Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
21. sep 2009

Spolu otehotniete? Zaujímavé byby... 😀
Ja som dnes 14. DC 🙂

aduliak
21. sep 2009

babenky...musim ist...idem k doktorke na kontrolu kvoli tej cyste, co som mala....tak vam zajtra pridem zreferovat... 🙂 majte sa tu krasne 🙂

nina88
21. sep 2009

A moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Síce už tu dnes bol, ale pre tých, čo nevideli... 🙂
Simi ja mám taký stres z ovu (aby som vysvetlila), lebo minulý mesiac mi praskla cysta (o ktorej som nevedela, že ju mám) a mám podozrenie na PCO, takže pre mňa už samotné potvrdenie ovulácie bude radosť jak hovado... 😉

willi
21. sep 2009

...nina akoze spolocny termin 😀

...adu, drzim palce, a zajtra daj vediet 😉

nina88
21. sep 2009

Maj sa Adi a držíme palce... 😉

blackrose
21. sep 2009

😀 😀 😀
willi, tak pocitaj pocitaj, aby sme vedeli co a ako 🙂

simib
21. sep 2009

Aha.No ja som nejak 16DC a neviem či už mám po OVU,ale asi áno.Takže budem len čakať.Nina PCO?To nie.Tak nech je tá OVU.

blackrose
21. sep 2009

nina, no na co ty nemyslis 😉 😀 😕
adi, drzime palceeee 🙂
willi, no vidis a to som si ani nevsimla a ja si cely zivot myslim, ze moje stastne cislo je 7 😀 😝

simib
21. sep 2009

No dala som aj nejaké foto do albumu,nech viete ako vyzeráme.No veselá rodinka.Jaj a 9.9.mám aj meniny,lebo som Martina. 😀

willi
21. sep 2009

...black, no vidis, clovek mieni, Pan Boh meni 😀

...simib, akurat som pozrela foto, to Tvoje dcerka je taky zavodnik 😉 , tak to klobuk dole... a ste sympaticky parik 😵

simib
21. sep 2009

Hej závodí už rok.No môj mm závodil na terénnych autách a venuje sa offroadu,tak preto je malá takto poznačená.A ďakujem.

nina88
21. sep 2009

Zlatí ste.. 😉
No veru, nech je tá ovu... Zajtra ráno bude rozhodnuté... Podľa teploty. Asi nezaspím...

nina88
21. sep 2009

Inak veď v piatok som bola u lekára, folik mal 17mm tak dnes už má koľko preboha? Ak nebude ovu, môžem rátať s tým, že sa mi zas urobí cysta... ☹

simib
21. sep 2009

Nina teplotky máš na OVU pekné.Nech už len vyskočia a bude.

nina88
21. sep 2009

Pardón vo štvrtok, nie piatok

simib
21. sep 2009

No zajtra zmeraj a uvidíš.

blackrose
21. sep 2009

ninka, folikul praska cca okolo 22 mm, takze ak si bola vo stvrtok (kazdy den zhruba + 1 mm) tak 22 mas zajtra, tak nestresuj! 🙂
no tak to si simib uzijes pri malej asi dost nervov 🙂

blackrose
21. sep 2009

baby a pozrite sa mi do albumu kolko sme s mojim drahym tento mesiac spolu!!!!!!!! 😀
ja vazne nechapem!!!! 😀

simib
21. sep 2009

Blackrose už som si zvykla.Je to živé striebro.

nina88
21. sep 2009

Black ja sa nerozumiem do toho... 😒 V piatok mi tu niekto napísal, že cca 2mm denne...
Takže takto je to v poraidku... Fu... 🙂

blackrose
21. sep 2009

takze zhrnutie:
9. mesiac snazenia
podla jonasa: 24 - 27. 9. 2009
27. 9. 2009 budeme s mm spolu 9 r. 9 m. 9 d.
a 26. 9. bude 9 DC
😀 😀 😀

nina88
21. sep 2009

Black ešte si dajte 9 kôl po sebe a ak tvoj muž neskolabuje, tak sa vám narodia 9-torčatá... 🙂

willi
21. sep 2009

... 😀 😀 😀 , kocky, tak teda Vam to ide

simib
21. sep 2009

No tá 9 prinesie šťastie.Cítim to.Ale neviem ešte komu.No a za tie foliky ja tiež viem,že by to malo byť 2mm denne.A praskať môžu od 22 do 26 a niekomu dokonca aj neskôr.

blackrose
21. sep 2009

ninka, nechcem zavadzat, ja som si len myslela, ze 1 mm (sa mi zdalo ze to niekto spominal) tak mozno 2 mm je pravda... tak potom fakt neviem ☹ ale este si v norme, neboj... 🙂 kup si dnes jeden test a skontroluj to
a tych 9 kol, no neviem neviem ako by sme zvladli, skor ja... by som bola asi vydrata 😀 a mm, asi tiez by kolaboval... skusime zacat od stredy 9 dni po sebe, to bude lepsie 😀
a som fakt zvedava komu ta 9 prinesie stastie 🙂

blackrose
21. sep 2009

dufam, ze vsetkym!!!! 😵 😵 😵

willi
21. sep 2009

...minimalne 9-tim snazilkam 😀

simib
21. sep 2009

No mohla by všetkým. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nina88
21. sep 2009

Vám možno 9, ja dúfam, že moj dátum narodenia... 4.10. to mi ukazuje, že vtedy si mám spraviť test... 😉

simib
21. sep 2009

No číslo,nečíslo nech to vyjde čoskoro všetkým a hotovo. 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre