Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

lubka89
10. sep 2009

presne tak dakujem

lubka89
10. sep 2009

ja som brala E-cko a B-cko

dzou
10. sep 2009

aj B-cko? a to je naco? 😨

lubka89
10. sep 2009

js neviem to je nejaky acidum folicum

kv3tka
10. sep 2009

ten acid folik je cista kyselina listova 😉

lubka89
10. sep 2009

asi🙂

dzou
10. sep 2009

jaaaaj tak ok to beriem 😀

lubka89
10. sep 2009

idem ja uz buvat dobru nocku🙂

dzou
10. sep 2009

bru bru 😉

aduliak
11. sep 2009

Ahojte babenky...prajem vsetkym dobre ranko 😀

zuzana1979
11. sep 2009

dobre a krasne ranko aj ja prajem.

aduliak
11. sep 2009

Ako sa dnes mas Zuzi? ja zase zarezavam v robote, tak som len na chvilku nakukla 😎

nina88
11. sep 2009

Dobré ránko... 🙂

zuzana1979
11. sep 2009

no dnes nic moc, strasne ma bolia krize a mam bolesti v bruchu, cize asi coskoro pride mrcha. ☹ uz vcera mi bolo tak zle, ze som si musela dat jeden ibalgin, co ja teda nerobievam.

kv3tka
11. sep 2009

ahojte....jaaaaj,konecne piatok 😉

katka.he
11. sep 2009

dobre ranko vsetkym..

kv3tka
11. sep 2009

a kde je nasa bibi 😕 .....hallo,hod sem grafik....chcem si pozriet tu krasnu ovulku 😉

aduliak
11. sep 2009

aj mna bolia krize a picha ma v podbrusku 😢

kv3tka
11. sep 2009

a ja sa tiez pridavam k Vas s klasickum PMS....bolia krize,podbrusko i prsia....nenormalne moc ☹

nina88
11. sep 2009

Ta som sa teraz potešila, kamoška je tehotná a má veľa ovulačných testov, tak idem na to 11. deň začnem... Alebo podľa grafu?

katka.he
11. sep 2009

moja mrcha ma prist zajtra..a co je divne ja nepocitujem nic, co som stale pred mrchou pocitovala, napatie v prsnikoch nic...krize ni...akurat ma pred 3 dnami bolela poriadne hlava a to je tak vsetko...tak uvidime zajtra...

zuzana1979
11. sep 2009

tak je asi nieco vo vzduchu, ked to mame vsetky. ☹

nina88
11. sep 2009

Aduliak tam si mala dať usmiateho smajlíka, veď to môže tiež znamenať bábo, no nie? 🙂

nina88
11. sep 2009

Kveti grafík... 🙂

kv3tka
11. sep 2009

ninka ahoj....tak specialne pre Teba 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

nina88
11. sep 2009

To je dobré, že? Kým neklesne po čiaru... Už sa na mňa snáď niečo nalepilo... 🙂 A zajtra vybehne na 37 !! 🙂 😉

kv3tka
11. sep 2009

no zatial je to dobre 😉 ...sice trosku klesam....ale vraj to nieje pokles ako pokles....zajtra sa ukaze....
prave pozeram na:http://merenibt.xf.cz/index2.html priklady grafov,kedy teplotka klesla v obdobi mrchy a predsa to bolo grafy tehotenske 😅

nina88
11. sep 2009

Veď si nepamätáš ako klesla bris? Ona mala až neuveritelný tehu graf... Hlavu hore, bábo bude výmyselník, už teraz sa snaží maminu zmiasť... 🙂

kv3tka
11. sep 2009

veru nepamatam.... 🤐 ....ach uz aby bolo zajtra....esteze nemam doma test,bo by som uz asi neodolala 😀 ...aj ked sa bojim len /

zuzana1979
11. sep 2009

ok baby, odchadzam uz prace, dnes som bola len pol dna a na nete budem az v stredu - dlha dovolenka, ideme do tatier. takze kvetke a ninke drzim palceky na //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre