Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

mata1001
1. okt 2009

kv3tka prajem ti vela vela stastia.nech sa vam dari.moj sen je nielen poziciavat ale aj vybavovat svadby-komplet.ale pri mojom stasti sa mi to nepodari.iba ak by som vyhrala...

kv3tka
1. okt 2009

mati....aj to je dobry biznis...no u nas su ludia este inak nauceni...neviem,ci by to slo.....
fakt je zlaty ten psicek 😉

dzou
1. okt 2009

koho 😕 moj?

kv3tka
1. okt 2009

hej tvoj 😀

kv3tka
1. okt 2009

idem ja uz babenky....off.... 😉 ...zajtra sa tu opat ukazem....tak piste,piste.... 😀
pekny vecer!!! 😝 😉

dzou
1. okt 2009

ja viem kveti diki 😀 on je taky sisi..dnes som mu kupila novu lpticku a este stake sa tu snou hraje ...on sa vzdy tak tesi ked ma novu hracku jak male decko...on normalne vie ze to je nove 😀
tak pa pa a zajtra sa ukaz 😉

mata1001
1. okt 2009

ahoj kv3tka bruuu nocku....

dzou ano tvoj psik je zlatucky...

mata1001
1. okt 2009

aj ja idem kuk telku.dzou paaaa a zajtra vela nepracuj ved je piatok.ani ja nebudem 😀 😀 😀

dzou
1. okt 2009

neboj mati pa 😉

nina88
2. okt 2009

Ahojte, tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Pichá ma od rána podbruško... ☹

bibi24
autor
2. okt 2009

Ninka, krasny graf 😉 😵

nina88
2. okt 2009

Ahoj bibi... čo z toho keď testy sú negatívne... 11 DPO... To už by sa malo nejaké HCG uvolňovať, nie?? ☹

nina88
2. okt 2009

Ale zas, keby sa uhniezdilo 10 DPO (čo je v norme, že?), tak to by tam nemuselo ešte byť, nie? 😉

nina88
2. okt 2009

Vie niekto ako je myslený ten hlien eggwhite?? Akože ako bielko z vajíčka? Dobre som to pochopila? Lebo presne taký mám hlien a ak to zadám do ff, tak mi hodí ovulku s prerušovanými čiarami... 😒

sonicc
2. okt 2009

ahojte, nina neboj, hcg sa fakt uvolnuje kazdej inak, takze nehac flintu do zita kym tu nie je mrcha 😉
citala som o babach co mali v 8tt +test, takze nestresuj a cakaj 😀

kika333
2. okt 2009

dobre ranko, tak ja asi pojdem s tymy vyrastkami na gyndu ale az o dva tyzdne, vtedy mam ist na kontrolu......aj tak to mam uz dlhsie...tak uz to pocka 2 tyzdne........graf nemam ale od zaciatku cyklu mam teplotku 37,4, a to uz dnes je 24. den cyklu, ale dnes som spozorovala ten priesvitny natahovaci hlien

sonicc
2. okt 2009

ja mam vzdy 1,2 dni pred mrchou vajkovy egg hlien, ALE na zaciatku tehotenstva sa moze tiez vyskytovat hlien vo vacsom mnozstve...
asi som ti moc nepomohla co? 😒

kika333
2. okt 2009

jeej, vlastne 36,4 , som sa pomylila

simib
2. okt 2009

Ahojte.Tak ja takto.Takúto teplotu som ešte nikdy nemala.A včera ma tak bolelo brucho,že som na striedačku ležala a chodila grcať.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

simib
2. okt 2009

Ninka teplotky máš stále OK.No musíš len počkať. 🙂 Držím ti palčeky.

sonicc
2. okt 2009

kika sak cumim ze co to 😀 take vysoke teploty
nemas pokazeny teplomer? nieje mozne aby sa ti teplota drzala tak dlho rovnako.
ak si dnes spozor.hlien aky pises mohlo by ist o ovu ale je to len strela na slepo bez grafu

sonicc
2. okt 2009

no simib ale ty uz testni! vyzera to nadejne 🙂

simib
2. okt 2009

Sonicc ešte som len cca 10DPO.To je málo.Dnes ideme na chalupu,takže testovať budem asi až v nedelu večer,alebo v pondelok,ak ma nepredbehne mrcha.

nina88
2. okt 2009

Simib super... 😉

simib
2. okt 2009

Ďakujem,ale zatial sa na nič necítim. 🙂

sonicc
2. okt 2009

simib ved vela dievcatam sa ukazali // uz na 10 dpo 😉 ale je super ze mas taku trpezlivost 😀
drzim silno palce a hlavne DAJ VEDIET 😀

simib
2. okt 2009

Sonicc po pravde ja sa na tehu moc necítim.Síce je mi stále blbo,ale na tehu príznak by to bolo skoro,takže skor čakám mrchu ako //.

kika333
2. okt 2009

simib, najlepsie je testovat az tyzden po vynechani aby si nebola sklamana, ale ak to uz nevydrzis tak testni.... 🙂

nina88
2. okt 2009

1-2 dni pred mrchou máš ,,egg,, ? No ja mám dostať až pondelok-utorok, neviem prečo to tak mám... 😒

kika333
2. okt 2009

a tie vyrastky mal niekto? nieje na to nejaka mast? neboli ani nezavadzia mi to, len ked som si to videla, fuuj je to hnusne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre