Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
17. sep 2009

no...konecne vsetko ako ma byt,polievocka hotova,spagetky bolognese tiez....a broskynkovo-jahodkova bublanina sa uz pecie 😝 ...poprate,nakupene,povysavane,dokonca i pozehlene 😉 ...som to ja ale sikula....uz aby tu bol drahy z prace...dame si do pupka 😀 ...a potom lenosenie na gauci 😀

dzou
17. sep 2009

este aj ked ten mm stratil pracu sak sme nevedeli co robit a aj suseda-kamoskaco je z ameriky mi povedala ze nikdy nie je vhodny cas na dieta takze takto to funguje asi na celom svete 😀 nikdy nie je cas...no to by sme potom vymreli asi 😀

dzou
17. sep 2009

no kveti ty sikulka mna to este len caka tak uz aj kavicku som vypila takze idem nasledovat tvoje kroky kveti a potom sa este stavim ja idem robit francuzske zemiaky 😵

kv3tka
17. sep 2009

....aj moj drahy to uz citi...a to je podstatne....predsa len aj chlapi maju svoje "biologicke" hodiny 😉

blackrose
17. sep 2009

to s tym cikanim sa mi velmi paci 😀 😀 😀 tak mne sa chce veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi 😀

kv3tka
17. sep 2009

tak dzou.....nech sa nepripecu 😉 ....tie zemiacky 😀

aduliak
17. sep 2009

aj moj chlap je konecne zrely na babo....pred dvomi rokmi by este nevedel, co s nim 🙂

dzou
17. sep 2009

no ten moj je tak pol na pol...aj chce aj nieze nechce ale v tejto situacii je to prenho tazsie ako si myslel ze bude ako ho poznam on chce uz babo tiez len keby sa to tak teraz neposr....o kvoli tej krize...ale myslim ze uz tiez zacina rozmyslat ze preco sa zatial nezadarilo, tak uvidim...

dzou
17. sep 2009

nooo aj moj... sak ked sa jeho segre narodil syn tak drzal babo na rukach 1x v zivote...a vtedy sa to v nom tak zlomilo, ze uz aj my by sme si mohli take urobit 😵 ale ukecala som ho az ovela neskor 😅 ale najlepsie bolo ked sa segri pytal, ze ked dakde ide ci ho necha doma sameho ked spi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak straaaaaaaaaaasne som sa smiala....on by ho tak kludne nechal 😉 no vtedy som sa dobre bavila... s nim este bude sranda ked budeme mat male 😉

dzou
17. sep 2009

on totiz vazne nema ziadneho tucha co s takym malym babetkom...ale sak to nevadi sa nauci 😉 no ale uz vaazne vaazne idem sa neviem od vas odlepit baby 😵

kv3tka
17. sep 2009

ty si podarena dzou.....asi ta musim vykopnut....aby si stihala....tak kooooooop 😀

dzou
17. sep 2009

tak chytam kveti a uz idem 😀

kv3tka
17. sep 2009

moj sa tiez este s babatkom nestretol 🙂 ....az nedavno,ked k nam prisla kamaratka s 3mesacnym syncekom....sa ho bal aj chytit.....ze aky je malicky a potom ho uz nechcel pustit 😀 ....

kv3tka
17. sep 2009

snad som trafila 😀 a dufam dzou,ze nebolelo 😀

nina88
17. sep 2009

No moj muž mal 19 keď sa malá narodila a bol, aj je , neskutočne dobrý tatino... Keby mohol, aj ju nakojí... 😀 Prebaloval, kúpal, uspával, čítal.... Teraz hráme pexeso, človeče, čierneho petra... Do všetkého sa zapája a má 24 rokov... Som proste šťastná žena... 😝 Takže ani tu nejde o vek....

kv3tka
17. sep 2009

o vek nejde....to nik netvrdiii...ide o zodpovednost a vyzretost osobnosti 😉
poznam cloveka,co mal 33,ked ho dlhorocna priatelka spracovala na dieta...podarilo sa,no nikdy si k tomu malemu cestu nenasiel....nepovozil,nepohladil....nedal mu lasku....aj sa rozisli...teraz ma noveho partnera,ovela mladsieho....cakaju spolu babo.....a toho maleho berie ako vlastneho.... 😉

nina88
17. sep 2009

Tak je to veru Kveti... Preto vždy protirečím keď niekto (väčšinou zúfalá žena) povie, že všetci chlpai sú rovnakí... Figu borovú...

blackrose
17. sep 2009

ja nestiiiiiiiiiiiiiiham.... 😉

no moj mm by aj chcel babo hned, ale nevadi ze sa nedari, nerobi z toho tragediu... tiez mame v rodine 2 deti a ked je s nimi tak je uzasni "tatino" a uz by mal najradsej take 2-3 rocne 😀

a dzou bezkat robit, aby si dobehla sikulku kv3tku... normalne nechapem, ze ako stiha 😀 ty si normlane superzena kveti 😀 😀 😀

nina88
17. sep 2009

Mám takú trému pred tým lekárom... 10 Dc mi už bude vedieť povedať kedy asi bude ovulka??

aduliak
17. sep 2009

Nina...ja myslim,ze uz asi bude vediet....

nina88
17. sep 2009

Že? Aj ja si myslím... Chcela som ísť až 14 dc, ale bolelo ma ráno veľmi brucho a nič už nenechám na náhodu...
tak som zvedavá..

nina88
17. sep 2009

Tak ja utekám, dnes skorej z roboty, malá ma zápis na tanečnú, tak držte palce, aby ju vzali... 🙂
Majte sa pekne, zajtra napíšem ako som dopadla... pa pa

kv3tka
17. sep 2009

a bolesti uz nie su,ninka? 😕

nina88
17. sep 2009

Nie sú Kveti (klop klop klop) Tak hodinu to trvalo...

kv3tka
17. sep 2009

....black....ze super zena 😀 ....ja odpadnem 😝
to urcite niesom....mna hrozne bavia domace prace....kuchyna....atd....a milujem,ked je za mnou krasny vysledok...a chutny obedik....moja polovicka to vie ocenit a to mi dava tu silu a kopec energie 😀 😉
inak bublaninka je fantasticka....uz som pol plechu zhltala 😕 ....aj by som Vas ponukla,ale mame malo 😀 😵

aduliak
17. sep 2009

aj mne sa velmi paci, ked ma manzelik vychvali do nebies, ze som najlepsia kucharka 🙂 🙂 🙂
babenky, musim utekat, tak piste, nech mam potom co citat 🙂 prajem krasny dnik 🙂

dzou
17. sep 2009

no ja som uz naspat dobre si trafila kvetka 😀 som urobila tie zemiacky popratala kupelku dala do kopy a este aj zahradku som poliala 😀
no inac black moj je taky isty ... kamosov syn tomu ked povies ze ci chce brata tak povie ze hej ale uz takeho velkeho ako je on(ma 6 rokov) tak my sa smejeme ze mm je ako on ze on by uz tiez chcel takeho vacsieho 😀 ale ked sme posledne boli na SVK tak sa tam hral s mojimi synovcami(6r,3r) a taky bol zlatyyyyyy aj sa mu to straasne pacilo vlastne to bolo v maji a v juny sme zacali snazilkovat 😀 😀 tak to asi pomohlo...

nina88
17. sep 2009

Tak baby, som po vysetreni, vsetko je ok, ziadna cysta, folik. 17 mm, vraj do 3 dni je ovulka... Huraaaa 😀 😀 😀

dzou
17. sep 2009

tak to je super ninka 😉 tesim sa s tebou 😉 a ty aj merias bt alebo nie?

evicka293
17. sep 2009

Ahojte babulky

chcem vas poprosit o radu mam 2 deti z prveho manzelstva uplne bez problemov som otehotnela,teraz mam noveho partnera snazime sa rok o dieta a nic.on bol s byvalou partnerkou na IVF problem bol u obidvoch on mal zly spg zly pohyb spermii,mam rovno zavolat do CAR alebo musim ist najprv ku gynekologovi.dakujem za odpoved

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre