Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
13. okt 2009

No ale po roku to už nie je v poriadku, tak celkom, tak preto som šokovaná... ☹ Aj vyšetrenia máte ok??

willi
13. okt 2009

...ninka, tak urcite je na tom nieco pravda, ale myslim si, ze ak uz dvaja ludia takto (ne)funguju, tak asi ani spolocne uz po babatku netuzia 😒

...kati, a nejdes Ty teraz niekedy na laparku (alebo sa mylim)?

dzou
13. okt 2009

caute kocky ako sa mate? ja som takto uz sa to blizi dufam... 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

katka.he
13. okt 2009

asi by ani nemali tuzit..pretoze taky vztah je "chory" nie je zdravy ... mm by mal ist koncom roka na spmg a nasledne potom ja na laparku..vysetrenia ako, hormony, stery, sono, ultrazvuk su v upnom poriadku aj ovulka podla teplot prebieha..len sa nezalubila ziadna spermika do mojho vajka 😀 ...nie su do seba 😀

willi
13. okt 2009

...ahoj dzou, takze uz sa chystate 😉 ...a aky bol perkelt?

willi
13. okt 2009

...presne tak kati 😉 , nie je pochyb, ze tam uz potom ani chemia nefunguje ☹

...inak zvlastne, ze vysetrenia mate ok a tie potvory sa tam neprebojuju...takze uvidite koncom roka ako dopadne manzelov spmg

aduliak
13. okt 2009

Ahojte baby....tak aj ja sa pridavam, ze to nevyslo tento mesiac .... moj graf.... http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 a uz som zacala spinit...takze dnes sa to rozbehne.... a som strasne smutna, aj ked viem, ze by som nemala.... ☹

dzou
13. okt 2009

jooooooooj moc fajne sa mi podaril 😉
hej chystame sa aj nova postel uz je tak krstime 😀 viackrat pre istotu 😀

katka.he
13. okt 2009

willi..inac mam aj maternicu pomerne dost v zadu ulozenu..ale to by vraj nemal byt zavazny problem....
ahoj aduliak...co uz... aj ja som isla dole s teplotou a zrejme dnes dojde aj mrcha....

nina88
13. okt 2009

No baby, my s mužom to máme podobné a lúbime sa aj túžime po bábatku... Robí vo Viedni, príde o šiestej-siedmej domov, samozrejme že obed máme za sebou... O siedmej začínam malú kúpať, papať, rozprávka, hajať, je po osmej, kukneme si spolu panelák, ideme si zapáliť, za 15 min predebatujeme deň a šup do postele, lebo sme hotoví po celom dni... Nedá sa to inak. A do toho ešte 2-3 krát týždenne robím nechty 2 hodiny, takže kolko krát keď skončím, mm už spí... Je to smutné, ale ako inak?? 😢

dzou
13. okt 2009

adi nebud smutna.... ber to tak ze je tu dalsi cyklus a dalsia sanca..... 🙂 su zeny co ani mrchu nemaju

nina88
13. okt 2009

Presne tak adi... Buď rada, že funguješ ako máš, časom to príde... No a vo vašom ,,víkendovom,, vzťahu to nemôže byť jednoduché... Ako dlho takto bude robiť??

willi
13. okt 2009

...dzou, to verim, ze bol fajny, dala by som si, aj dvakrat 😝

...katka, tak ju posun trosku dopredu aby tam tie male potvory trafili cim skor 😀

...ninka, nefajcite 😝 ...aj to moze niekedy robit zle pri snazeni

katka.he
13. okt 2009

aaale ninka..ale vies ake je dolezite uz len to ze spolu preberiete den? vies kolko je parov, ktore ani slovkom o seba nezavadia?

kv3tka
13. okt 2009

ahojte... 😉
tak ja uz spat v Scotlande ☹ ...vcera vecer sme prileteli....tak som doteraz lezkala....co nove?

ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

nina88
13. okt 2009

Keby som nefajčila, tak som v strese ešte aj z toho... 🤐 Viem Kati... SOm rada, že si nájdeme v tom zhone dennom aspoň chvíločku pre seba... O to sú mi tie chvílky vzácnejšie... 😉 🙂

willi
13. okt 2009

...jeeeeej, kve3ti ahooooj, tak ako sa dari? Postihali ste vsetko, co ste mali v plane?...a nebud smutna, ved november je tu co nevidiet a opat pojdes domkov 😉

katka.he
13. okt 2009

cavles kvetka... nic potesujuce, ze? myslim s tym grafom

dzou
13. okt 2009

ahoj kveti tak vytaj sp5t.... noo ten grafik uz sa ti blizi mrcha alebo ako to vidis ty....

nina88
13. okt 2009

Ahoj Kveti... 😉 Už klesáš... ☹

willi
13. okt 2009

...my asi fakt vsetky otehotnieme naraz...lebo, ked jedna zacne klesat, tak vsetky ostatne tiez 😀

dzou
13. okt 2009

no jak kukam kveti vsetky sme na teba ako zhurta 😒

katka.he
13. okt 2009

😀 😀 😀 😀 hlavu hore vsetky nepriaznivo klesajuce..je tu kraaasny mesiac november..prichadzaju zimne studene noci...co budeme asi tak robit???? 😀 😀

willi
13. okt 2009

...tak tak, a este sa aj skor stmieva, takze casu bude dost 😀

kv3tka
13. okt 2009

jaaaj willi tak doma bolo super....a stihli sme skoro vsetko...teda to podstatne,ze sme vymalovali...dohliadli na montovanie kuchyne...kupili postel....a nahodili zimne pneumatiky 😀 to sme stihli....ved to bolo aj v plane 😉 ...dalej dobru zurku s kamosmi...grilovacka...

a graf 🙂 ? no zacinam klesat...co je predzvestou mrchy!!! 😒 ...no som pokojna a vobec sa "nevzrusujem" 😀

kv3tka
13. okt 2009

ahojte...ahojte zdravim vsetky..... 😀

dzou
13. okt 2009

tak to je dobre kveti... ze to beries tak ok, ale sak to ty zatial vzdy 😉
tak super ze ste toho postihali vela 😉

nina88
13. okt 2009

Kveti? Keby si si nerobila ovu test, tak by ti ff označil ovu na 14 DC??

willi
13. okt 2009

...kve3ti, Vy ste ale sikulky, za tyzden postihat tolko 😉 ...a mas aj fotecky kuchyne?

kv3tka
13. okt 2009

ano dzou...beriem to este zatial vcelku sportovo....ovulku sme tento mesiac ponahanali,takze nemala sancu nam ujst...no ale vidis,asi to este nebolo to spravne zivotaschopne vajko....
moja o chvilku 80-rocna babicka mi dala vela energie...sme jej povedali,ze sa snazime a nic...a ona mi dodala tolko sily,ze az....teraz som plna novych siiiil

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre