Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
11. okt 2009

adu takze tvoj mm bol na spermiograme?? Tak aspon vies, ze ste ok, nie??
xena, tak vy mate skoro vsetky vysetrenia za sebou. Priechodnost vajecnikov si tiez uz podstupovala??

aduliak
11. okt 2009

Ahoj Black...bol...ale nedopadol najlepsie....bral aj antibiotika 2 tyzdne.....a mal ist aj na konrolny, ale sme sa dohodli,ze ak sa nezadari do konca roka, tak v januari pojde....

xena323
11. okt 2009

avoj black, ano skoro vsetko uz mame za sebou....na priechodnosti vaj som este nebola..moj doki mi navrhol laparku,ale kazdy ti povie inak...ja uz dve deti mam a nie som si vedoma nejakeho tazkeho zapalu co by to mohlo mat za nasledok...mozno este cakam ci to nie je psychika a samozrejme ak bude treba dam sa nato...

aduliak
11. okt 2009

Xena...tak to myslim,ze je fakt len psychikou.....snad vam to coskoro vyjde!!!
baby, utekam, prajem vam krasny zbytok nedele....a zajtra do roboty 😒

xena323
11. okt 2009

ja to tiez tak beriem aj ked nie som nato az tak upnuta...skor j e to moj bezny stres pracovny i sukromny

blackrose
11. okt 2009

xena ty uz mas dve deticky 🙂 takze mas istotu, ze by si mala byt v poriadku, ak tak ako vravis, si nic tazke neprekonala. A ta psychika je zla. Ja si tiez vravim, ved sa na to az tak neupinam.... ale to si clovek ani nemusi uvedomovat... a stres je tiez zly...
adu pekny zvysok nedele a zajtra sa vidime ☹ tiez sa netesim do prace....

xena323
11. okt 2009

veru psychika je pes....navonok sa vzchopime ale vnutro ostava zranene aj ked to uz tak navonok neprezivame...ta praca ani mne zajtra moc nevonia ale aspon ca s ujde rychleksie

blackrose
11. okt 2009

presne tak... ja mam prave nasleducuje 2-3 dni cakanie na mrchu... tak aspon praca mi pomohe zabudnut trosku a popritom mam nejake ulohy do skoly... tak mam toho viac nez dost..

xena323
11. okt 2009

tazke tri dni...mooja...ja preistotu neviem kde som v cykle... 😀 tak drzim palce a budem sledovat jak sa ti to vyvinie...a citis sa ako????

blackrose
11. okt 2009

tak to si na tom dobre, to by som chcela aj ja 😀
no citim sa tak ako kazdy mesiac 😅 mala som aj nadej, ale teplotka mi uz tri dni klesa, takze si myslim, ze sa nezadarilo ani teraz. Ale nevadi, verim, ze sa nam raz zadari 🙂

xena323
11. okt 2009

black....tento stav som si vzdobila sama od seba.... 😀 donutila som sa k tomu...nevravim ze nato nemyslim...ale len ako nato ze sa moze stat....nadej je vzdy ked vies ze sa nebranite a kym nedostanes mrchu....s teplotami sa moc nezatazuj...ja som mala ukazkove a dostala som....

aduliak
12. okt 2009

Dobre ranko.... hlasim sa po vikende z prace 🙂
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9

willi
12. okt 2009

...dobre ranko prajem vsetkym snazilkam, tehulkam a buducim tehulkam 🙂

...ako sa mame po vikende?

...adu, tak Ty si sa rozhodla stupat? 😵

nina88
12. okt 2009

Dobré ránko... 🙂 Ako ste na tom?? Ja mám pred sebou ťažký týždeň, rodičia išli na dovolenku a som sama vo firme... ☹ Musím to zvládnuť... No a dnes som 7 DC tak pomaly začneme... 😉

aduliak
12. okt 2009

Ahoj willi....no rozhodla som sa....ale uvidime, do kedy to vydrzi.... 🙂 i ked neviem, ci teraz dva dni budem moct merat.....idem zajtra skoro rano do CIech....takze to necham na prekvapko 🙂 ale citim sa jak na mrchu...bolia ma prsia, aj ked brucho este nie....
ahoj Ninka....to zvladnes, si sikulka 🙂

willi
12. okt 2009

...ahoj Ninka 😉 ...neboj, budeme s Tebou (aj ked len "in imagine") 😀

...adu, takze sa nechas prekvapit 😉

blackrose
12. okt 2009

ahojte 🙂 tak ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
idem pracovat, majte sa tu krasne 🙂

aduliak
12. okt 2009

Ahoj Black.....krasny graf...zase zacinas stupat 🙂

nina88
12. okt 2009

Teda Black... A už si sa tušim chcela vzdávať... 🙂 jaj bodaj by to vyšlo... Willi ty ako??

willi
12. okt 2009

...teda baby, ale idete hore - super 😎

...Ninka, ja som ok, nesledujem sa nijako, takze cakam v sobotu mrchu 😀 ...trochu ma boli prsia (hlavne ked sa pohybujem), ale to ma vzdy pred mrchou, takze asi tak 🙂

blackrose
12. okt 2009

no sice som dnes stupla, ale nejako sa citim ako keby mala prist mrcha... tak uvidim ako to dopadne... prsia ma bolia od vcera viac, ale to nie je nic nenormalne...
Ak nie som tehu, tak predpokladam, ze zajtra dorazi mrcha. Co dufam, ze nedorazi 😉

katka.he
12. okt 2009

caute babenky.... tak ja som dnes 29DC a zatial mrcha nedorazila... ale asi dojde... pretoze sa vobec ale vobec necitim tehu ☹

willi
12. okt 2009

...no mna v noci zo soboty na nedelu tak velmi boleli prsia, ze som nemohla ani spat 😒

...takze asi vsetky dostatneme mrchu a pojdeme od zaciatku 😀

nina88
12. okt 2009

Ahoj Kati... Aký mávaš cyklus??

katka.he
12. okt 2009

mavam ho aj 28, aj 29, aj 30 ...ael tohto roku som uz mala aj raz 32... nikdy nie skor alebo neskor...takze take 3-4 dni moze meskat inak nie... s teplotkou sa drzim na 37....

alzbeta.hod
12. okt 2009

pimma: ahojky včera jsem musela odejít... já už mám 6.dpo a teď jen čekám

jinak zdravím všechny co tu jsou

nina88
12. okt 2009

Willi prečo ten negativizmus?? 😠 Všetky ste tehu a hotovo!!! Kvoli prsiam nie ste? Ja keď som bola teho som myslela, že si ich dobrovolne urežem, tak boleli... 😝

katka.he
12. okt 2009

ahoj alzbetka..

alzbeta.hod
12. okt 2009

ahojky Katko, jak se ti daří???

katka.he
12. okt 2009

aj na bolia prsia... v dvoch predchadzajucich cykloch ma vobec neboleli... ale teraz ano...a stale my zvykli pobolievat pred mrchou..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre