Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

bibi24
autor
4. sep 2009

Black, krasnu dovolenku prajem aj ja 😉 Hned by som aj ja isla. 🙂

kv3tka
4. sep 2009

bibi a tebe krasny filmovy zazitok a potom daj echo,ake to bolo?! 😉

dzou
4. sep 2009

mooooooooc pekneeeeeee az mi zimomriavky behali po chrbte

dzou
4. sep 2009

jaaaaaaj jasne tak to ma black super 😉
no chlapca chcem Adama a na dievcatku sa stale vadime 🙂 on najprv chcel Kiaru, to mne sa napci.. tak som povedala ze bude Klara to zase on ze nieeeeeee tak teraz rozmyslam nad Lola alebo Alica
a vy?

kv3tka
4. sep 2009

to je moja oblubena skladba od Lenky Filipovej.....i ked vsetky jej pesnicky milujem.... 😝

bibi24
autor
4. sep 2009

Kv3, diky 😉 jasne, zreferujem.
Tak teda, dufam, ze ten folikul normalne praskne, ked ma, lebo ovu testy su zatial negativne. Teda vidno tam slabucku tu ciarku, ale je velmi slaba a stale rovnaka uz 3.den. Teplota, ale rano klesla troska, takze to moze byt dobre znamenie. Uvidime cez vikend, co sa z toho vyvinie. Uz na to asi kaslem radsej.

A mena? Dievcenske Ela a chlapcenske Maxim 😉

bibi24
autor
4. sep 2009

Jeeeej, ja tiez milujem Lenku Filipovu 😉

kv3tka
4. sep 2009

my to tiez stale menime 😀 ....ale ako-tak sme sa zhodli,ze chlapcek bude Davidko a dievcatko bud Dianka(to chcem ja) alebo Lilly(to chce drahy)....to este bude boj,az najdem // 😀

dzou
4. sep 2009

mne sa veelmi paci Emily ale m sestry manzela sestra 😀 😀 😀 je Emily takze by oni mali dve neterky Emily 😖 takze nic z toho

kv3tka
4. sep 2009

bibi ja mam pozitivny ovu test az v den ovulky....par hodin pred ovubolestami....a nasledna teplotka to len potvrdi(kuk moj album 😉

dzou
4. sep 2009

no saaaaaaak minule mi povedal ze sa dohoneme tesne pre porodom.. ale mi nechceme dopredu vediet pohlavie sa chceme nechat prekvapit tak som mu hovorila ze sa musime dohodnut skor na oboch nie ze sa tam zacneme vadit na porodnej sale 😀 😀 😀 😀 sice sak aj tak by nam nerozumeli 😉

kv3tka
4. sep 2009

a bibi meraj dalej...ovulku si tym len potvrdis..... 😉

kv3tka
4. sep 2009

....dzou,preco ste sa rozhodli zit a zakotvit v UK? 😕

dzou
4. sep 2009

a Lolu chcem preto ze original moje meno je Jozefina(hrozne ja vie 😉 )no a volaju ma Joja... takze to by bolo akoze tak podobne ku mojemu a veeeeeeelmi sa mi paci to som vycitala v jednej anglickej knizke i ked som vzdy chcela dat slovenske meno toto sa mi velmi zapacilo ze nad tym vazne uvazujem

kv3tka
4. sep 2009

Lolla je pekne....no ja hladam nieco,co bude aj v kalendari 😀

dzou
4. sep 2009

nam sa tu paci a mame tu lepsi zivot my tu uz mame aj dom kupeny... ja to nepotrebujem mat v kalendari sak tu aj tak meniny neoslavuju... len chcem dat take meno aby to aj anglani poznali a nie ze ho budu volat alebo ju jak idioti jak mna dakto ze Jojo 😖 tak ma radsej volaju Josie.
bibi Max pre chlapca je pekne mozno pouvazujem 😉

kv3tka
4. sep 2009

zivot je tu lepsi,urcite bezstarostnejsiiiii....clovek ma na vsetko a este aj usetri 😉 ,ale mna tu zabija to pocasie....ja potrebuje klasicku jar,leto,jesen a zimu
ak chces ostat zit v UK,urcite pohladaj meno,ktore je i na slovensku i v UK.....ja som Kvetoslava a boli veru casy....ked ma volali vseliak,dokonca i priezviskom...a to som neznasala....teraz ma uz volaju daisy....ako sedmokraska 😀 ....i ked moj manazer ma stale vola Kveto....ako skratka Kveto-Slava 😀

dzou
4. sep 2009

😀 no to pocasie je fakt hrozne ale ja uz so si nejak zvykla no zo uz nemoze byt vsetko dokonale.. no sak preto chcem Adama to je aj u nas aj tu Lolla sice u nas nie je ale mi aj tak vacsinu casu budme tu tak to je jedno a keby sme nahodou mali dvojicky(v rodine ich mam takze moznost je)tak bude Adam a Alica

kv3tka
4. sep 2009

dobre moje....zatial sa lucim...idem pochystat veceru.....zapekany karfiol s kuracim prsiami a zemiakova kasa....mnam-mnam 😝

dzou
4. sep 2009

hmmmm to znie dobre mi sme dnes mali len granadir ale tiez bol dobry 😎

karolina23
4. sep 2009

takze kvetka a co ja by som to brala sportovo a normalne ja niesom taka nervacka ze sa hned nastve preboho kolkym sa to povedalo ked si tu este nebola a nikto sa nenastval pane boze vsetko beriete tak vazne ja by som sa urcite nenahnevala urcite nie a ked ty hej tak to uz môj problem neni

dzou
4. sep 2009

no ja neviem ale urcite sa to petulky dotklo sak ked pozriete na zaciatok tejto temy ako tu vsetky ostatne vypisovali ze 4 mesiace je malo pramalo a tiez sa to urcite nietkorej z vas dotklko ze preco to niekto tak berie

karolina23
4. sep 2009

to je uz jedno ktovie co je s kacenkou ta sa dlho neozvala predlho mozno ze je tehu no nie?

dzou
4. sep 2009

a kde je dnes nasa tehula bris?

kv3tka
4. sep 2009

karolina...presne to ti neverim....ty a brat to sportovo.....mi mozes vysvetlit,ako si prisla nato,ze petulka reivke zavidi jej 2deti?....bo ja ako som citala-tak som citala...toto som nevycitala,ale ty ANO 😒

kv3tka
4. sep 2009

....a si predstav si sa to doklo aj petulky....ked jej krasny graf niekto povazuje za provokaciu....a pritom tu predtym chodila vyse tyzdna a nikomu nevadila.....az dnes....a nechaj to uz tak....mi sme si to tu vsetky vysvetlili cez IP....ked si tu nebola..... 😉

kv3tka
4. sep 2009

dzou nova foto..... 😕

dzou
4. sep 2009

no hej a teraz este raz lebo tam nic nebolo vidiet sa nudiiiim 😉

kv3tka
4. sep 2009

kolko chyb a hrubiek...... 😀 sorry,ale to je tak,ked clovek robi milion veci naraz 😀
inak dzou za veceru som dostala 1* .....vraj som kapacita.... 😉

kv3tka
4. sep 2009

opat nova 😀 ....si kocena...cierna-stihla 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre