Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
30. sep 2009

ninka, ako pises, presne kvoli tomu si nechcem aj ja robit testy skor ako okolo ms... pretoze potom by som bola este ovela smutnejsia... ale tebe sa to nestane 🙂 😵

blackrose
30. sep 2009

ahoj ludinka, ako aj nina, tak si testla 9 dpo, co je tiez nieco okolo tyzdna pred mrchou... tak ako chces, mozes skusit, aj ked ja nie som zastanca skoreho testovania ako som napisala pred chvilou...

ludinka
30. sep 2009

ved prave ja uz som sa poucila tie mesiace pred tym, takze este pockam ved ako sa poznam tak si mozno tie priznaky iba nahovaram. 🙂
a ty sa uz ako dlho snazis blackroze?

puska16
30. sep 2009

Nina super!!!!!!!!!!! veeeeeeeeeeelmi moooc drzim palce 😀

alzbeta.hod
30. sep 2009

ahojky všem a Nina už testla? Nějak jsem to tu nevyčetla...

aduliak
30. sep 2009

Ahoj ludinka.... 4 mesiace je malinko....a nahovaranie si tehu priznakov doverne poznam 😀

nina88
30. sep 2009

ďakujem byby, ste zlaté... 😉 Ludi a vieš kedy si mala ovu??:

aduliak
30. sep 2009

Ahoj alzbetka...testla...nevydrzala 🙂 a je to tam!!! 🙂

alzbeta.hod
30. sep 2009

hurááááááááá aspoň nějaká šťastná. Mě se jen dnes zdálo o //. Ve snu

nina88
30. sep 2009

Jaj baby, vám niečo napísať... 😀 ALe tak niekomu som to musela povedať, nevydržala by som a kým nemám silné // tak nikomu ani muk a vy ste tu také v podstate ,,virtuálne,, ( 😀 ), tak sa nemusím báť, že niekomu niečo poviete... 😉

puska16
30. sep 2009

Ja uz mam z teba taku radost, jako keby som ja mala uz tie dve vysnivane // 😀

nina88
30. sep 2009

Pusi ty si zlatá... 😉 Niečo vám prezradím, ale až keď bude isté, že to vyšlo... 😉

alzbeta.hod
30. sep 2009

to se fakt nemusíš bát 😀 Kdy já je konečně objevím...

aduliak
30. sep 2009

zas nas ides Nina s niecim natahovat??? 😀

aduliak
30. sep 2009

Alzbeta...ja som tiez dve // videla len na fotke 😒 ale ked ich objavim, tak si hadam tu fotku dam potom zaramovat 😀

alzbeta.hod
30. sep 2009

já si ten test dám do albumu jako první foto... Jééé už aby to bylo...

puska16
30. sep 2009

Aduliak citas mi myslienky 😀

nina88
30. sep 2009

Dám vám potom ,,Návod,, ako na to... 😀

alzbeta.hod
30. sep 2009

tak šup sem s ním... už jsem dostala tolik návodů...

ludinka
30. sep 2009

no ovulaciu neviem urcit uplne presne pretoze bazalku( si zatial) 🙂 nemeriam ale viem urcite ze na 11.den ma pichalo vo vajecniku a potom sa mi zacal ten plodny hlien a ten trval asi 4 dni, vtedy sme sa snazili skoro kazdy den.
Viem ze 4 mesiace je pramalo ale ved viete urcite vsetky ake to je ked chcete a nic
😒 (dojde mrcha) keby mi apson vtedy nebolo tak strasne zle- bez ibalginu by som ani do roboty nedosla

nina88
30. sep 2009

Žiaden ibalgiiin!!!! Aspoň panadol, keď už musíš... Ibalgin je ružový jed!!!
Tak ja poviem ako sme to tento mesiac ,,robili,, a ak to vyšlo, berte si príklad, ak nie: sorry... 😖
Milovali sme sa len 2 krát... Ovu bola 14. deň a snažili sme sa 12.13... Potom už nie. Zaspala som s ,,tým,, a skúsila tú ,,prstíkovú,, metódu... Pila som alchemilkový čaj do ovulky a brala kyselinu listovú + železo a také všeobecné denné vitamíny... To je všetko... 😉

aduliak
30. sep 2009

Ludinka....vsetky to pozname.....
Nina...nenatahuj nas....a daj sem navod... 🙂

ludinka
30. sep 2009

ja viem ze ibalgin je jed ale co mam robit ked mi nic ine nezabera?
dakujeme za navod 🙂
mozno skusim aj ja ten caj bud. mesiac
a ak sa mozem sprosto spytat co je ta prstikova metoda??

alzbeta.hod
30. sep 2009

no mě asi chybí ty vitamíny... nejím totiž žádnou zeleninu a minimum ovoce...
jo a já s "tím" usínám vždycky aby to ve mě bylo co nejdéle. Zkoušíme to tak 2.měsíc. Manžel mi po "tom" dává polštářek pod zadek a hezky mě zabalí do peřiny. Cokoliv chci podat tak mi to podá... fakt super. No a tak usnu. Ale prstíkovou metodu jsem zatím nezkusila... jo a jedna těhulka mi poradila udělat se najednou pokud možno.

no prstíková metoda je že potom to sperma prstíkem naženeš k čípku a usnadníš jim tak cestu... 😀

nina88
30. sep 2009

Ďakujem alžbetka za vysvetlenie, hladala som ten lin, čo som se, dávnejšie o tom hodila, ale neviem ho nájsť... No a stým orgazmom sme to tiež spečatili... 😉

alzbeta.hod
30. sep 2009

fakt to vychází? Někde říkají že při orgasmu se čípek namáčí do spermatu a jinde zas že ho těmi stahy vypudí... tak nevím... Povedlo se nám to teprve tento měsíc, ale na to je ještě brzy i když znám hodně případů kdy otěhotněli hned po ms. dneska mi ale teplota opět klesla.

puska16
30. sep 2009

Ninka dakujeme za navod, teraz si myslim ze to vyskusame vsetky, ze baby 😉 ??

nina88
30. sep 2009

No ja som povedala tiež, že hneď vyskúšam, keď som to čítala...🙂

puska16
30. sep 2009

inak ja som sa chcela opytat...s tym hlienom, ja ho zvyknem mavat tak na 8-9den po mrche, ale podla merania BT vobec vtedy nemam ovu...je to tak asi 3-4dnik pred ovu...a vy tu pisete ze vlastne vtedy je ten tahavy hlien najplodnejsie obdobie...tak ja som asi niejaka divna 🙂

alzbeta.hod
30. sep 2009

já tohle vyzkoušela dohromady asi 2x a zatím teda asi ve špatné dny

teda mě dneska zas tak bere hlava... už 2.den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre