Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

willi
9. sep 2009

...ahojteeee katka a aduliak - vitajte, som rada, ze ste sa pridali 😉

willi
9. sep 2009

...kv3tka 😀 , tak to dost dobre poznam starosti po schodoch 😀 😀 😀

katka.he
9. sep 2009

jasne ze si robim graf..a meriam aj teplotku.... no zatial nic... vsetko mam v poriadku aj ovu...len sa to nedari

katka.he
9. sep 2009

ahoj willi...dakujem za privitanie

willi
9. sep 2009

...katka 🙂 a doki Vam este neodporucal nejaku konzultaciu v centre? Mozno by to nebolo na skodu, ked sa snazite uz 2 roky

willi
9. sep 2009

😉

aduliak
9. sep 2009

Dakujem Kv3tka za pochvalu 🙂 mna uz bolia aj prsia, aj krize, brusko zatial len tak trosinku .... uvidime 🙂minuly pondelok som bola u dokorky kvoli tej cyste a hovorila mi, ze ovulku som mohla mat tak na 11.-12.den....tak som zvedava... 🙂

katka.he
9. sep 2009

este to nechcela skusat inymi metodami ...ako prirodzenou cestou..samozrejme vitaminy, BT a ine...ale zrejme uz pri najblizsej navsteve nas posle po roznych vysetreniach..tie zakladne uz mam a su v poriadku

willi
9. sep 2009

...jasne, clovek dufa do poslednej chvile, ale v centrach uz maju rozne skusenosti a mozno budu stacit podrobnejsie vysetrenia a pride sa na "problem" , ktory Vam brani dopracovat sa k babatku 🙂

aduliak
9. sep 2009

Ahoj Katka... a ake vitaminy beries? ja mam Calibrum Babyplan....

kv3tka
9. sep 2009

katka....no dva roky je uz dost dlho,ale kedze vsetko ok,cykly ovulacne....a nejde to....hmmmm a drahy bol na neakych vysetreniach????

aduliak.....presne,krize,prsia,podbrusko....mame to my zeny ale tazke...s tym PMS ☹

willi
9. sep 2009

...inak, ja som tiez na zaciatku snazenia uzivala calibrum babayplan, ale potom som sa niekde docitala, ze by ho nemali uzivat zeny, ktore maju problem s funkciou stitnej zlazy - ja mam znizenu, ale liecim sa 🙂

aduliak
9. sep 2009

no....mame to veru tazky udel 🙂 ja si ale stale hovorim, ze nadej umiera posledna a dufam, ze sa zadarilo a ak nie, tak vas tu buduci mesiac zavalim otazkami o BT 😀

aduliak
9. sep 2009

a to mame v praci normalne baby boom, jedna kolegyna tehotna a dalsi 4 kolegovia su "tehotni" 😀

willi
9. sep 2009

...aduliak...tak ak sa nezadari, tak buduci mesiac Ta odporucam ohladom grafov oslovit nasu kv3tku - odbornicku, ma to fakt "vymakane" 😉
...inak najhorsie sa asi nase neuspechy naozaj znasaju, ak nase okolie je plodne a plodne a plodne...ale ja som asi nejaka ina, ja sa normalne tesim, ked vidim nejaku bruskatu zienku, dokonca aj my teraz v rodine ocakavame prirastok (kazdym dnom), takze sa uz nesmierne tesim 😵

aduliak
9. sep 2009

ja im to tiez vsetkym prajem, je to uzasne 😎

katka.he
9. sep 2009

aduliak...brala som aj calibrum aj samotnu kyselinu listovu + vitamin E
kv3tka.. nie manzel zatial nebol nikde...dufam ze ak ho poslu pojde

kv3tka
9. sep 2009

ja uzivam uz od aprila len cistu kyselinu listovu.... 😉
treba verit aduliak.....nadej umiera posledna a s pozitivnym myslenim sa // dockame skor 😉 ....a inak rada ti poradim s BT.... 😉

a willi neprehanaj..... 😀 ....o BT sa zaujimam len druhy mesiac.....ale dostala som sa do toho....vela mi pri tom pomohla stranka: http://merenibt.xf.cz/index2.html a kocky z temy GrafyBT....najma lauritka 😉 ....ona mi vzdy rada odpovedala a pomohla....tak ak budem vediet poradim a ak nie 😔 obratime sa na lauritku 😅

katka.he
9. sep 2009

aduliak ..brala som aj maternu

willi
9. sep 2009

...kv3tka, tak to si dobra, ked si sa do toho tak rychlo dostala 😉 ...a s tou lauritkou mas pravdu, dost som od nej citala prispevky este davno pred mojim zaregistrovanim sa a je uplne zlata...tiez by si uz to babatko zasluzili 😵 , ale verim, ze im bude dopriate 🙂

katka.he
9. sep 2009

kv3tka...viem 2 roky je mozno viac ako niekolko mesiacov...naozaj nerozumiem kde robime chybu...sono som mala v poriadku aj ked ma vysetrovala so sondou bolo vseto OK..aj krvicka aj hormony...ovu mam vraj prikladnu... neviem... velmi si prajem aby to uz tento mesiac vyslo...doteraz som sa neznervoznovala ale tento mesiac to na mna vsetko dolahlo..

kv3tka
9. sep 2009

inak aj ja sa velmi tesim,ak to v mojom okoli pekne tehulkovie 😀 ....svagrinka,kamaratky....aj tu na konikovi sa tesim ak sa to podari....neakej kocke,ktoru sice poznam len cez pismenka.... 😉

no tu v UK....ma ide roztrhat od nervov....ked vidim na ulici miliony dievcat vo veku 16-17 rokov....bruska pred sebov....cigareta v ustach....vonku 10stupnou a oni len zabky na nohach....kratke tricka a hole bruska.... ☹ ....a tvrdia,ze ani nevedia,kto je otec a kedy sa to stalo ☹ 😠

aduliak
9. sep 2009

no...tak dufam,ze s takouto podporou sa do toho dostanem rychlo aj ja 😀 inak manzela poslala doktorka na spermiogram hned, aj isiel ( keby ste videli jeho vyraz, ked som mu to hovorila 😀 ), mal tam nejaky zapal, bral antibiotika, mal ist aj na kontrolu, ale nesiel (chlap), ale dohodli sme sa, ze ak do novembra nic, tak pojde znovu... 🙂

willi
9. sep 2009

...tak to je asi zakon schvalnosti, ze tie, ktore by este nemali alebo nechcu tehulkovat, tak sa im to podari ani nevedia ako...ale my babulky, kedze mame takuto "zdlhavu" cestu sa budeme z toho vytesovat ovela-ovela viac 😵

kv3tka
9. sep 2009

katka.....ja viem,ze je to tazke....nemysliet po 2rokoch na neuspech....len ono aj psychika robi svoje....ale ako nato nemysliet....ked raz zena po tom tuzi 😔 ?
katka.....na dovolenke si urcite vypustila...uzivala si si chvile s muzickom....a teraz len pozitivne myslenia,ze to vyslo 😉 !!!

ano willi,aj ja to lauritke velmi prajem.....je zlata,zasluzi si to 🙂

katka.he
9. sep 2009

aduliak....ten vyraz si viem predstavit..ak bol co i len troska taky ako mojho manzela.... 😀

kv3tka
9. sep 2009

aduliak.....budeme sa navzajom podporovat az kym vsetky nenajdeme //....dohodnute??? 😉

katka.he
9. sep 2009

kv3tka...viem to moja.... a ani som si z toho nerobila tazku hlavu...jasne ze som si povzdychla ze opat nic..ale tento krat je to pre mna take ine tazsie...ale mozno je to len chvilkova zalezitost a ja budem dufam ako aj pred tym ze vsetko bude OK 🙂

kv3tka
9. sep 2009

idem ja na chvilku off.....musim na postu....svokruska ma narodeniny i meniny....idem poslat pohladnicu....vy zatial piste,aby som mala,co citat a reagovat 😀

aduliak
9. sep 2009

jasne Kv3tka...za chvilku sa vratim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre