Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

mata1001
3. okt 2009

chybala som ti?ake mile.... 😉 😉 😉 baby kofolu,dzusik a mineralku?no to neni nic moc,co?po vinku a burciaku? 😀 😀 ale moja sestra mala narodky tak mozem ist tam,len samej sami nechce,bez mm.tak tam pojdemeasi zajtra.

aduliak
3. okt 2009

Mati, to je super, krasne folikuly tak kratko po ms.....!!!drzim palce!!!

mata1001
3. okt 2009

aduliak ahoj a pekny dnik.a dakujem...

kv3tka
3. okt 2009

ahojte aj ja som uz tu....nakoniec som nesla shopingovat 😀 ,bo tu strasne fuka a prsi....tak som ostala doma a spravila si nechty....
adulka,tak ty uz po ovulke.... 😅 ....a matka naozaj krasne foliky....tak kratko po mrche.... 😉

kv3tka
3. okt 2009

dzou....mas ty veru pravdu....niekedy sa treba aj takto uvolnit.... 😉 ja si cez mrsku zvyknem kupit cervene vinko...vraj to je dobre na vycistenie a prekrvenie 😉 ....a tak ako sa ty citis dnes....som ja sa citila par dni dozadu po tej zurke....a to som ani vela nevypila 😀

kv3tka
3. okt 2009

a tu uz nik 😕 🙄

vrabcek154
3. okt 2009

ahojte, mne mrcha meska 1 den, ale pride, mam nervy jak des. robila som si testik vcera -negativny.Dnes som prisla do skoly, dalsie 2 tehotne, no supeer 😒

mata1001
3. okt 2009

kv3tka ahoj,dakujem aj ja som prekvapena a stastna,ale pripadam si jak blba ze stastna z folikov.ale ked som nemavala mrchu tak som stastna aj z takehoto ,,pokroku,, 😉 😉
vrabcek 2 tehule?povedz si,,nevadi, ja budem ta tretia,, 😉

kv3tka
3. okt 2009

pekne foliky su zakladom pre kvalitnu ovulku...takze pokrok je to urcite 😉

mata1001
3. okt 2009

a pytala som sa dr.ci moj zdrav stav (to ze by som mohla ostat tehula)vidi pozitivne a on ze ano.tak som bola stastna...

kv3tka
3. okt 2009

no vidis same dobre spravy....len tak dalej.... 😉

mata1001
3. okt 2009

si zlata...http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001 - moj predosly cyklus
http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001 - moj terajsi cyklus.
kvetka kukni ho prosim....co myslis kedy mozem ocakavat ovu?ja som si ju nikdy nesledovala,ani hlien ani ovu testy...mrsku som mala 27.9.
porad...

kv3tka
3. okt 2009

matka....si pamatam,ze som ti pisala k minulemu cyklu...ze ovulka mohla byt kludne aj na 14-15DC....pretoze odvtedy sa ti teplotky drzali pekne hore....ff si nieje isty....skus trosku sledovat....aspon ten hlien....ci sa objavi egg....alebo aspon to "vlhko" v gatkach 😝
ak si mala mrsku 27.9.....a vcera si mala foliky (8 a 9mm)....no ratam...ratam....
😀 cize dnes si 7DC....foliky denne narastu aj 2mm..... 😉 ...cize 13DC uz by mohli mat 20mm...a pri takejto velkosti uz dochadza k prasknutiu....a ovulke.....ja si trufam tipnut,ze bude okolo 13-15DC 😉

kv3tka
3. okt 2009

som zvedava,co nato povie teplotka 😀

mata1001
3. okt 2009

ano presne to si mi povedala ze mohla byt aj skor.no ty mas aku pamat?
inac dakujem ti za radu a tvoj nazor.
budem si sledovat ten hlien a hlavne sa budeme milovat kazdy den od 10DC.lebo sme sa milovali obden.a to asi nestacilo.

a ty si ako na tom?

kv3tka
3. okt 2009

hlien si sleduj....lebo prave v takom vlhkom prostredi sa maju spermijky najlepsie.... 😉
taktiku si zvolila spravnu....my sme sa tiez tento mesiac milovali kazdy den od 12DC...ovulka bola 16DC....tak teraz cakame na vysledok....som 4DPO....a tiez cakam na dovolenku...uz len zajtra a pondelok letime 😝
....idem ja na chvilku do zahradky...este sa stavim....zatial ahoooojkaj 😉

mata1001
3. okt 2009

ok ahoj...a tak u teba je velka pravdepodobnost ze budes tehula..drzim palce a urcite daj vediet...
ked budes tehulka aspon posles nejake virusiky... 😀

vrabcek154
3. okt 2009

ahojte, mrcha stale nic, ja neviem, som na pochybach - doteraz bola ako hodinky, ale ked meska 1 den, tak to nic neznamena, inak mam skoro rovnaky cyklus ako nina

dzou
3. okt 2009

ahoj vrabcek...a kolko dpo si?

pimma
3. okt 2009

caute 🙂 je tu niekto? neviete,ako je na tom ninka?neozvala sa? ja este mrchujem, inak nemam nic nove 🙂

dzou
3. okt 2009

no ona hovorila, ze zajrtra pojde na krv ku nejkaej tet a ze potom da vediet...teraz ke dakde na chalupe sa mi zda...

vrabcek154
3. okt 2009

dzou ja tie vyrazy dpo nerozumiem, mala by som si nastudovat tie skratky...

dzou
3. okt 2009

dpo=dni po ovulacii....vrabcek 😉

kv3tka
3. okt 2009

dzou uz lepsie? 😀
ja som pocistila šípy....a teraz lenosim....opat 😀 ....a ninka,ta tu bude az v pondelok.... 😉

vrabcek154
3. okt 2009

asi tak 14 dni po ovulke..ca.

kv3tka
3. okt 2009

vrabcek a pises....test negativny?ani naznak? 😕 .... 😝

kv3tka
3. okt 2009

a o chvilku ide superstar...tak si lahnem....prikryjem sa dekou....a rozdriemem 😀

vrabcek154
3. okt 2009

ani naznak, som pozerala zo vsetkych stran, ked tu niekedy pisete, ze su tam duchovia 😀 , ale nic

kv3tka
3. okt 2009

ja na duchov neverim....ale na 14DPO....by uz mohlo nieco byt 😉 ....ale nevesaj hlavu....mam priklad z blizkeho okolia....svagrinke sa ciarka objavila az na 18DPO....predtym ani naznak....tak sa drz a nevesaj hlavu 😵

dzou
3. okt 2009

kvaeti hej uz lepsie...som si zdriemla 😀 ja idem kukat x-factor ale bude az o 20.00....
vrabcek tak este pockaj a ked nepride do 2 dni tak skus testnut este raz...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre