule 🙂
bibi, kv3tka ja neviem ci tomu mikroskopu uplne verim, ale dala mi to teta, ktora to predava a vravela, ze jej zakaznicky, ktore niekolko rokov nevedeli otehotniet, tak vdaka tomu otehotneli, lebo zistili, ze prave pocas ms maju ovulku... takze nieco na tom asi bude, tak skusam 🙂 a minuly mesiac mi to vyslo presne na ovulku. Tri dni pred tym a 2 dni potom som mala krystalicke sliny, uplne to bolo viditelne.
V tomto obdobi sa mi prave zacinaju akokeby zakalovat, takze si myslim, ze o take 3-4 dni by som mohla mat ovulku, aj vytok uz zacina. Mam to take potvrdenie z viacerych stran 🙂

A nakupovanie vcera skoncilo asi tak, ze som si kupila nohavice na jesen namiesto toho, aby som si kupila nejake tricka na dovolenku 😀 ... uz maju vsade zimny tovar - bundy, svetre, cizmy... az mi z toho mraz beha po prstoch. Nechcem zimuuuuuu!!!! 😠

reivka
3. sep 2009

ani ja nechcem zimuuuuuu ! mne je zima aj v lete 🙂 🙂

reivka
3. sep 2009

ktovie ako barchee - je dnes silnejšia čiarka??

blackrose
3. sep 2009

barchee to tu nejako flaka, hlavne ked sme take zvedave 😉

reivka
3. sep 2009

nooo, ale čo už, ked mi nemáme nijaké testy, aspoň cudzí chcem obdivovať 🙂 teraz asi pracuje a večer alebo cez obed ked budú drobci spať sa ozve 🙂

karolina23
3. sep 2009

barchee haloo ozvi sa sme nedockave 😀

reivka
3. sep 2009

no tak barchee a to si kolky DC a kolky DPO???

brisilda
3. sep 2009

kocky ahoojte 😀 posielam tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt a velke TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT dufam ze sa na vas nalepia 😉 inak staci spravit kuk do jej alba ☹

reivka
3. sep 2009

akože ☹ ved tie čiarky jej silnejú
a diky za vírusíky, len neviem či pomôžu 😒

reivka
3. sep 2009

bris ty máš nejaký opačný úsmev to treba takto 🙂 😀

brisilda
3. sep 2009

reivka ja som nemyslela svoj album 😉 🙂 ale barchee preto aj ten usmev je otoceny ☹

brisilda
3. sep 2009

ale inak ma tam tienik tak hadam ta teplota bola odmerana zle 😉 velmi jej drzim palce aby jej to konecne vyslo 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

reivka
3. sep 2009

bris ved ani ja som nemyslela tvoj album ale barchee (šak nie som krepá) a ja som jej tam tie čiarky videla

brisilda
3. sep 2009

reivka ja som si ho kukla teraz ma tam uz aj graf a dnesna teplota od vcerajsiej jej vyrazne klesla no dufam ze zajtra sa vysplha znova hore 😉 drzim placeky barchee 😉

reivka
3. sep 2009

☹ neskoro barchee dostala

brisilda
3. sep 2009

ano vsimla som si to prave to dopisala len neviem preco nespravi kuk aj k nam ☹

reivka
3. sep 2009

tak to by som aj ja rada vedela 😒

barchee
3. sep 2009

tu som tu som 😉 taaaak a je to...akurát som začala slabunko krvácať...takže ms je tu...ďakujem baby, že sa tak zaujímate o moje hlúpe testy 😔 už si ich viac nekúpim...je to zybtočnosť, ktorá len dá nádej a ajtak hovno z toho...pardon za výraz...som sklamamná, naštvaná...bezradná... ☹

reivka
3. sep 2009

tak presne si to viem predstaviť, lebo za pár dní ja budem na tom rovnako a už viem dopredu aká budem naštvaná a sklamaná a budem nadávať a nervačiť a možno aj revať 🤐 😝

brisilda
3. sep 2009

kocky preto je dobre testovat az po vynechani ☹ barche je mi to velmi luto ☹ teplota hovori za vsetko 😖 no kiez sa zajtra vysplhala a krvacanie prestalo obcas sa zazraky deju 🙂 a duchov uz malo vela kociek su to testy na ktore sa neda ktovie ako spolahnut ☹ mozno doslo k oplodneniu ale sa vajicko neuchytilo 😖 inak pochybujem ze by sa duch ukazal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre