Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
1. okt 2009

ahojte kocky tak nic sa nekona a idem do dalsieho kola 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale tak ja som zase straaaaaaaasne hrda na seba a to vdaka bt som nepouzila ani jeden tehu test 😀

blackrose
1. okt 2009

dzou to je skoda ☹ ale ako vravis, ide sa do dalsieho kola 🙂 a aj ja som na teba hrda 😀 ja tiez od kedy meriam nepouzivam tehu testy 🙂

alzbeta.hod
1. okt 2009

ach jo... proč to vždycky vypadá nadějně a najednou nic.....

u nás takto http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6

jsem zvědavá jak poznám ovu, vypadá to jako minulý měsíc

dzou
1. okt 2009

hej je to fakt dobre a aspon ni som taka sklamana...kedze som ti uz cakala ze klesne 😉 je to fakt dobra vec ta bt...

blackrose
1. okt 2009

azbetka kazdy mesiac je iny... ja ked porovnam moje 3 grafy, tak tam nemam nic spolocne... 🙂 takze sa nestrachuj, skusajte priebezne stale a uvidis, mozno sa zrovna strafite a spatne vyhodnotis, kedy asi bola ovu... a mozno tento mesiac ju budes mat taku vyraznu, ze ju nebudes moct ani prehliadnut 😀

nina88
1. okt 2009

Baby my sa strašne pozorujeme... to neni dobréééé 😖

blackrose
1. okt 2009

dzou a ty nemas problem s pozorovanim krcku??? vidim, ze si ho pekne znacis...

blackrose
1. okt 2009

ninka, prepac, ale najviac sa tu pozorujes ty 😉 musis sa od toho troska odosobnit a uvolnit sa... a proste cakat aj ked je to tazke a snazit sa mysliet na ine veci... treba to skusit 🙂

aduliak
1. okt 2009

Simib....ze nesmrdim.... 😀 neblazni.... 😀
ja som v robote a mam toho moc, tak vzdy len nakuknem rychlo.... 😒

dzou
1. okt 2009

niiieeeeee jaho mam furt iny...ked je ovu tak si ho pomaly ani neviem dociahnut...tak ze ani neviem ci je otvoreny alebo nie...a asi 2 dni po ovu sa staihne dole a je tvrdy jak hovado..to si myslim ze by nikto neprehliadol... a teraz je uz zase tak vyssie a ovela makksi... no mne sa dost meni... ale treba pozorovat aj viackrat za den a potom urobit zaver...naj ked ides cikat 😉

alzbeta.hod
1. okt 2009

pamatuju si jeden měsíc kdy jsem měla hooooodně silnou ovu a nemohla jsem ji minout. Nejprve spousta hlenu a pozitivní ovutest ale já myslela že je to ten den. Takže jsme se netrefili. No a asi za 2 dny strašný křeče do levého vaječníku a pak 3 dny špinění... jenže to už jsme se nesnažili protože mi bylo zle.

blackrose
1. okt 2009

no ja mam teraz pocit, ze mam krcok stale rovnaky... je vysoko, ale ci je najvyssie neviem, nezda sa mi velmi makky, skor tvrdsi a zda sa mi otvoreny uz niekolko dni... ale tiez neviem, ci sa otvori este viac, tak si tam vsade zatial pisem medium a uvidim ci sa zmeni a ja to zistim 😅

majuska7979
1. okt 2009

ahojte baby , dobre ranko,...
pozdravujem vsetkych, som tu nova,...ale dufam ze vam to nevadi
baby citam co tu pisete, a musim vam povedat ze som riadny laik, ....krcok tvrdy , makky,....akoze bt to ja by som nezvladla, dost ze by som nemohla vstavat o tej istej hodine,...to neviem o co tam ide, ....takze nam neostava nic ine len tomu nechat prirodzeny priebeh 😖 , 🙂
mam tiez problem, lebo teraz to som uplny magor, mozte mi poradit,..???
pred tym nez sme sa zacali snazit o babo som mavala 30dnovy cyklus , a krami som mala 7, dakedy az 8dni,...
ale teraz je to uplne ine, stale 30 dni, ale moje kramy mam iba 4dni???? mozete mi povedat ci ma niektora s tym skusenosti???? jak ano ako si vypocitat plodne dni??? stale to bude 13,14,15???

dzou
1. okt 2009

no sak aj ja ked neviem tak napisem medium...ale zase niekedy aj naozaj je medium 😀 ako teraz som prvy krta ho studovala cely cyklus tak uz aspon budem vediet porovnat...

blackrose
1. okt 2009

ved prave preto ho aj ja studujem teraz cely mesiac, niekolko krat za den a som zvedava ci zistim rozdiely, lebo mne sa zatial zda stale rovnaky 😅

majuska ahoj, mozes sa k nam pridat 🙂... mne sa tiez pokazil cyklus od kedy sa snazime. A ovulku vobec nemusis mat v rozmedzi 13-15 dni. Je dobre sa aspon nejako pozorovat... ak nechces merat teplotku, tak aspon pozoruj hlien, pripadne si kup ovu testiky.

majuska7979
1. okt 2009

diki blackrose, hadam to nejako zvladnem a budem pozorovat hlieny 😎 , inak v strede cyklu mavam bolesti vajecnika, to bude asi ta ovulka nie ???
ropravala som sa s manzelom vcera to ideme skusit metodu, sex kazdy 3 den 😎 (lebo som citala ze tie male pluhy musia mat cas na dozretie 😀 ) vceca skoncila mrcha to hrr sa do prace 🙂

dzou
1. okt 2009

nooo majuska... u kazdeho chlapa je to inak... niekomu to nevadi aj ked to robi kazdy den a niekomu hej...no my sme teraz snazilkovali jak blazni takze tiez tnot cyklus chcem trochu polavit ze ci im netreba dlhsi cas na dorzetie ale ja si myslim ze kazdy druhy den by nohol stacit... zase aby ste sa trafilii do ovulky 😉

blackrose
1. okt 2009

no ja som citala, ze nove studie zistili, ze lepsie je mat pravidelny sexik, aby neboli spermie lenive a ze predosle studie, ktore vraveli, ze pred ovu mat 3 dni pauzu su uz minulostou...
takze neviem... ale my sme to skusali aj tak aj tak... tento mesiac asi snazilkujeme zatial najviac 😅 tak uvidime ci sa podari 🙂 ale dzou, teba este nedobiehame 😉

puska16
1. okt 2009

ahojte baby,

majka vytaj pri nas, no ja len v skratke, my sme skusali s manzelikom kazdy den pracovat na babu, a neklaplo to, presne ako hovoris, optimalny je kazdy 3den a popripade si kupit ovu testiky a ked ti vyjde // tak pracovat na mimcu kazdy den...inak si myslim ze tie male potvorky potrebuju cas sa spamatat a dospiet 😉

ninka...to je mi mooooc luto, ja som sa vcera tak moc s tebou tesila....ale ja tomu este neverim, ja dufam, ze teba mrcha vynecha este 9mesiacov, takze kupuj si vlozky 😀 😉 drzim palceky...

majuska7979
1. okt 2009

dzou mi sme tak blaznili na svadbonej ceste, dakedy aj par razy do dna,...a moj chlap 😒 je nonstop nadrzany, takze dufam ze ten 3 dnovy rozdiel vydrzi ☹ no co sa tyka trafit do ovulky, citala som ze tie male pluhy moze prezit v brusku aj 3 - 4 dni,...takze to ideme skusit , za skusku nic nedam 🙂 raz sa trafit musime nie 🙂

nina88
1. okt 2009

Nepozorujem sa určite najviac... Pravdu povediac dlabem na to (mimo týždňa pred mrchou, priznávam, to som neznesitelná) A asi mi nerobí dobre byť tu (ten týždeň pred...) tak sa ,,vidíme,, pondelok. To už budem zas ok. papa

alzbeta.hod
1. okt 2009

teď jsem byla na wc a zjistila jsem bílý ale už skoro tahavý hlen... je to možný? 6dc?

dzou
1. okt 2009

ninka nieeeee nikam nechod... si sisi? 😀 sak kazda sme taka...neblbni...
maji...no aj my sme taky sexuchtivu sak ked kuk na moj graf co X to sexik... a to stym prezitim je pravda ale chlap musi mat velmi kvlaitne spermijky na to aby tak dlho prezili a ty nevies ci ich ma 😒 takze tiez sa na to netreba spoliehat...

blackrose
1. okt 2009

ninka, ja som ta nechcela urazit, ani som nechcela aby si odisla, ja som to myslela v dobrom, ze nie je dobre stresovat nad kazdou teplotkou pretoze aj tak nic nezistis... ☹
drz sa a drzim ti palce aby to tento mesiac vyslo 🙂

nina88
1. okt 2009

Ja som sa neurazila, nebojte... 😉 Ja som si len uvedomila, že tým že som tu, na to myslím viac... Takže idem kukať last minuty na november a budem sa snažiť vybrať to na plodný týždeň... držte sa, papa 🙂

majuska7979
1. okt 2009

aha cize to zavisi od vela veci,...kua,...no to mame co robit,ale rozhodla som sa ze to necham na nahodu,..ak bude to bude,...fakt ja nemam nervy na meranie teploty,...vsak uvidime,..hovori sa nahoda je svina 🙂 ale diki za radu s tymi hienami, budem sa viac pozorovat 😎
ale co narobim, doktorovi som sem v UK povedala ze sa snazime o babo, to ze ak sa nepodari do roka to az potom on bude nieco riesit,.. 😠 svine,....
ale pojdem v nobembri domkou, na 12 dni to si chcem zajst do mojej gyndy, ci je vsetko ok

dzou
1. okt 2009

tak potom je vsetko ok ninka 😉 a idete na dovcu?

blackrose
1. okt 2009

dobry napad nina 🙂 a keby si nasla // tak nam daj ihned vediet a napis!!! 🙂 tesime sa

dzou
1. okt 2009

maji takze ti povedali ze mas cakat rok...no ja som zatial nebola... ale keby som ich okabatila a povedala ze snazime rok, myslis ze by na to prisli?

blackrose
1. okt 2009

urcite by na to neprisli... 🙂
ale ja som sa tiez rozhodla pockat rok, neviem, ale nejako nemam chut behat po lekaroch... skusam "prirodzenou cestou" a dufam, ze sa nam to tak aj podari. Ak nie, tak po novom roku pojdeme... hlavne potapacov skontrolovat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre