Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
16. sep 2009

Ahoj Kati....ja celkom dobre...strasne sa mi nechcelo vstavat do prace 😀

katka.he
16. sep 2009

ahoooj aduliak....mi ani nehovor.... este rano som sa musela sprchovat ...pre tu moju mrchu 😀 .... vcera bolo doma super...som si oddychla...ty si co porabala?

zuzana1979
16. sep 2009

no ja po 4 dnoch volna, opat pracovne, ale stale sa neviem nastartovat a vobec sa mi nechce. ☹

nina88
16. sep 2009

Kvetka dnes určite dorazí... 🙂 Ale dik aspoň za odpoveď adi... 😉
Ahoj Kati...

nina88
16. sep 2009

Podobne Zuzi.... 😒

katka.he
16. sep 2009

ahoj ninka...tak ako si na to ty dnes?

zuzana1979
16. sep 2009

a piatok sa sesternici narodila dcerka stelka, tak uz sa na nu tesime.

katka.he
16. sep 2009

chcela som napisat ako si na tom dnes ..ale uz som si precitala ze podobne ako zuzanka🙂

nina88
16. sep 2009

Black ja viem, že ešte nemožem vedieť, len chcem vedieť, či je tá teplota pred ovu takto v norme... 🙂
Kati no ja som sa trepala do roboty cez hodinu, lebo tie zápchy nemali obdobu. 😠
No a začínam myslieť zas na bábo, tak sa musím zamestnať, lebo tento mesiac som si dala zákaz...

aduliak
16. sep 2009

Nina...aj ja myslim furt na babo 🙂
Kati...vcera som nerobila skoro nic 🙂 bola som so starkou kupit papuce 🙂 a potom len tam s MM pri telke....
a mrcha este nic, tak stale mam nejaku nadej, aj ked priznaky mam.... 🙂

katka.he
16. sep 2009

ninka...ja som mala dnes celkom pohodovu cestu do prace ...ani aut nebolo vela..takze nestretavala som ako obvykle takych tzv"vikendovych" soferov, ktory idu 20km/h celu cestu...len to ranajsie vstavanie bolo zleee.... ale uz som prebudena a makam v praci... vcera som sa prave dozvedela ze kamoske sa narodilo dievcatko ..len je postihnute ☹ tak mi je to luto..lebo viem ze sa nanho prevelmi tesila...

katka.he
16. sep 2009

aduliak.... ja som vcera bola v kostole a potom u rodicov.... ja som si super oddychla.... len sa mi zdalo ze to volno ubehlo tak rychlo 🙂

aduliak
16. sep 2009

to s tym babatkom mi je luto :( a nezistili to skor pocas tehotenstva, ze nie je nieco v poriadku?

aduliak
16. sep 2009

ani nehovor...straaasne rychlo to ubehlo...a uz sa tesim na vikend 😀

katka.he
16. sep 2009

adulika..neviem ti povedat nic blizsie.... pretoze sa jej velmi nechcelo rozpravat a ja ju chapem....

aduliak
16. sep 2009

jasne...chapem....a je mi to velmi luto....taketo veci sa nemaju stavat... 😠

katka.he
16. sep 2009

aj mne je to luto..lebo ona nie je z tych, ktore piju, fajcia, chodia kade take s kade kym...je to zlate dievca...vlastne zena...tak velmi sa tesila...ale mozno sa to nejako urovna..lebo ani neviem ake je to postihnutie ci DMO alebo DS..neviem..

aduliak
16. sep 2009

tak dufajme, ze sa to urovna....je to nespravodlive, ze sa to stane prave zene, ktora je zodpovedna.... ☹

katka.he
16. sep 2009

ja si ani neviem predstavit ze co by som na jej mieste robila ja..... neviem 😒

aduliak
16. sep 2009

ani ja neviem.....tazko to povedat, ked sme tu situaciu nikdy neprezili osobne.....

nina88
16. sep 2009

Baby preč od takej témy a rýchlo!!! Je mi to tiež ľúto, ale nezmeníme to a na také veci sa nesmie myslieť, lebo si to privoláme.... Teraz budem na to myslieť, kurnik... Som háklivá na toto strašne!!!!!!!

aduliak
16. sep 2009

Nina...mas pravdu....koncime o tej teme.....

katka.he
16. sep 2009

samozrejme nina ze na to nechce nikto ani pomysliet ..ale aj taky je zivot ..niekedy kruty.... ale tesme sa teraz z toho ako sa nam tento mesiac zadariiii 😉 a vyklici v nas semienko🙂

blackrose
16. sep 2009

je mi vazne luto tej baby... to musi byt strasne ☹ zivot je niekedy kruty... ale my musime verit, ze nam sa take nic nestane a ako katka vravi, verime, ze v nas vyklici semienko 🙂

ninka pred ovu byvaju nizsie teploty, takze tebe sa drzia, nekyvaju sa ti hocijako ako mne teraz napr. co je fajn 🙂 tesne pred ovu mozes cakat este mierne znizenie, ale to tiez nie je iste 🙂

kv3tka
16. sep 2009

ahojte babenky....vcera som sa tu neak ani nedostala ☹ ....ale dnes uz som tu 😀
co mate nove???ja dnes opat volno,drahy je v praci...tak trosku pracem,varim a chystam sa shopingovat.....maju super zlavy tak idem doplnit zasoby na buduce leto 😀 😝

inak sa mam mrchovsky.... 😠 ....a napriek tomu fantasticky!!!! 😀

ninka teplotky su ok....len meraj a meraj.....a uvidime,kedy sa dockas ovulky,tento prvy mesiac je len taky "skumavy"......budes skumat 😀 ....a s testami? 🙄 ....testuj ako je v pribalovom letaku,podla tvojej dlzky cyklu 😉 ....mne to pise od 11DC....aj som testovala,ale kedze viem,ze ovulaciu mavam okolo 16DC.....tak tento mesiac zacnem testovat az od 14DC 😉

a blackrose 😒 ja ti neviem....mas jeden z tych menej podarenych grafov....vies ono je to urcite sposobene tym cestovanim a zmenou prostredia.....inak teplotky mas aj krasne nizke predovulacne aj vyzsie poovulacne,tak ovulka urcite bola 😉 .....uz len cakat.... 😉 .....

aduliak
16. sep 2009

Ahoj Kv3tka...no uz si nam tu veru chybala 🙂

katka.he
16. sep 2009

cavles Kvetinka.... tak niekto oddychuje a niekto musi pracovat, co? 😀 .... ja zostanem mozno doma v piatok aby som dala do poriatku nas bytik🙂)) poumyvam okna atd.... a inac ..aj ja sa mam mrchovsky... 🙂 ale inac v pohodke... tento mesiac mi nie je ani velmi zle...mozem normalne fungovat🙂

kv3tka
16. sep 2009

ano adulka 😕 ....no zacnem byt poctivejsia 😀 ....
...ale zajtra tu asi opat nebudem 🙄 🤐 ...chystame sa do Scotland Safari....teda ak bude pekne pocasie 😉

blackrose
16. sep 2009

kv3tka ahoj, chybala si tu... bez teba to tu nejako umiera 😉 no vcera to bolo hrozneeeee!!! 😖
je fajn, ze mas fantasticky aj pocas mrchy 😉 optimizmus ti nechyba, to je vyborneee 🙂

a tiez si myslim,ze je to cestovanim tie teplotky... tak uvidim co sa vyvrbi/nevyvrbi... ale vzdy ma napr. bolia prsia hned po ovulke a tento krat zacali aj to len straaaaasne jemne az teraz posledne 2 dni. Brusko ma pobolievalo ako keby pravy vajecnik predchadzajuce tri dni. Dnes nic...
Kedze som si merala len minuly a tento mesiac, tak nemozem robit velke zaveri, LF som mala len 8 dnovu, teraz to vyzera na dlhsie... tak uvidim.
Ale dovolenku sme na plno vyuzili, tak ja stale verim, ze ms nepride 😀 😵

blackrose
16. sep 2009

kv3tka tak to si to poriadne uzite!!! budeme na teba mysliet z tepla kancelarie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre