Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

alzbeta.hod
22. sep 2009

no je to nějaký divoký.... uvidíme co to přinese... možná další cyklus. Já už to nějak ani neprožívám... docela se i na ta další zkoušení těším... jen se bojím listopadu to jdu po víc než roce na gyndu na prevenci... co se mnou udělá? krev? Vyšetření? Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ☹

dzou
22. sep 2009

no mozno to bude lepsie ked pojdes na prehliadku.. ved sa neboj nakoniec vsetko dobre dopadne 😉 a ty si si ista ze ovulka bola?

alzbeta.hod
22. sep 2009

myslím že ano... ale prášky udrželi teplotu nahoře... nestihla klesnout. 15dc jsem cítila to samé co minulý cyklus (bolest podbřišku, hlen) ale jelikož jsem začala s utrogestanen tak teplota klesnout nemohla... takže nevím či stihla proběhnout.

dzou
22. sep 2009

ahaa tak uz chapem... no tak asi len cakat a ktory dc si? tazko sa to tam pocita na tom grafe 😉

alzbeta.hod
22. sep 2009

24dc... termín ms se blíží.

dzou
22. sep 2009

nooo to hej 🙂 ja som 21dc .. tak len cakat teraz co? to je hrozneee a ke mavas dlhe cykly?

alzbeta.hod
22. sep 2009

teď už konečně 28, minule dokonce 26. Mívala jsem i kolem 40dní ale konečně se to srovnalo. 😀

dorryska
22. sep 2009

ahojte bududce maminky....mam jeden problemik a idem sa spytat,ci mi neviete poradit....dnes som zacala merat BT a rada by som sa zaregistrovala na FF,len mi to nejde a pise mi tam,ze cez nejaku znamu,ci co,neviem....tak sa idem spytat,ci neviete,co s tym... 😉

dzou
22. sep 2009

ja ti poslem invite frien posli mi do ip tvoju mailovu adresu 😉

alzbeta.hod
22. sep 2009

mě tak přihlásla taky jedna dobrá dušička... taky mi to nešlo... ale nejdou mi posílat grafy do diskuzí ☹

dzou
22. sep 2009

a preco alzbet? robis to dobre cez en sharing a potom home page setup?

dzou
22. sep 2009

dorryska preistotu napisem ze ip je interna posta...a neboj sa nebudem ju nejak pozivat tu tvoju adresu ale inak to nejde 😉

alzbeta.hod
22. sep 2009

jj koukla jsem i přes stránku merenibt a chybí mi tam ten odkaz na můj graf ☹

dzou
22. sep 2009

hej? to je cudneeee a si si to predtym nastavila?lebo najprv to musis nastavit a potom ti ukaze...inak neviem 😕

dzou
22. sep 2009

tak uz som ti to poslala...to pozvanie 😉 dorrys tak teraz kukni na tvoj mail ci to tam mas...

alzbeta.hod
22. sep 2009

nejhorší je že ten prgram neumí česky, prd se tam dočtu 😒

dzou
22. sep 2009

nooo jak das to home page setup tak ak si to robil 1x tak sa tam najprv ten link neukazal... najprv si mala oznacit ze co chces aby sme mi videli napr. ako casto sa milujete tam moze byt ale aj nemusi ak nechces potom na konci je dajake tlacitko...ja uz si nepametam co tam presne bolo ale bude to nieco zase so setup.. no a potom uz ti ukaze link..tak neviem ci si to tk robila...

dorryska
22. sep 2009

dzou dakujem velmi pekne...idem na to a alzbet nic si z toho nerob,ja tiez budem musiet viac nacriet do mojej anglictiny.... 🙂

dzou
22. sep 2009

neni zac 😉

alzbeta.hod
22. sep 2009

tak zatím pa pa všem, jdu si lehnout 😲 😔

alzbeta.hod
22. sep 2009

děkuji za pomoc....

dzou
22. sep 2009

tiez neni zac... a teraz aj ten grafik vyzera trocu lepsie 😉 s tym krizom cervenym

alzbeta.hod
22. sep 2009

no právě...

dzou
22. sep 2009

a kde su vsetky kocky???

dorryska
22. sep 2009

dzou dakujem ti velmi pekne a mozem zacat veselo kazde rano merat a dufat,ze je vsetko v poriadku a tesit sa na babo... 🙂

dzou
22. sep 2009

hej hej tak ako my?tak napis daco o sebe ako dlho sa snazite v ktorm dc si a tak...
no ja snazim teraz 4 mesiac... a som 21DC(den cyklu) a 6dpo(dni po ovulke)...byvam v uk... a tak asi setko

mata1001
22. sep 2009

ahojte baby som tuuuuuu!!!konecne.uz mame aj utorok pomaly za sebou.este 3 dni.... a je vikend 😀 😀 😀

dorryska
22. sep 2009

no my sme iba teraz zacali,no teraz iba 2 mesiac a zacinam si uvedomovat,ze naozaj nie je take jednoduche splodit dietatko...a preto som sa rozhodla,ze nebudeme triafat ln tak a urobim si v tom poriadok...teraz som 30DC a v poslednych 4 mesiacoch sa mi cyklus predlzil...MS mavam tak 39 DC,tak som z toho nestastna trochu.....ovulku este iba idem zistovat,kedy nastava a ci vobec,lebo som sa docitala,ze vajicko niekomu ani nedozrieva a mame taky mensi problemik,ze moj priatel je dva tyzdne v ziline,kde byvame a dva tyzdne robi vo viedni....takze to budeme mat tazsie pri plodeni maleho buduceho kubka..... ☹

dzou
22. sep 2009

no tak to hej bude to tazsie ak nebyvate spolu 2 tyzdne 😒 a predtm si brala HAK?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre