Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
25. sep 2009

ahojte....tak hura piatok,aj ked mna caka pracovny weekend ☹ ....nuz,co uz....ale v pondelok a utorok budem mat weekend JA 😀
dnes ste toho velmi nepopisali....a vitam nove snazilky....kika,lulu ahojte 😉

aduliak
25. sep 2009

Ahoj Lulu.....
ja som sa akurat vratila z obeda a nemozem sa ani hybat, ako som sa napraskala 🙂
a mam svalovicu zo vcerajsieho aerobicu 😎
no a prinutte sa robit.... 😎

nina88
25. sep 2009

Ahoj Kveti... čo ty vlastne robíš??

kv3tka
25. sep 2009

ahoj ninka.....graf mas zatial krasny 😉 len tak dalej 😉
pracujem v Skotskom Tescu....na dispecine....riadenie dopravy....kamionov zo skladu do obchodov a naopak 😉 ....robotka v pohode....a za tie peniaze 😝
no a klasicky weekend nepoznam....volno mame podla rozpisu...teda hoci-kedy....aj ked robime klasicky tyzdenne 5dni zo 7dmich.... 😝

kv3tka
25. sep 2009

inak ahoj mata1001.....vraciam sa k vcerajsiemu vecernemu pisaniu....som kukla graf a nemyslis,ze by ovulka mohla byt skor.....ten 14-15DC 😕 .....este si netestovala???

nina88
25. sep 2009

Tak to robíme podobné... 😉 Ja som špeditérka... Pre Volkswagen zabezpečujeme ,,rýchlovky,, aby nezastavila linka...

nina88
25. sep 2009

Mata testovala... Poriadne čítaj... 😝

kv3tka
25. sep 2009

testovala? 😕 ....som to asi preskocila 😀 .....

kv3tka
25. sep 2009

...takze ked volkswagen nevyraba.....mas to na svedomi TY.... 😠 😀

nina88
25. sep 2009

Keď zastaví linka, tak hej... 😝 Ale ešte sa to nestalo... (klop klop klop)

nina88
25. sep 2009

K tomu grafu, jedine super je na tom zatial tá ovulka, nie? Nič iné sa tam nevidí... Že?

kv3tka
25. sep 2009

to nieje televizor 😀 ....tam ani nic viac neuvidis 😉 ....mozno IP....ale i ten nemusi byt a moze ist o tehu a naopak moze byt a tehu nie.....kazda sme ina,kazda si ten svoj graf vytvarame a malujeme inymi farbickami 😀
dolezite,a vlastne ak si spominam,ze si zacala merat,kvoli zisteniu,ci je ovulacia,ci nie.....tak mas krasnu ovulaciu.... 😉

kv3tka
25. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka a ja takto
....som tak 3-4dni pred ovulaciou....tak zahajujeme boj 😀 ....

nina88
25. sep 2009

Veď hej... Ja sa len pýtam, lebo moc o tom celom ešte neviem... 🙂 Som strašne šťastná z tej ovulky... Presne sme trafili ,,snaženie,, s ovulkou, aj som s tým pospala, tak verím, že sa ,,stretli,, a pokecali... 😀

nina88
25. sep 2009

Kveti ty fakt ešte klesneš? Keby ja som mala takú teplotu, myslela by som že to je dnes... 😒

nina88
25. sep 2009

Dnes ma ,,popicháva,, ľavý vaječník (ten ovuloval), tak dúfam, že sa nič nedeje... Už mám paranoje z minulého mesiaca... 😒

kv3tka
25. sep 2009

no neviem,ci este klesnem....alebo sa par dni udrzim na tejto teplotke....uvidime....minuly mesiac som klesla na 36,1.....a ninka,tu je rozhodujuci cas,kedy meriame.... 😉 ja meriam denne 4.50....o takom case zvycajne vstavam do prace....keby som merala poviem priklad o 7.00 teploty by take nizke nikdy neboli 😉

nina88
25. sep 2009

Aha... 🙂 Už chápem... 😉 Ja meriam 6:40

kv3tka
25. sep 2009

a niekde som citala,ze co hodina to teplotka o 0,1stupna vacsia..... 😉

kv3tka
25. sep 2009

dnes je to tu neak chudobne na pismenka ☹

aduliak
25. sep 2009

ja meriam 5.30..... Kv3tka, teda by som mohla cez vikend merat o 8 a odpocitat 0,25 stupna? 🙂

kv3tka
25. sep 2009

skor pripocitat 😀
ale adulka,to nie je iste,a najskor by si si to musela vyskusat,ci to na tebe funguje 😉 ....ale to uz by neplatilo to zakladne pravidlo BT:meriat denne v ty istu hodinu 😉

aduliak
25. sep 2009

jezisimaria...pripocitat...jasne 🙂 asi som prepracovana 😀
ja som skusala merat zo zvedavosti vecer a mala som 37,2!!! od rana sa zvysila o 0,7 stupna 🙂

nina88
25. sep 2009

dOBRE SI TO NAPíSALA ADI... odpočítať... Nie? Či ja mám logiku mimo?? 🙂 Keď sa teplota hodinu čo hodinu zvyšuje, tak keď zmeriaš o hodinu neskôr, na to, aby si mala akože teplotu zapísanú o hodinu skôr, musíš odpočítať... 😉

blackrose
25. sep 2009

caute baby, tak som tu zase 🙂 mne prisiel do prace notebook, tak sa z neho vytesujem a nemam cas na nic ine ani na pracu 😀 a potom sme boli s kolegovcami na 1,5 hodinky na obede 😀 no nemame sefa, je piatok, tak si uzivame 😀

kv3tka ahoooj...

nina88
25. sep 2009

No dnes zjavne neni o čom, Kveti... ☹ Chcelo by to novú tehulku... 😉

blackrose
25. sep 2009

ninka, tiez si myslim ze odpocitat 🙂

blackrose
25. sep 2009

ja si pre istotu zmeriam teplotu pred tym 2. 10. niekolko dni pred tym aj skor aj v normalnom case, aby som vedela aky je rozdiel v merani a toho 2.10. si tam pripocitam ten rozdiel 😅 tak dufam, ze zistim, ci bola/nebola ovulka...

aduliak
25. sep 2009

tak teraz ste ma zmiatli.... ODPOCITAT!!! 🙂

kv3tka
25. sep 2009

aaaaano,odpocitat 😀 ....som Vas chcela nachytat a v pripade adulky sa mi to na chvilku i podarilo 😀 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre