Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

ludinka
5. okt 2009

aaaale do kelu mam to blokovane- v robote sa tam nedostanem

ludinka
5. okt 2009

🙂 aha takze to mozno ma s tym suvis, asi to bude psychikou, co ma ale trapi viac ze mam akosi malo aj toho hlienu, a pametam si ze ked so bola mladsia tak ho bolo do aleluja-a to mam len 25 rokov.

kv3tka
5. okt 2009

ludinka tu stranku si prestuduj...je to tam krasne vysvetlene....meranim BT zistis,ci mas ovulku,kedy,aku mas LF....aspon sa uistis,ze tvoje telo funguje....mne to vela dalo 😉

vrabcek154
5. okt 2009

mne chodila mrcha presne, aj som citila bolesti, mala som uz depku,ze zase nic, a teraz prestalo aj brusko boliet, len tie sliny v ustach, akoby som bola stale najedena

kv3tka
5. okt 2009

psychika robi svoje.... ☹

ludinka
5. okt 2009

no a nemas este nejaku inu stranku? lebo mam to blokovane a doma internet nemam ☹

ludinka
5. okt 2009

no ja sa musim priznat ze som z toho dost na nervy, vzdy som si myslela ze ked budem chciet otehotniet ,ze to pojde ako po masle,a teraz vidim ze som sa pekne preratala 😒

nina88
5. okt 2009

No vrabcek divné divné, ale tak nemusel ti test ešte ukázať... skús o 2 dni...

aduliak
5. okt 2009

vrabcek a skus nejaku inu znacku testu....

aduliak
5. okt 2009

aj mne sa zmenil cyklus od kedy sa snazime.... 😒

kv3tka
5. okt 2009

ludinka...a preco by si to mala mat zablokovane....aha som to zle vlozila...skus teraz: http://merenibt.xf.cz/

ludinka
5. okt 2009

no u nas vo firme niektore stranky blokuje administrator- neviem sice preco prave tuto ale zial pise mi ze pristup odmietnuty ☹(

kv3tka
5. okt 2009

tak skoda.... ☹
idem ja uz babenky do tej banky....este sa snad stavim pred odletom....zatial papa 😉

blackrose
5. okt 2009

no ja som bola na obede, kv3tka prajem peknu dovolenku (aj ked pracovnu) 🙂

ludinka... mne sa uplne "pokazila" dlzka cyklu... vzdy som mala 27-28 dnovy a teraz od 25 do 30 je uplne v pohode 😒 takze asi to robi ta psychika... tiez som zacala s meranim az po 7-mich mesiacoch a som s tym velmi spokojna 🙂

vrabcek no podla toho co popisujes, tak by si mohla byt tehotna... nechcem nic zakriknut 🤐 ale vraj zvykne byvat taka ako keby kovova pachut v ustach, zvysi sa ti tvorba slin. To mi aj kamoska vravela, ze nestacila pehltat a nevedela ani rozpravat. Tak este vydrz, niekedy sa naozaj na testoch ukaze aj po tyzdni meskania. A neboj, nic zle to urcite nebude... 🙂

nina88
5. okt 2009

jaj nech už tá hnusoba mrcha dorazí.... 😠

blackrose
5. okt 2009

ninka a mozno nedorazi 😉

aduliak
5. okt 2009

Ninka a dnes mala dorazit?

nina88
5. okt 2009

dnes dnes...

aduliak
5. okt 2009

tak vidis, stale sanca je 🙂 kedy budes testovat opat? 😀

nina88
5. okt 2009

ale to z toho alkoholu mám zastavené

blackrose
5. okt 2009

a ninka, ked tak si kup mamatest a nie ten rapid, pretoze som uz videla nan viac kritiky, ze skor ukaze mamatest ako rapid, ktory by mal byt citlivejsi

simib
5. okt 2009

Baby tak u mňa aj mamatest /,takže čakám ju zajtra hneď ráno. 🙂 🙂 🙂 🙂

nina88
5. okt 2009

ja sa už nebudem testovať... Ja som si istá, že príde...

vrabcek154
5. okt 2009

S tymi slinami to je pravda, ale hned ako bude nieco nove, dam vediet, drzte mi palce

nina88
5. okt 2009

DRžííííME.... 😀

blackrose
5. okt 2009

ja drzim stale a vsetkyyyyyyyyyyyyyyym 😀 simib to mi je luto 😒
uz by to tu niekto mal rozbehnut... asi budem musiet zacat 😀 😅

simib
5. okt 2009

Black pohodička jahodička. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

blackrose
5. okt 2009

ved jasneeee, nescvokneme sa kvoli tomu, no nie? 🙂 raz to pride.... musiiii 😀

dzou
5. okt 2009

ahojt tak ja som uz sp5t..platila som len £45... a tak som sa nasmiala.... min.tyzden vo stvrtok som si z ebay objednala nove stierace... a teda pridem si po auto a ze slecna ale treba vam nove stierace inak vam nemozem dat papier ze auto preslo 😀 tak ja ze som si objdenala a mali by prist kazdu chviu najprv trochu vymyslal ze som si mala normalne kupit a bla bla...ale nakoniec mi dal ze auto preslo a ze mi veri ze si tam dam tie strierace....no jasne ze dam pri tej frekfrencii co tu prsi my ani nic ine neostava, sak tie moje stare su uz uplne nahovno a to ich mam len par mesiacov 😝
inac ninka drzim palce...a vrbabcekovi...s tebou to vyzera dost zaujimavo 😵

nina88
5. okt 2009

doteraz som bola v tom, že mám pravidelný cyklus, ale nemám... som rátala od januára dc: 30,30,29,33,28,30,28,29

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre