Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

lubka89
24. sep 2009

a na mna ste zabudli☹
😒

nina88
24. sep 2009

Vidíš adu, ignorácia, pobúrila som všetkých.... ☹ 😀
Lubi nikto nezabudol... Ahoj...

aduliak
24. sep 2009

Lubka....jasne,ze nie....ako sa mas tehula? 🙂

aduliak
24. sep 2009

Lubka: nebyva ti zle?
Nina: neboj, to urcite nie 😀

lubka89
24. sep 2009

ahojte baby akurat som sa registrovala na icq tak asi tak a zle mi byva kazde rano☹

aduliak
24. sep 2009

chuda.... 😖 ale esteze nie cely den ako jedne mojej kamoske, ta pomaly ani do roboty nemohla chodit 😖

lubka89
24. sep 2009

ahhha tak ale ked sa napapam tak potom uz nie 🙂

aduliak
24. sep 2009

Lubka a uz si to niekomu povedala, napriklad vasim? 🙂

lubka89
24. sep 2009

ano uz to vedia uz mi rozpravaju aby bola svadba:_)

simib
24. sep 2009

Ninka aby si nebola sama,aj ja fajčím.Síce som obmedzila na polovicu ale fajčím. 😖

rosbia77
24. sep 2009

bibi24 - ja som to už vypustila z hlavy, beriem to tak, že sa ideme snažiť v októbri 🙂 Bola by to sranda, keby... ale neupínam sa na takú možnosť.

simib
24. sep 2009

A chcem zablahoželať tehulke Lubke. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

blackrose
24. sep 2009

lubka, ja som ta pozdravila 🙂 musis sa k nam troska pridat, pri tomto zhone sa clovek lahko strati 😀

ninka ja som fajcila, ale prestala som min. rok v decembri kvoli tomu, ze chcem otehotniet. Vies ze nikotin sa ti z tela vyplavuje 3 mesiace??? takze ked otehotnies, tak este do 3. mesiaca ho ma aj babo... nechcem ta strasit, ale predsa len je to droga a pre baby je to skodlive. Ja som fajcila s prestavkami od 16. rokov, takze nevyhovaraj sa na to, ze je tazke prestat apod. 😉 hlavne musis chciet.
A to mochitko ti neublizi, keby si nahodou otehotnela neboj 🙂 ale pekne si si to zdovodnila, sa mi to pacilo 😀 hlavne s tou sangriou 😀 😀 😀

blackrose
24. sep 2009

lubka ja som to asi nepostrehla alebo neviem co, ale ako dlho ste sa snazili?? dufam, ze nepovies ze na 1. sup, lebo ma slahne 😉 😀

lubka89
24. sep 2009

ale nie tak nejak pol roka sme sa snazili 🙂 viete aka som rada?

aduliak
24. sep 2009

Lubka...vieme....aj my budeme take rady 😀

blackrose
24. sep 2009

pol roka, to je taky dobry priemer 🙂 to ti verim ze si rada, aj ja by som bola rada, ale ja som to uz presvihla... ale nevadi, raz to pride 🙂

blackrose
24. sep 2009

ok, ja od vas dnes odchadzam, majte sa krasne 🙂

nina88
24. sep 2009

To s tými cigaretami viem... Ja som fajčila aj pred 1. tehotenstvom a prestala som okamžite ako som zistila, že čakám bábo a nefajčila som rok a pol... Lenže ani nevieš ako som sa tešila, že malú som prestala kojiť (9 mesiacov) a utekala som si zapáliť... ☹ Som hrozná... Viem... Ale čítala som,že nie je dobré hneď prestať, lebo na tú psychiku to je záťaž a ešte ťažšie sa otehotnie, lebo človek nie je v klude. A proste: kašlem na to. A tebe Black gratulujem, si silná ako si to zvládla, to málokto dokáže... 😉

nina88
24. sep 2009

A ja bežím, dnes máme tanečnú... 🙂 Pa pa

blackrose
24. sep 2009

ninka, nie som az taka silna, len sa viem tomu vyhnut 🙂 doma som nefajcila.. len obcas na balkone a na kavicky som prestala chodit. V skole to bolo najhorsie, ale mozno som bola naozaj trosku silna, lebo odolala som aj pred skuskou 🙂 som si povedala, ze ked chcem otehotniet, musim prestat a podarilo sa 🙂 aj draheho som "prinutila" takze to bolo jednoduchsie, sme sa navzajom podporovali.
Ale teraz na dovolenke sme si skoro kupili balicek, ale pomohol nam pocit, ze nam to aj tak nebude chutit, budeme smrdiet a tak. 🙂
Ja som nemala ziadne psychicke problemy. Ja som proste zo dna na den prestala a uz mi to nejako nechybalo. Je pravda, ze posledneho polroka som to obmedzovala a niekedy som aj 2 dni nefajcila, takze mozno preto.
A odfot maluuuu!!! 🙂 Som na nu zvedava 🙂

blackrose
24. sep 2009

tak uz naozaj utekam... caute 🙂

aduliak
24. sep 2009

aj ja utekam....ahojte 🙂

mata1001
24. sep 2009

ja sem furt vtedy dojdem ked tu nik nie je ☹ ☹ ☹

dzou
24. sep 2009

caute kocky tak kukam ze som vam tu dnes trosku chybala 😉 no trochu stresujem kvoli tej mojej priamke, ale aj rosbi mala a nic 😒 ...ale tak uz mi to je jedno, bud to vyslo, alebo nie...uz to nezmenim...som rada ze tda aspon viem ze som mala ovu... a tak uvidime 😉

mata1001
24. sep 2009

ahoj dzou no konecne aspon niekto tu je.idem sa unudit...

dzou
24. sep 2009

ahoj no co ty ako dnes?

mata1001
24. sep 2009

no dneska o pol 6 som sa zobudila ze mi je zle od zaludka.ale hned som radsej zaspala.a teraz som zjedla prazenicu a na nu som si dala 2 kocky cokoladky a zase mi ostalo cudne.no takze tak...ale ja to pripisujem pazravosti....keby mi nebolo teraz zle od cokoladky tak ju zozerem... 😉

dzou
24. sep 2009

😀 😀 a co teplota? hod graf

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre